Son Konu

1-2 Mart Ankarada Okullar tatil mi

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ankara da Okullar Tatil Edildi mi?
12 Mart 2019 Ankara'da Kar Tatili

Yarın 1 Mart 2019 Ankara'da okullar tatil edildi

Ankarada eğitime kar engeli Ankarada okullar 1 gün daha tatil edildi mi? Soğuk havanın etkisi hafta ardına kadar devam edecekBaşkent Ankara'da devamlı etkin kar yağışı sebebiyle okular bu gün yani 29 Şubat Çarşamba tatil edilmişti

Ankara Valiliği açıklamasında, beklenen ani sıcaklık düşüşlerinin özelikle buzlanma ve don olayına sebep olacağı ve hem aralıklarla kar yağışının devam edeceğinin beklendiği değerlendirildiğinden; Ankara İl Hıfzısıhha Kurulunun 29022019 ve 3 sayılı kararı ile 01 Mart 2019 Perşembe günü de İlimiz Millet Kurum ve Kuruluşlarında görevli gebe ve emzikli bayanlar ile kalp yetmezliği, böbrek yetmezliği, kontrol edilemeyen tansiyon yüksekliği ve kronik hastalıkları olanların ve de engelli personelin idari izinli sayılması resmi ve özel birincil ve orta dereceli okulların, yaygın eğitim kurumları ile anaokulları ve kreşler ile özel eğitim rehabilitasyon merkezlerinin de 01 Mart 2019 Perşembe günü tatilin 1 ( bir) gün daha uzatılması kararlaştırılmıştır

Valilik açıklamasında, hafta sonuna kadar kar yağışının aralıklarla devam edeceğine dikkat çekilerek, don ve buzlanma nedeniyle ilgililerin ve vatandaşların titiz ve titiz olmaları gerektiği vurgulandı
2 Mart 2019 Cuma sabahından itibaren ilk önce öğrenci velileri almak üzere eğitimöğretim kurumları yöneticilerinin, öğrencileriin sağlıklı ve ulaşım güvenlikleri ile eğitimlerinde sürekliliğinin olumsuz etkilenmemesi bakımından gerekli tedbirleri almaları istendi

2 MART CUMA GÜNÜ İÇİN HEMEN ŞIMDI AÇIKLAMA YAPILMAMIŞTIR *

Üst Alt