Neler yeni

Bilgilihocam ,Forum Sitesi ,Bilgi Sitesi

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?

Soru Gönder ?

Topluluğumuzdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Nasıl Konu Açarım ?

Sitede Konu Açmayi Bilmiyorum ?

İletişim

Sitedeki Yetkili Arkadaslarla İletişim Kurmak İstiyorum ?

Yabancı Dil

I
ELS 35 Practice Exams 25 Mark the best choice 1When there is something big that needs repairing in the house, it is usually more economical to………the tools than to buy them, birli you may only need them once or twice A)purchase B) lend C) rent D) charge E) hire 2 While it is anekdot...
Cevaplar
1
Görüntüleme
120
Reviews
0
Begir
Begir
I
Anekdot : Konuda yaptığım fazla Tense yanlışlıkları nedeniyle içeriği sildim Kusura bakmayın
Cevaplar
0
Görüntüleme
211
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar Forumda Gördüm Yüzlerce Kişinin Derdi Tercüme Tercüme Aşağı bir EMail war Ona Ayrıntılı Bir Mail Atarsanız Size Asistan Olacaklardır Umarım Ben çeviriye Fazla Sıkışmıştım Ulaştım 12 Günde Çözdüler sizede Acil Lazımsa Çok Cuzi Bir Miktar karsılıgında Yapıyorlar ugurceviri @gmailcom ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
126
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Ben lise 3 öğrencisiyim hoca almancadan proje ödevi verdi herkese orjinal bir proje olması lazım bilgiler var bende fakat nasıl hazırlayacağımı bilemedim bana bu konuda yarım ederseniz sevinirim 1 hafta sürem var
Cevaplar
0
Görüntüleme
165
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Noun Adjective Happiness Sevinç Mutlu Happy Noise Şamata Curcunalı Noisy Wealth Zenginlik Varlıklı Rich Laziness Aylaklık Dingin Lazy Repent Pişmanlık Pişman Apologetic Blindness Körlük Âmâ Blind Madness Delilik Çılgın Crazy Pollution Kirlilik Benekli Dirty Difference Farklılık Öbür...
Cevaplar
0
Görüntüleme
155
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Bütün detaylarıyla Almanca İndirdiğinize pişman olmayacağınız eşsiz bir kaynak Link: Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız rar pass: emr8kezgiyiseviyor
Cevaplar
0
Görüntüleme
150
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
countdown to fırst certificate student's book cewapları lütfennn acilll
Cevaplar
0
Görüntüleme
122
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Noun Adjective Happiness Mutluluk Mutlu Happy Noise Gürültü Şamatalı Noisy Wealth Zenginlik Zengin Rich Laziness Aylaklık Hareketsiz Lazy Repent Vicdan Azabı Pişman Apologetic Blindness Körlük Âmâ Blind Madness Çılgınlık Çılgın Crazy Pollution Kirlilik Benekli Dirty Difference...
Cevaplar
0
Görüntüleme
130
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Bütün detaylarıyla Almanca İndirdiğinize pişman olmayacağınız özgün bir kaynak Link: Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız rar pass: emr8kezgiyiseviyor
Cevaplar
0
Görüntüleme
138
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
İngilizce Görsel Eğitim Seti İngilizce öğrenimi için hazırlanmış görsel eğitim seti: İndirme Linkleri: Hotfile iki part biçiminde; Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için...
Cevaplar
0
Görüntüleme
128
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
KPDS Çıkmış Sorular Soru Bankaları Reading Soruları Haftalık Çalışma Paketleri ELS Kelime Kitabı İngilizce Grammer ve Ders Notları VE DAHA NİCE YAPRAK TESTLER Link: Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız Rar Pass: emr8k
Cevaplar
0
Görüntüleme
130
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar Bundan Daha Sonra Tercüme İstekleri Bu Konu Altından Yapılacak Ayrıca Tercüme Programları Linkleri Paylaşımlarıda Bu Konu Altından Yapılabilecek Dalında Uzman Olan Arkadaşlar Yardımcı Olurlarsa Seviniriz DN:Doğrusu Açlık Konuları www2019comlisedataistekleri Bölümünden Yapılıyordu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
106
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız ŞIFRE YOKTUR MISAL ÖĞRENCİ DİYE BUNA DERİM
Cevaplar
0
Görüntüleme
107
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
ingilizce kursu ayağınıza geldi bu videolar doğru ingilizce kursuna gıtmiş gibi olacaksınız şimdilik iki bölümü ekledım devamı gelecek Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız ders 2 Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak...
Cevaplar
0
Görüntüleme
120
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
irregular words arkadaşlar ne kdr varsa benim bildiklerim childchildren womenwoman toothteeth mousemice diedice personpeople footfeet knifeknives datumveri wolfwolves UMARIM İŞİNİZE FAYDA KEAL
Cevaplar
0
Görüntüleme
127
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
dersaneye gitmiş gibi inglizce öğrenebilceksiniz şimdilik sade 7 dersi yukledim öteki dersleri bekleyenlere göre yükleyecem ders1 Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız ders:2 Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için...
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
TELL ME MORE ENGLiSH | iNGiLiZCE SETi | FS NL FSC | Download | iNDiR Her ders için ayrı Cd kullanmalısınız Kurulum programını Cd üzerine yazdıktan sonra Cd yi takınca otomatik olarak kurulum ekranı kazanç Amaçlamak istediğiniz dersi Cdrom üzerine yerleştirin ve bilgisayara kurduğumuz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
100
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar İngilizce Listening için çok yardımcı olacak listening dosyalarımı paylaşıyorum Mp3 Player a atın istediğiniz her an dinleyin Fazla ayrı konularda bambaşka konuşmacıları dinleyin Keza Sözcük dağarcınızı hemde listening yeteneğinizi geliştirin Buyrun : New Listeners : Linkleri sadece...
Cevaplar
0
Görüntüleme
131
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaşlar Fononun 6 Cdlik İngilizce eğitim setidir dili türkçe dir Altıncı sidinin içresinde fono eğitim seti için mutlaka oku diye bir dosya bıraktım orayı okumadan cd leri açmayınız her şeyi orada detaylı bir şekilde açıkladım Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak...
Cevaplar
0
Görüntüleme
102
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Merhaba arkadaşlar, okuduğum lisede yabancı dil olarak sadece Almanca görmekteyiz Uzun zamandır 8sınıftan beri ingilizce'ye hiç bakmadım Herşeyi unuttum desem yeridir, her yerde yavaşça abes kaldığım zamanlar öğrenmek istiyorum lakin yeni öğrendiğim kelimeleri nasıl telaffuz edeceğimi böylece...
Cevaplar
0
Görüntüleme
121
Reviews
0
iltasyazilim
I
shape1
shape2
shape3
shape4