Neler yeni

Bilgilihocam ,Forum Sitesi ,Bilgi Sitesi

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?

Soru Gönder ?

Topluluğumuzdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Nasıl Konu Açarım ?

Sitede Konu Açmayi Bilmiyorum ?

İletişim

Sitedeki Yetkili Arkadaslarla İletişim Kurmak İstiyorum ?

MTOK

I
elektrik elektronik mezunu bilgisayar öğretmenliği seçim edebiliyormu mtok dan ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
140
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
ya gençler fırat otomotiv hazırlık okuyorum gaziyi eksik farkla kaçırdım hazırlık btiminde anında dgs oluyor mu yoksa 1sınıfda bitmeli mi
Cevaplar
0
Görüntüleme
108
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar ben bu üniyi hedefliyorum 2 tercihim gazi üni diğer bu üniversiteye hedefi olan varmı ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
111
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar ben fırat üni ee mühendisliğini mtokla kazandım;lakin şansımı tekrar başka bir mtok bölümüyle sınamak istediğimden şu sorunun cevabını merak etmekteyim:bilimsel hazırlığı bitirdiğimizde,başka bir üni'yi kazanıp gitme halinde,gittiğimiz üni'de bu hazırlıktan muaf olma durumu var mı?
Cevaplar
0
Görüntüleme
106
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar ben meslek lisesi cihaz teknolojisi alanı CNC dalı mezunuyum bildiğiniz üzere cihaz mühendisliği mtok girebiliyorum ama ben 2019 sınavına girdim lakin yerleşemedim burda bi sorun yok fakat seneye girdiğimde birincil öncelik 2019 yılından mezun olanlara mı olucak girişte yoksa normal...
Cevaplar
0
Görüntüleme
115
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
gençler fırt otomotiv okuyorum tekrardan ygsye grip gaziyi kazansam hazırlık okumadan 1sınıfı okuyabilir myim
Cevaplar
0
Görüntüleme
117
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar ben suan anadolu teknik lisesinde elektrik elektronik okuyorum bu yıl üniv sınavına giricem ben bilgisayar müh istiyorum bu mtok banada yararı oluyormu hani her meslek liseli mtokdan olan bölümleri girebiliyor mu?
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar bu yıl atl ee bölümünden mezun olucam ve mtok'da kendi bölümümü seçim edicem Fakat kafamda bazı sorular var zaman ayırıp ilgilendiginiz için şimdiden teşekkürler ) 1Normal 4 takvim bir ee mühendis ile mtok'dan mezun olan mühendisin imza yetkileri aynımıdır ? 2Kendi bölümümüzü...
Cevaplar
0
Görüntüleme
109
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Benimde amacım bilgisayar mtok ama fen eksiğim fazla geometri sağlam yok bu dek yetersiz varken moralim bozuluyor konu anlatımlarında o kadar bakıyorum anlıyamıyorum kazanan arkadaşlar nasıl bir egzersiz ile kazandıklarını söyler ve bir kaç anahtar sözcük verirse hoşnut olurum
Cevaplar
0
Görüntüleme
102
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar ben endst iş Metal bölümü mezunuyum mtoklarda alet mühendisliğini puanım yettiği sürece girebiliyormuyum? tezgâhtar olursanız sevnrm
Cevaplar
0
Görüntüleme
114
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
2019 üyeleri için blogda derleyip topladımPuan belirtilmeyen bölümler yeni açılmış ya da kontejyanı dolmamış bölümlerdir Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız MTOK YADA Üniversite bölümleri,ösym yerleşme sistemi ile ilgili sorularınız için twitter...
Cevaplar
0
Görüntüleme
113
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar ben bu sene sakarya uni mekatronik MTOK kazandım suan hazırlık okyuorum ornegin seneye her tarafta sınava girdim marmaray mtok mekatronik kazandım yine hazırlık okuyacak mıyım yoksa 1 sınıftan devam mı edeceğim lütfen veri verebilecek arkadas varsa muavin olsun
Cevaplar
0
Görüntüleme
87
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar mtok makina mühendisliği hakkında data edinmek istiyorum okuyan dost varsa yazsın bi muhabbet edelim
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar mtokda mesala gazi üni bilgisayar müh okuyan biri adaptasyon sınavını geçemedi 1 sene okudu sonradan hazırlık sınıfı sonradan 4 sene 6 yılmı okunuyor?
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
baylar otomotiv mühendisligi okumayı düşünüyorum bu birim endüstri mühendisligi olarakmı geçiyor
Cevaplar
0
Görüntüleme
112
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Forumda gezinirken baktımda, mtok sistemi ile sağlam mühendislerin çıkmayacağını, her yerin mühendis olacağını yazmış arkadaşlar birde olaya şu yönden bakalım arkadaşlar Düz lise veya da anaolu lisesinden misal veriyorum makina mühendisliği fakültesini şampiyon arkadaşım makina hakkında...
Cevaplar
0
Görüntüleme
100
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaşlar iş lisesi cıkışlıyım tek fak tercik edeceğim netlerim ygs 1 288 yerleştirme 168 bin lys mat 23 geo 11 fizik 13 kmya 14 geo 13 aşagıdaki ünilerden birine girme şansım varmı sizce lütfen takviye 1) Marmara üni teknoloji fak mekatronik müh cihaz müh 2) sakarya üni teknoloji...
Cevaplar
0
Görüntüleme
109
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Üniversite Adı | Programın Adı |Puan Türü | Kont | Taban P | Tavan P Sakarya üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği (mtok) |mf4 | 34 |305,39173 | 349,02981 Merhaba Arkadaşlar Benim Buraya Girebilmem İçin Ne Yapmam Gerekiyor Hiç Bi Bilgim Değil 11Sınıf Bilişim Okuyorum hangi sınavlara girmem...
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Ben 1 yıl önce mezun oldum inşaat bölümüne 180 puanla girebiliyorum Mat,fizik,kimya 0 dershane gidiyorum sizin durumunuz nasıl acaba diğer taraftan üniversitede mat,fizik,kimya görülecek deniyor fakat geometri görülmicek mi tam mühendisliğin konusu gibi geliyor geometri, bilgisi olan var mı bu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
109
Reviews
0
iltasyazilim
I
shape1
shape2
shape3
shape4