Son Konu

Asus transformer aio hem bilgisayar hem de android tablet olarak kullanılabiliyor

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Asus transformer aio keza bilgisayar keza de android tablet olarak kullanılabiliyor

Dönüşebilen yapısıyla hem bir bilgisayar ayrıca de tablet olarak kullanılabilen Transformer AiO, Windows 8 ve Android 41 Jelly Bean işletim sistemlerini beraberinde sizlere sunmaktadır Barbar bir tabirle bir masaüstü standı, bir klavye, bir ekran ve fareden oluşan ekip oyuncularına sahip olan Transformer AiO, böylece ayrı ayrı uygulama şekillerine uygun yapıda olduğunu söyleyebiliriz 185 inç büyüklüğünde bir ekranı olan Transformer AiO, ekranı standa yerleştirdiğiniz vakit bir masaüstü bilgisayar gibi olurken, ekranı çıkarttığınızda tablete dönüşebilme özelliğine sahiptir Android işletim sistemini ve tablet teknik ünitelerini ekranında taşıyan aygıt, Windows 8 işletim sisteminin bulunduğu PC özelliklerini ise masaüstü standında barındırıyor Bu şekilde Transformer AiO, bize tek gövdede iki bambaşka aygıt sunma imkânını sağlıyor

Transformer AiO'ın teknik ayrıntılarına değinmeden önce söze karşılıklı başvuru noktası olan ekrandan açılmak lazımdır 184 inç ölçüsünde bir ekranın sahibi olan Transformer AiO, Full HD çözünürlük sizlere sağlamaktadır LED arka aydınlatmalara sahip olan ekran, IPS paneli kullanıyor Bu şekilde geniş görüş alanı sağlayabilen ekranın tepki süresi ise epeyce iyi durumdadır Sizlerin de görsel kalitesi ile beğeneceğinizden şüphemiz asla olmamıştır demin de bahsettiğimiz gibi ekranı aynı zamanda bir tablet olarak kullanmanız mümkündür Bu da içeriğinde tablete has teknik birimler taşıdığı anlamına geliyor kuşkusuz Transformer AiO, tablet düzenindeyken Android işletim sistemi ile çalışmaktadır Ekrana dokunarak rahatlıkla Android platformunu kullanabiliyorsunuz Fakat dilerseniz cihazın beraberinde, birlikte getirdiği fare ve klavye ile de işlem yapmanız mümkün olacaktır *

Üst Alt