Neler yeni

Bilgilihocam ,Forum Sitesi ,Bilgi Sitesi

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?

Soru Gönder ?

Topluluğumuzdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Nasıl Konu Açarım ?

Sitede Konu Açmayi Bilmiyorum ?

İletişim

Sitedeki Yetkili Arkadaslarla İletişim Kurmak İstiyorum ?

Yurtdışında Yaşam ve Eğitim

Yurtdışında yaşayan ve yaşamak isteyen vatandaşlarımız için, Vizeler, Green Card, Eğitim ve benzeri konular...
I
arkadaslar ben yurt dısında dil eğitim elde etmek istiyorum bunun içinde ef dil okulunu sectim bu mektep ile bilgisi olanlar yda daha iyi bir dil okulu bilenler varsa beni bilgilendirebilirmibilgi sahiibi olanlar ister burdan yazsın ister email fln atsın Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
156
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaslar ingilterede eğitimin okulların cok pahalı olmadıklarını biliyorum fakat nedense bi cok danısmanlık sirketinin sitesine baktım hepsi birr takvim eğitim için 4000 sterlin istiyorlar konaklama hariç bu fiyat cok fiyatı yüksek geldi bana fakat bi site buldum bana fiyatı cok cazip geldi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
108
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
iki yillik elektronik meslek yuksek okulu bitirdim birde lanet olasi hic bir ise yaramayan acikogretim 4 senelik iktisat bitirdim amacim orada yasamak oranin vatandasi elde etmek istiyorum ya da orda ne kadar kalabilirsem vatandaslik olmadanda kalabilirim bunlar nasil mumkun olabilir bilen...
Cevaplar
0
Görüntüleme
94
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Fikirlerini Paylaş! Konuş, tartış, öğren, eğlen ! Akbank Us Kulübü, bir “zihin paylaşım kulübüdür “Düşünce paylaşım kulübü nedir diye soracak olursan… Senin gibi geleceğe yönelik güzel fikirleri olan başarılı öğrencileri, Ayrıca sıkı çalışan keza de eğlenmekten geri durmayan, Sesini...
Cevaplar
0
Görüntüleme
110
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
ARKADASLAR ben lise son sınıf öğrencisiyim ve avusturya da okumayı düşünüyorum tecrübesi olanlar destek etsin lütfenOradaki şartlar nedir?kısacası avusturyada okumak isteyen benim gibi yüzlerce insan var tezgâhtar olabilirmisiniz??
Cevaplar
0
Görüntüleme
97
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Selamm , Ben Belçikadaki arkadaşıma Burdan 12 eşya göndermek istiyorum hediye olarak Adresi fln herşeyi war lakin Hangi Kargoyla gider Maliyeti ne olur ve Bu Kargo nerde wardır bilen warmı acaba ? :S
Cevaplar
0
Görüntüleme
95
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Yurt açık havada örneğin Rusya, Ukrayna, Kazakistan gibi memleketlerde Türk inşaat firmalarının açtıkları şantiyelerde kastetmek istiyorum Elektrik teknisyeniyim Teknisyen yada emekçi olarak çalışabilirim İllak teknisyen olarak çalışmam gerekli yok Bunun için ne yapmam gerekli Enka, Troy gibi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
FACED EĞİTİM & DANIŞMANLIKANKARA Hollandaca Harmoni Sınavı Kursları yeni kayıtlarımız başlamıştır arkadaşlar 21 Temmuz 2008 de kursumuz başlıyor Web sayfamızdan uyguladığımız MVV test sınavını mp3 olarak indirebilirsiniz tel:0312 4179647 gsm:0541 7900706
Cevaplar
0
Görüntüleme
107
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
C'hymne a ceux qui sont morts pour la patrietabi gerçek bir anlamı varsa asistan olursanız sevinirimmm
Cevaplar
0
Görüntüleme
102
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaslar ben abd ye dil eğitimi olmak için gitmek istiyorum suan üniversite öğrencisiyim sınıfta kaldığım için işe gelmeme sorunum değil artık abd ye dil eğitimi almak için okulu dondurmama gerek varmı yahut sadece transkirip ve öğrenci belgesi tatmin edici olurmu basit gelsin hepinize
