Neler yeni

Bilgilihocam ,Forum Sitesi ,Bilgi Sitesi

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?

Soru Gönder ?

Topluluğumuzdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Nasıl Konu Açarım ?

Sitede Konu Açmayi Bilmiyorum ?

İletişim

Sitedeki Yetkili Arkadaslarla İletişim Kurmak İstiyorum ?

Wordpress Hatası Ve Çözümleri

Wordpress Sorun Ve Çözümleri
makaleci
Tam olarak WordPress nedir? Dünyada WordPress’in gerçekte ne olduğunu bulmaya çalışırken, kesinlikle aşağıdaki satırlar boyunca açıklamalarla karşılaşacaksınız. WordPress tamamen açık kaynak kodlu ve son derece yetenekli bir içerik yönetim sistemidir. Ancak yeni başlıyorsanız, açık kaynak ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
109
Reviews
0
makaleci
makaleci
admin
Google bunun böyle olmasını istiyor. Peki tamam, SSL ücreti sorun değil de, ben http’den https’ye yölendirme yaptığım zaman ya sıralama kaybı yaşarsam ? #SEO kaybı yaşamayacağımın garantisini kim verebilir ki bana ? Biliyorum, wordpress SSL kurulumu tam bir baş belası. Özellikle SEO kaybı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
34
Reviews
0
admin
admin
admin
Sitenizde footer kısmında duran WordPress gururla sunar (powered by WordPress) linklerini kaldırmak ister misiniz? Okuyucularımızdan biri, WordPress temalarında footer kısmında bulunun WordPress gururla sunar linkinin kaldırılmasının mümkün olup olmadığını sordu. Bu yazımızda, temalarınızdaki...
Cevaplar
0
Görüntüleme
28
Reviews
0
admin
admin
admin
En büyük altyapı sağlayıcılar arasında bulunan ve gittikçe daha da gelişen wordpress için her gün yeni bir eklenti ortaya çıkmaktadır. Birçok türde eklentisi bulunan wordpress için yeni başlayanların yada halihazırda kullanıcıları olanlar için en büyük sorulardan birisi de acaba hangi eklentiler...
Cevaplar
0
Görüntüleme
26
Reviews
0
admin
admin
admin
WordPress AMP kurulumu, Google arama motorunun AMP kurulu internet sitelerini ön plana çıkarmaya başlaması ile çok fazla önem kazanmıştır. AMP (Accelerated Mobile Pages), hızlandırılmış mobil sayfalar anlamına gelmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi, mobil sayfaların kullanıcılara en hızlı bir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
25
Reviews
0
admin
admin
admin
WordPress destekli bir web siteniz var mı? İşletmenizin kitlelere ulaşması, yatırım getirinizi artırması ve marka kimliğinizi güçlendirmesi için ihtiyaç duyduğu şey bu olabilir. Kullanıcı dostu arayüzü ve esnekliği sayesinde, bir çevrimiçi girişin kurulması WordPress ile gerçekten basittir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
40
Reviews
0
admin
admin
admin
WordPress sitenizde resim yükleme sorunu mu yaşıyorsunuz? Çoğu yeni başlayanlar için resim yükleme hataları oldukça kafa karıştırıcı olabiliyor. Resimlerin yüklenememesi WordPress’teki en yaygın sorunlardan biridir. Neyse ki düzeltmek oldukça kolaydır. Bu yazıda WordPress’te resim yükleme...
Cevaplar
0
Görüntüleme
73
Reviews
0
admin
admin
shape1
shape2
shape3
shape4