Neler yeni

Bilgilihocam ,Forum Sitesi ,Bilgi Sitesi

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?

Soru Gönder ?

Topluluğumuzdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Nasıl Konu Açarım ?

Sitede Konu Açmayi Bilmiyorum ?

İletişim

Sitedeki Yetkili Arkadaslarla İletişim Kurmak İstiyorum ?

Üniversiteler

Üniversitelerdeki Sorun ve Sorularınızı Kısaca Üniversite ile alakalı herşeyi bu bölümde paylaşıyoruz...

Açık Öğretim

Konular
5K
Konular
5K
I
  • iltasyazilim

Öğrenci İşleri

Konular
0
Konular
0
Yok

Fakülteler

Konular
0
Konular
0
Yok

Meslek Yüksek Okulları

Konular
0
Konular
0
Yok

Kantin

Konular
709
Konular
709
I
Tekrarlı derslerde devam zorunluluğu var mı ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
105
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar benim dayım 4 sene önce 2 yıllık üniversiteye gidiyordu pazarlama bölümüydü sanırım 3 dönem okumuştu 4 dersi vermesi gerekiyordu Üniversiteyi bıraktı Sorum şu şu anda açık öğretimde kaldığı yerden devam edebilme gibi bir şansı var mı?
Cevaplar
0
Görüntüleme
117
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Pazartesi ve çarşamba günlerine, aynı saatte iyi ayrı ders denk gelmiş Acaba bunu nasıl düzeltebilirim ? Asistan olursanız fazla sevinirim
Cevaplar
0
Görüntüleme
106
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
böyle bi amacım var istanbul üni işletme bitirip yurtdışına çıkmak türkiyeden daha az gelişmiş bi ülke olsun istemiyorum asgari türkiye değin gelişmiş bi ülke hangisi olabilir ve benim meslek bulabiliceğim?
Cevaplar
0
Görüntüleme
138
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
merhaba bn gaziantep ünversitesini kazandım yurt çıkana değin kalabileceğim bir konuk evi nasihat edebilirmisiniz?
Cevaplar
0
Görüntüleme
114
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Herkese Merhaba, Hazırladığım 'Tüketicilerin Online Alışveriş Sitelerinde Yaşadıkları Deneyimin Tüketici Tutumuna Etkisi' konulu ivedi çalışmam için altında bulunan anketi doldururarak katkıda bulunursanız fazla sevinirim Anket bir yüksek lisans tezine kadar gayet kısa ve cevaplanması...
Cevaplar
0
Görüntüleme
109
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaslar kazandıgım bolumde hazırlık okumak gerekli degıl Birincil öncelikle okumak istiyordum onkayıt formunda okumak ıstıyorum dıye ısaretledım Derhal vazgectım dırek 1sınıftan baslamak ıstıyorum ınternetten ders tescil yaptım ders programım falanda cıktı Muafıyet ve duzey belırleme...
Cevaplar
0
Görüntüleme
130
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Selam beyler Ben gecen yıl 1 dönem GANO 180 üzerinde Ve Tek bir dersten kaldım 2 dönem ise GAno 180 aşağı bi kaç dersten kaldım Doğal olarak kaldım Simdi ise ben 1 dönem de 180 uzerınde oldugu için üsten ders almak ıstıyorumBugun harcı felan yatırdım Sonra ünv sitesinde girdim Tek ders...
Cevaplar
0
Görüntüleme
126
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba Ben 'da meslek lisesinden mezun oldum Okulu bitirdikten sonradan 2 takvim okula geçiş yaptım Okulu bıraktım(tescil var lakin gitmiyorum) Onun haricinde bir iki yıl önce de AÖF'ye ikinci üniversite kayıtı yaptırdım(Ancak ona da gitmiyorum) Sizden ricam şu, özellikle lütfen bilenler...
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Hedefimde en iyi üniversiteler var aselsan veya TAI ya girmek istiyorum fakat ODTÜ'de okumak istemiyorum ordakileri alıyor gibi duydum komünistler olmasından nedeniyle falan diğer hangi üniv olur ? ve şartlar nedir şimdiden napmam lazım kendimi geliştirmek için
Cevaplar
0
Görüntüleme
123
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaslar ben ileride bu hastanede dişçi olarak kastetmek istiyorum lakin sağlık durumu lisesine gidemeyeceğim eğer tutturursam buraya gidebilmem muhtemel mü
Cevaplar
0
Görüntüleme
108
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
yatay geçişle çukurova universitesine geçtim böylece bildiğim bir yer yok ulaşımım nasıl olacak acaba ? kart falan çıkartmam gerekiyor mu şimdiden yapayımda sonradan zorlama olmasın diye veri edinmek istiyorum iibf de okuyacağım sariçamda yani veri verirseniz memnun olurum şimdiden...
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
herkese selamlar bol muhabbetler ilk olarak yaşım 25 eğitimim durumumu söyliyim ticaret iş lisesi mezunuyum sakarya üniversitesine kayıt yaptım fakat 2 senedir ayrıca bölümümü sevmediğim hemde şehir dışı olduğu için (maddi açıdan) gitmedim şuan okumaya karar verdim lakin siyaset bilimi ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar ben kocaeli üni hazırlık dokunulmazlık sınavına girdim daha sonuçları açıklanmadı lakin bugün ders kaydının son günü ben hemen ne yapacağım öğrenci işleri veri vermiyor daha önceden tecrübeli arkadaşlar data verebilirmi bana lütfen
Cevaplar
0
Görüntüleme
109
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar bir arkadaşıma birincil tercihlerde bi yer çıkmadı ikici tercibler nezaman haberdar olan varmı?
Cevaplar
0
Görüntüleme
117
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
İyi günler Üniversite 3 sınıfa geçtim 1 derslik matematiği dc+ ile geçtim(43 ile dc aldım not ortalaması 225 üstü old için dc+ oldu) 2 sınıfta matematik 1 alttan gözükmüyordu fakat hemen matematik alttan gözüküyor Sebebi ne olabilir genel ort 298
Cevaplar
0
Görüntüleme
112
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba Arkadaşlar Bir anadolu lisesinde 11sınıf dil(ingilizce) okuyorumÜniversitedeki tercümalık eğitimini merak ediyordumBir önceki açtığım konunun başlığını sanırım yanlış yazdımYani anlatmak istediğimi tamamiyle açıklayamadım ve tamamiyle cevabımı alamadımBenim merak ettiğim dediğim gibi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba ben teknik lise mezunuyumElektrik bölümü ygs1 ilave puan ile bilgisayar öğretmenliğini seçim edebiliyormuyum ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Cevaplar
0
Görüntüleme
109
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
YÖK Başkanı Prof Dr Gökhan Çetinsaya, yeni YÖK Yasası Tasarı Taslağı ’nın yılbaşına dek yasalaşmasının beklendiğini söyleyerek, taslakla ilgili soruları yanıtladı Üniversitelerin devlet, vakıf, özel ve yabancı üniversite kampüsleri edinmek üzere 4 ’e ayrılacağını vurgulayan Çetinsaya...
Cevaplar
0
Görüntüleme
107
Reviews
0
iltasyazilim
I
shape1
shape2
shape3
shape4