Cevaplar
0
Görüntüleme
98
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Aslında bu konuyla ilgili değişmez bir konunun olması güzel olurdu Mod arkadaşlara sabit konu yapılmasını rica edeceğimÇünki herkesin düştüğü hatalar var Kendimde bir acenta maduruyum bugün metroyla taksimdeki yeni acentama bu vesileyle yeni red cevabıalmış 2 kişi gördüm sarı zarf tan meydana...
Cevaplar
0
Görüntüleme
84
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Arkadaslar Lise Ögrenimimi tamamladım ve yurtdısında okumaya karar verdimacaba dısardaki üniler için nasıl basvuru yapabilirimVe neye tarafından alım yapıorlar össye göremi ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
91
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Uluslar arasi gorusmeler icin kullandigimiz telefon kartlari hakkinda bildiklerimizi ve tecrubelerimizi bu konu altinda paylasalim Lutfen bulundugunuz ulkeyi ve nereyi aradiginizi En bereketli buldugunuz kartin adini Kartin ucretini ve kac dakika verdigini ve kart hakkindaki goruslerinizi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
78
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Yurt Dışında Rusya Ukrayna Kanada Vs ülkelerde hedeflemek için Taşeron Firmalar varmış TÜrkiye de Acaba Telefon Yada İnternet Sitelerini Bilenler Varmı ?
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
ilk önce herkese slm ben green card çekilişine uygulama yapmayı düşünüyorum intte bi sürü ücretli site gördümtabi asıl sitede başvurunun free olduğunu biliyorum lakin başvuru yaparken hata yapmaktan korkuyorumgit 20 ytl ver yaptır demeyin foto boyutu bile sonucu etkiliyormuş bu konuda uzman...
Cevaplar
0
Görüntüleme
82
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Herkese Merhabalar Benim askerlikle ilgili bi sorunum var ola ki bilgisi olan ve zihin verecek birkac kisi vardir umuduyla konuyu actim Türkiyeden Almanyaya okuma amacli geldim ve bundan yaklasik 2 yil önce burada bölümümü degistirdimAncak Konsoloslukta ögrencliligimi tanimayacaklarini ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
105
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Başlıktaki gibi arkadaşlarBu konuda bilgisi olan yazarsa sevinirim
Cevaplar
0
Görüntüleme
123
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Bilkent Üniversitesinde CTIS(computer technology and information systems) öğrencisiyim şu lahza hazırlığım şubatta 1sınıfım irregular öğrenci olarakneyse sorum şu bir yazılımcı olarak TR dıştan hangi ülkelerde iş bulabilirim?özellikle japonyayı istiyorum bu mümkün mü?bu konuda bilgisi olanları...
Cevaplar
0
Görüntüleme
94
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
arkadaslar konuyu en uygun buraya acabılırım sanırım 2 agustosda fınlandıyada gerceklesecek olan Ankkarock Festıvalıne gıtmeye karar verdık yanlız bıletlerını netten almamız gerekıyo sıte fınce oldugundan basarılı olamadık burdan truzım buroları 100 ytl ısdedı yapacagı ıs ıse sadece netten...
Cevaplar
0
Görüntüleme
111
Reviews
0
iltasyazilim
I
I
Herkese Merhabalar Benim askerlikle ilgili bi sorunum var ola ki bilgisi olan ve zihin verecek birkac kisi vardir umuduyla konuyu actim Türkiyede Almanyaya okuma amacli geldim ve bundan yaklasik 2 yil önce burada bölümümü degistirdimAncak Konsoloslukta ögrencliligimi tanimayacaklarini ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
91
Reviews
0
iltasyazilim
I
shape1
shape2
shape3
shape4