Son Konu

Ayrılık Sozleri,Ayrılık Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Ayrılık Sozleri,Yeni Ayrılık Mesajları,Ayrılık Sitem Sozleri

En Guzel Ayrılık sozleri en guzel veda sozleri sizlerle
Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin

Cok uzaktasin beni duymazsin unuttun beLki de hatirLamazsin hani derdin ya sen bitanesin bitanen burada Sen neredesin

Ayrılığın resmini cizdim sarı odalara, yureğimi soğuttum zemheri ayazında Sonra uzun uzun ruzgarın guluşunu seyrettim caresizce Ve gecenin en koyulaştığı yerde olumu kucakladım masmavi yureğimle

Aşkın bitmiş olsa da hic sevmesen de beni cok aldattın hoş gormesem de bir şeyler bulmuştum ben o sevginde bekliyorum bir gun donersin diye
images2019ayriliksozleriayrilikmesajlari5ad98e22783ea
Aşkımız su uzerine yazılan bir masaldı, goz kirpimi kısalığında kelebeğin omru uzunluğundaydı Kalbimizde bir omur boyu cekeceğimiz yaralar bıraktı

Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurluyorum sen benden gideli cok oldu ama bensana hala elsallıyorum

Seni yureğimin derinlerine attımUzerine Celik kapilar kapattım beni oyle incittinki seninle olan iyi hatıraları (istedigim halde)bile hatırlıyamıyorum Sen cezani kendi kendine verdin

Sensiz gecen zaman bana zehir oldu, senin yokluğun benim sonum oldu guneş doğmaz,gunler gecmez oldu, anladımki bu yaşam sensiz gecmez oldu ay yuzlum
images2019ayriliksozleriayrilikmesajlari5ad98e23879a7
Ayrılığın bedelini binlerce kez cekerek odedimbu şehirleri bu sokakları adım adım milim milim boynu bukuk gezdimşu an ne haldeyim ne dertteyim nerden bileceksin be GULUMonun icin en son dileğim seni son kez olmeden goreyim

Araya koskoca yıllar girse de kalbim seninle bu can seninle koskoca dağlar girse de araya ben seni unutmam unutamam ki ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi durustluk verdin ben seni nasıl unuturum ki sen bana bir can bir sevgi verdin

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda duğumleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep guzel gozlerinin hasretindendir

Sebepsiz yere ağlamak istedin mi hic Ağlarken boğazına bi duğum saplandımı Yanağından suzulup yureğine duşen her damlada SENİ SEVİYORUM diye haykırmak geldimi icinden sevdiğine Şimdi de ağlıyorum SEVDİĞİM ama sana değil bir kalemde sildiğin AŞKIMIZA ağlıyorum SENİ SEVDİĞİM icin ozur dilerim

Her Gun Kendime Yeni Bir Beyaz Sayfa Acıyorum Anladım Ki Sayfa Siyah Dahi Olsa İmzayı Atan Kalemin Rengidirİnsanın Kendisi

Umutsuzluğu ihrac eden bicok ulkenin herhangi bir sehrinde bıraktım seni,inzivaya cekilmiş bu hikayanin huzun dolu tetiğini coktaan cektım,seni oldureli cok oldu

Bana bir gunun yirmi dort saat, bir saatin atmış dakika ve bir dakikanın atmış saniye olduğu oğretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu oğretilmedi Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim
images2019ayriliksozleriayrilikmesajlari5ad98e2498703
Ben ne aşklar yaşadım ne vedalar ettim,ne kızgın collerinde yurudum aşkın,senin kor dudakların vız gelir guzelim

Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dunya donmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım

Ağırdır sevmelerim her yurek taşıyamaz, buyuktur umutlarım her omuz kaldıramaz Her şeyi unuturda şu gonlum bir seni unutamaz

Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gun silerim guzel bir ruyayı gercek sanmıştım Seni sevdiğim icin ozur dilerim

Seni sevdim ne yazık ki soyleyemedim Sen bir umuttun yureğimde buyuttuğum Bazen karanlık gok yuzunde ışıldayan bir yıldız, bazen de goremediğim masum bir melektin Ben se seni senden habersiz seven biriydim

images2019ayriliksozleriayrilikmesajlari5ad98e25a8f6c

Üst Alt