Neler yeni

Bilgilihocam ,Forum Sitesi ,Bilgi Sitesi

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?

Soru Gönder ?

Topluluğumuzdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Nasıl Konu Açarım ?

Sitede Konu Açmayi Bilmiyorum ?

İletişim

Sitedeki Yetkili Arkadaslarla İletişim Kurmak İstiyorum ?

Meslek Tanıtımları

Meslek Tanıtımları
I
Elektrokardiyografi (EKG) Teknisyeni Iş Esas Grubu : YARDIMCI PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Iş Daha Alçak Asıl Grubu : FİZİK VE MÜHENDİSLİK BİLİMLERİ İLE İLGİLİ YARDIMCI PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Iş Grubu : OPTİK VE ELEKTRONİK DONANIM OPERATÖRLERİ Iş Bölüm Grubu : Tıbbi teçhizat...
Cevaplar
0
Görüntüleme
154
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektroliz İşçisi Iş Ana Grubu : TESİS VE ALET OPERATÖRLERİ VE MONTAJCILARI Iş Daha Aşağı Başlıca Grubu : MAKINE OPERATÖRLERİ VE MONTAJCILARI Iş Grubu : KİMYASAL ÜRÜNLER İLE İLGİLİ ALET OPERATÖRLERİ Iş Birim Grubu : Metal kaplama ile ilgili makine operatörleri Gereken Asgari Eğitim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
107
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
El Yazması ve Nadir Eserler Uzmanı Iş Asıl Grubu : PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Iş Daha Alçak Asıl Grubu : ÖTEKI PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Meslek Grubu : SOSYAL BİLİMLER VE İLGİLİ PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Meslek Birim Grubu : Filologlar (Dilbilimciler), çevirmenler ve mütercimler...
Cevaplar
0
Görüntüleme
108
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Elektronik ve Telekomünikasyon Öğretim Üyesi Meslek Ana Grubu : PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Meslek Daha Aşağı Başlıca Grubu : EĞİTİM BİLİMLERİ İLE İLGİLİ PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Meslek Grubu : AKADEMI, ÜNİVERSİTE VE DAHA İLERİ DÜZEYDE EĞİTİM İLE İLGİLİ PROFESYONEL IŞ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Enerjisi Tevzi ve Nakil Mühendisi Meslek Ana Grubu : PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Iş Daha Alçak Asıl Grubu : FİZİK, MATEMATİK VE MÜHENDİSLİK BİLİMLERİ İLE İLGİLİ PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Meslek Grubu : MİMARLAR, MÜHENDİSLER VE İLGİLİ PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Meslek Birim Grubu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
113
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik İstihsal Mühendisi (Genel) Iş Belli Başlı Grubu : PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Meslek Daha Aşağı Ana Grubu : FİZİK, MATEMATİK VE MÜHENDİSLİK BİLİMLERİ İLE İLGİLİ PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Meslek Grubu : MİMARLAR, MÜHENDİSLER VE İLGİLİ PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Iş Birim Grubu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
110
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Makineleri Öğretim Üyesi Meslek Başlıca Grubu : PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Iş Daha Aşağı Belli Başlı Grubu : EĞİTİM BİLİMLERİ İLE İLGİLİ PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Iş Grubu : AKADEMI, ÜNİVERSİTE VE DAHA İLERİ DÜZEYDE EĞİTİM İLE İLGİLİ PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Meslek Birim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
97
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Montörü (Ofis Makineleri) Meslek Belli Başlı Grubu : SANATKARLAR VE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR Meslek Daha Aşağı Asıl Grubu : METAL İŞLEME VE ALET İLE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞAN SANATKÂRLAR Iş Grubu : ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK DONANIM İLE İLGİLİ BAKIM VE ONARIM İŞLERİNDE ÇALIŞANLAR...
Cevaplar
0
Görüntüleme
89
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Montörü (Motor ve Dinamo) Iş Esas Grubu : SANATKARLAR VE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR Meslek Alt Ana Grubu : METAL İŞLEME VE CIHAZ İLE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞAN SANATKÂRLAR Iş Grubu : ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK DONANIM İLE İLGİLİ BAKIM VE ONARIM İŞLERİNDE ÇALIŞANLAR Iş Bölüm Grubu ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
122
