Son Konu

Almanca Aşk mesajları sözleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Almanca Aşk mesajları sözleri 2019 Almanca Aşk Sözleri kısa Almanca Aşk mesajları 2019 Merhaba Sevgili Melek'ler Bu sayfamızda almanca aşk mesajları kısa sözler ve anlamlarını yani Türkçe karşılıklarını sizlerle paylaşıyoruz 1549104903 1549104903 almancaaskmesajlarisozleri20195c55770b3e3e5almancaaskmesajlarisozleri20195c55770b3e3e5 almancaaskmesajlarisozleri20195c55770b3e3e5 Du bist sehr süss Sen Çok Tatlısın İch bin sehr süss Çok Tatlıyım Verrücktes weib Çılgın Kız Ohne dıch tut es weh Sensizlik Acı Veriyor Ohne dich sterbe ich Sensiz Ölürüm İch hasse dich Senden Korku Ediyorum Was mache ich ohne dich Ben Sensiz Ne Yaparım? İch will dich nur für’ne nach Bu akşam için seni istiyorum Du bist mein schatz Sen benim aşkımsın İch vermisse dich Seni özlüyorum Nur wer die Sehnsucht kennt, weiß was ich leide… Özlemi çeken ne çağırmak olduğunubilir… Auf diser welt ist eine lüge Bu hayatta her şey yalan …!!! Mine İch liebe dich viel Sensiz yasamak vefat geliyo bana 100 mio herzen schlagen auf dem welt aber meins schlägt nur für dich!!! 100 milyon kalp atiyor dünyada, benimki sadece senin için atiyor!!! Das Leben ist so kurz, dass man es wirklich geniessen soll Yaşam fazla kisa, gerçekten tutku almali!! Auf alten Pfannen lernt man kochen Yemek Yemek pişirmek eski tavalar ile öğrenilir Sage einen Menschen so oft wie du kannst; das du ihn lieb hast; denn der Tag wierd kommen an dem es zu Spät ist İnsanlara olabildiği dek sevdini söyle; çünkü belki seni seviyorum çağrıda bulunmak de bir gün gec kalabilirisin Bäume wachsen nicht in den Himmel Ağaçlar gökyüzünde yetişmez Lass du mich in ruhe Beni Sıcacık Bırak İch werde dich niemals vergessen Seni Asla Unutmayacağım Steter Tropfen höhlt den Stein Kesintisiz damla taşı deler İch lebe für dich Senin İçin Yaşıyorum Halt dein mund Kapa Çeneni Hübsche Baby Güzel Bebek Die leute halten ihr wort nicht Insanlar Sözünü Tutmuyo Die männer sind lügner Erkekler Yalancidir İch bin glücklich weil mein freund liebt mich Mutluyum Çünkü Sevgilim Beni Seviyor  

Üst Alt