Son Konu

2010 aşk sözleri

Welcome! You have been invited by Kerim31 to join our community. Please click here to register.

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2010 aşk sözleri mekan sözleri melekler mekanı sözler melekler mekanı aşk sözleri aşk 2010 2010 Aşk sözleri arayanlar için en güzel sevgi sözcüklerinden oluşan nickleri sizler için veriyorum 1549283311 1549283311 2010asksozleri5c582ff4855742010asksozleri5c582ff4855742010asksozleri5c582ff485574 küçük ßiR ÇoCuK Gißi Derhal ßasım EğiK Fakat ßonißon YüzünDen DeiL aSqıM yÜzünDen!! KenDin İÇin DeiL ßEnim İçin Sev ßeni Nan xD éh SnDé haksız sayıLmazSın !! SonucTa aç ßi aYısın Yémék vérmédén OynamazSın !! éLimDé ancak ßu çizqiLéR qéCmi$in faLıİçinDéki izLéR öLümLéRdén kaLmaLı UmuDumu YiTiRmeDim ÇaTLaDa PaTLa BaK HaLa aYAkTaYım!! SenDen SevgiLi DeiL ancak SüPüRman OLuR xD SıCaK ßiR GünDe İçim ßuz Gißi ßu Senin EseRin ße SevqiLi!! en moda sözler KaLPLeR ßiR OLunCa KaŞaRLaRDa eRiR xD AsK nedensiz hoşuna gitmek yHa ßEnDe sEviORum NeDensizCe Seni EL Ne DeRSe Desin ßoşVer Sen ßenim ALınyazımSın VazGecemeDiqim, SayFaYı ßiR TürLü KaPaTamaDıqımSın Sonunu ßiLseyDim İnan Hiç SevmezDim aLDıqım Her NeFes YaSamak İçin YaSAmaK Ta Senin İçin UmuRSamaDan Ne Kadar YaSARım Ki SonunDa Yeniden Seni HaTırLaRım Ki!! GöRmeSin KimSeYi GözLeRin Sen ßenim ßiRiciq SevqiLimSin EsKiSi Gißi DeiLSin İ$Te Ask Da TüKeniRmiş ZamanLa HasReTin YokLuqun YaLnızLıqıM Tümü ßir OLup ßana İnaDına GüLümSüYoRLaRx( ßasKa DiYaRLaRa GiTsemDe KaLßim Her Zaman SeninLe qeL bundan böyle çıkar beni karanLıktan uzat bundan böyle uzat bana eLLerini kurtar ne oLur kaLbim seni arar ayırma bnden qösLerini qözLerine daLmak ßir daha Çıkmamak en ßüyük hevesti ßende Sen Yoksun Şu Anda sözLerin Değil Sen Mahrum qözLerin değil hasRetnLe başa çıkamaz oLdum buraLarda Bana biR wedayı fazla göRenin gerisinde DUR diyemem!!!! Simsiyah yeniden heR taRafYanLıs ahenk, YanLıs Vakit ! yeniLmiyorum hayır sadece susuyorum cümLeLerim eskiyor sadece susuyorum Zarar Vermek istiyor bırak qitsin üzmek istiyor bırak qitsin birdaha dönmesin ihTiacım oLan aska,svqie,svqlie dostlua hersee sahibim qeride kalanlar sizn olsun aşıq oLucam bNnbNim oL desen oLmamhadi kaL deseN kaLmam baqLasaNn durmam bu heybetli şehrin uçsuz bucaksız sokakLarında seni qörmem rastlantı mü yahut felek mi? sen qüLerken qörmek mi beni üzüyor yksa unutuLduqmu bilmek mi ? Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni  

Üst Alt