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Montörü (Motorlu Taşıtlar) Iş Başlıca Grubu : SANATKARLAR VE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR Meslek Daha Aşağı Asıl Grubu : METAL İŞLEME VE MAKINE İLE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞAN SANATKÂRLAR Iş Grubu : ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK DONANIM İLE İLGİLİ BAKIM VE ONARIM İŞLERİNDE ÇALIŞANLAR Iş...
Cevaplar
0
Görüntüleme
93
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Montörü (Ölçü Aletleri) Meslek Esas Grubu : SANATKARLAR VE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR Meslek Alt Asıl Grubu : METAL İŞLEME VE CIHAZ İLE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞAN SANATKÂRLAR Iş Grubu : ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK DONANIM İLE İLGİLİ BAKIM VE ONARIM İŞLERİNDE ÇALIŞANLAR Meslek Bölüm...
Cevaplar
0
Görüntüleme
94
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Montörü (Soğutma ve Havalandırma Donanımı) Iş Ana Grubu : SANATKARLAR VE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR Iş Alt Belli Başlı Grubu : METAL İŞLEME VE CIHAZ İLE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞAN SANATKÂRLAR Iş Grubu : ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK DONANIM İLE İLGİLİ BAKIM VE ONARIM İŞLERİNDE ÇALIŞANLAR...
Cevaplar
0
Görüntüleme
93
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Montörü (Transformatör) Meslek Belli Başlı Grubu : SANATKARLAR VE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞANLAR Iş Alt Belli Başlı Grubu : METAL İŞLEME VE CIHAZ İLE İLGİLİ İŞLERDE ÇALIŞAN SANATKÂRLAR Iş Grubu : ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK DONANIM İLE İLGİLİ BAKIM VE ONARIM İŞLERİNDE ÇALIŞANLAR Iş...
Cevaplar
0
Görüntüleme
100
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Müfettişi Iş Esas Grubu : PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Iş Alt Esas Grubu : ÖTEKI PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Meslek Grubu : IŞ İLE İLGİLİ PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Iş Birim Grubu : Diğer yerde sınıflandırılmamış iş ile ilgili profesyonel iş mensupları Gereken En Az Eğitim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
102
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Mühendisi (Genel) Iş Ana Grubu : PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Iş Daha Aşağı Ana Grubu : FİZİK, MATEMATİK VE MÜHENDİSLİK BİLİMLERİ İLE İLGİLİ PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Meslek Grubu : MİMARLAR, MÜHENDİSLER VE İLGİLİ PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Meslek Bölüm Grubu : Elektrik...
Cevaplar
0
Görüntüleme
103
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Öğretim Üyesi Iş Esas Grubu : PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Iş Daha Alçak Esas Grubu : EĞİTİM BİLİMLERİ İLE İLGİLİ PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Meslek Grubu : YÜKSEKOKUL, ÜNİVERSİTE VE DAHA İLERİ DÜZEYDE EĞİTİM İLE İLGİLİ PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Meslek Bölüm Grubu : Akademi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
93
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Öğretmeni Iş Belli Başlı Grubu : PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Meslek Daha Alçak Esas Grubu : EĞİTİM BİLİMLERİ İLE İLGİLİ PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Meslek Grubu : ORTAÖĞRETİM İLE İLGİLİ PROFESYONEL IŞ MENSUPLARI Meslek Bölüm Grubu : Ortaöğretim ile ilgili profesyonel...
Cevaplar
0
Görüntüleme
102
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Operatörü (Enerji Merkezi) Meslek Başlıca Grubu : TESİS VE CIHAZ OPERATÖRLERİ VE MONTAJCILARI Iş Daha Aşağı Belli Başlı Grubu : DEĞIŞMEZ TESİS OPERATÖRLERİ Meslek Grubu : ENERJİ IMAL TESİSİ VE İLGİLİ TESİS OPERATÖRLERİ Iş Birim Grubu : Enerji üretim tesisi operatörleri...
Cevaplar
0
Görüntüleme
92
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Panosu Montörü Iş Ana Grubu : TESİS VE ALET OPERATÖRLERİ VE MONTAJCILARI Meslek Alt Belli Başlı Grubu : MAKINE OPERATÖRLERİ VE MONTAJCILARI Iş Grubu : MONTAJCILAR Meslek Birim Grubu : Elektrikli ekipman montajcıları Gereken Minimum Eğitim Düzeyi : İlköğretim Iş Tanımı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Elektrik Sinyal ve Uzaktan Kumanda Teknisyeni Meslek Esas Grubu : YARDIMCI PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Iş Alt Asıl Grubu : FİZİK VE MÜHENDİSLİK BİLİMLERİ İLE İLGİLİ YARDIMCI PROFESYONEL MESLEK MENSUPLARI Iş Grubu : FİZİK VE MÜHENDİSLİK BİLİMLERİ TEKNİKERLERİ VE TEKNİSYENLERİ Iş...
Cevaplar
0
Görüntüleme
85
Reviews
0
iltasyazilim
I
shape1
shape2
shape3
shape4