Son Konu

Aşk sözleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Aşk sözleri bakışlarla ilgili sözler bakinin aşk sözleri masum manzara sözleri bakinin ebedi nin Ölümsüzlük koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorumYokluğun diye bir şey yok bende, ben seni ebediyet dek fazla fakat çok seviyorum » Günden güne yok olmaktayım Tüm ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ TEKRAR KARANLIKTAYIM Seni seviyorum Gözlerime bakabilirmisin » Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı değin yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım ! » Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen her zaman benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,terkedip gitmiş olsanda, unutsanda, UNUTMUYACAĞIM » Varmı daha ağır önem, hasreti sürüklemek kadar yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var seni anmak da hoş seni özlemek kadar » Seni ne değin sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akıcı kan yazacaktır ismini o vakit anlarsın sana olan sevgimi » Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, sadece sen layiksin Çünkü benim için fazla özelsin aşkım » Hasret kapımda nöbetler tutuyor Sevgilim uzakta bir $ehirde gözlerim onu arıyor Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri varsam senin yanında öpsem doyasıya koklasam » Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden meydana çıkan alg kokusundan keskin sana özlemim, bu sabahleyin sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Her$eyim » Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonradan Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!! » DudakLarın'Da A$kıN YankıSı var SevDan'a Kapı* BiR KaLBiM var Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var YıkMa DunyaMı SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!! » İki birey birbirini severse; sevgi olur Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur İkisi de sever ama kavuşamazsa: efsane olur » Korkma!Sakın sevmekten korkmaKurşun sesi değin hızlı geçer yaşamak fakat öylesine zor oysa kurşunu havada sevdayı rahat yürekte tutmak » Sil her yerde yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz sıcacık bırakırdım yüreğimi korkmazdım fazla riske girip sana aşık olmaktan » Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üstüne düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o süre seni unutur bir başkasını severim » Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, düş çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin! » Şafak vakti yağan bir çiğ tanesine kadar Günahsız,gün batımında denizlerden esen rüzgar dek Deli ve okyanusun derinlerindeki bir inci tanesine değin Özelsin » Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Tümü Öylesine Sen Ölesiye » Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, meslek işten geçti, dediler » Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Şimdiden Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam! » Meçhul diyarlarda yürüyorum Unutulmak korkusuyla her an ağlıyorum Rüyalarımda gördüğüm tarifi kuvvet kız, beni vursunlar lakin sana dokunmasınlarUmut iklimine seni yazsınlar! » Yıllar Daha Sonra Hayal Kırıklıkları İle Geldin Ve Düşlerle Gidiyorsun Fiilen Ben Sana Türkçeyi Konuşmaya Mecbur Olduğum Kadarından Artı Mecbur Oldum » Deniz kumlardaki izleri siler fakat hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez Seni ölene değin seveceğim » kalbimi canını yakmak denize yazı yazmaya aynı, kırı* kalbimi düzeltmek ise gece güneşe dokunmak değin zordursen denize yazı yazdın simdi gece günesin dogmasını bekleeeeeeeee » Gül nedir ama? Solup gider Gün nedir fakat? Gelip gider Alev nedir fakat? Söner biter Lakin sana olan sevgim sonsuzdur, ama mezarda biter » Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR » Aşk günah olmayacak kadar masum, esir olmayacak değin özgür, ulaşılmayacak dek derin, unutulmayacak dek yakın seninle yaşanacak dek özeldir » BAZI AŞKLAR OKYANUS GİBİDİR GÖRMESENDE SONUNUN BİR YERDE BİTTİĞİNİ BİLİRSİN, HEMEN OKYANUSLAR BİLE KISKANIR SANA OLAN SEVGİMİ, GÖRMESEMDE BİLİYORUM SONUNU DAIMA BİTMEYECEK » Ara Sıra anlatmak güç geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum Seni Fazla ama Çok Seviyorum » Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor » Bir rüzgar eserse oralara, sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına, cevabını sevgimden ıslandığın yağmurlarla yolla » Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin? » Ben kimseyi böyle delice kıskanmadım, hiçkimseye böyle içten bağlanmadım, ben kimse için bir gün oturup ağlamadım Yanlızca senin için Aşkım » Seni Çok Özledim Seni Her Özlediğimde Kalbime Bir Yıldız Çizdim Seni Ne Kadar Özlediğimi Iyi Anlamak İstermisin? Sayende Bir GöKyüzüne Sahibim Canim!! » Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Tebessüm Etmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam! » Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM İNat Bu Ya MahşEre Dek Senİ SeveceğİM! » Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Fakat Sende Biliyorsun Ama Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var » Seni Cok Özledim Seni Her Özledigimde Kalbime Bir Yildiz Cizdim Seni Ne Kadar Özledigimi Çakmak Istermisin? Sayende Bir GöKyüzüne Sahibim Canim!! » Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM İNat Bu Ya MahşEre Değin Senİ SeveceğİM! » Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Lakin Sende Biliyorsun Ama Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Yaşam Var » Ne süre sağır bir sanatçı, kristal bir zemin üstüne düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o süre seni unutur bir başkasını severim » İsteyipte sahip olamadığım her şeyin yerine seni koyduğum zaman anladım ama, ben her şeye sahipmişim çünkü sen her şeyden ve herkesten değerlisin!!!! » Bir çerçeve astım odama içi abes önemi değil, niçin diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa » Umutlarım Yıkıldı Senden Sonradan Yaşamayı Haram Gördüm Kendime!!! Bu Dünyadan Kurtulmak İstediysemde Kaç Kere Sensiz Gidemedim Ölüme » Senin sevgini doldurdum gönül kadehime, senin sevgini içeceğim Senin hayallerini çizdim gözlerime, hep seni seyredeceği İlkdefa seni sevdim ölene kadarda seni SEVECEĞİM » Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin ara sıra takılıyorsa uzaklara, kulakların çınlarsa zamansız, bilki bir yerlerde ÖZLENMİŞSİNDiR!!!!! » YAŞAMAK ÖZLEMSİZ,AÇLIK SEVGİSİZ,SEVGİDE SENSİZ OLMAZUNUTMA SEVMEK DAIMA BERABER ALMAK DEĞİLSENSİZKEN BİLE SENİNLE OLABİLMEKTİR » Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin Bir gülüş dek özgürlük özgür değin vaz geçilmezsin gülüm sen her şeye değersin » kimsin sen? yaşamak isteyipte yaşayamadığım umutlarımsın yıllardır beklediğimsin ola ki de kimsin sen? sen benim sevdiğimsin sevdiğimi söyleyebildiğimsin BIR BAKISIN MANASI, HIC BIR LISANDA YOKTUR, BIR BAKIS BAZEN SIFA, ARA SIRA ZEHIRLI BIR OKTUR, BIR BAKIS BIR ASIGA NELER NELER ANLATIR, BIR BAKIS BIR ASIGI SENELERCE AGLATIR Her Zaman böyle çocuksu mu bakar senin gözlerin? Daima böyle içinde uzak bir ışık mı yanar? Bakışlarında beni dinlendiren bir şey var; Kıyısındaymış gibi en sakin denizlerin  

Üst Alt