Son Konu

Bana dua edin lütfen,bitte,please,

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bana dua edin lütfen,bitte,please, bana dua edin Merhaba arkadaslar, ben daha bugün aza oldum, azıcık kendimi tanitim size: ben emine 23 yasinda, 1bucuk senelik evliyim ve almanyada personel müdürü olarak calisiyorum Bundan 2 ay öncesine kadar bebek acikcasi istemiyordum Kariyer, i$, hayat $artleri falan Fakat 2 ay önce bana birsey oldu A$kocaman bi bebek isteyi dogdu icimde Tüm arastirmalarimi yaptim Gebelik öncesi neler yapilcaksa yaptim Doktora gidip nekadar test varsa yaptirdim, doktorumum verdigi Folik asite basladim, Kahveyi, kolayi azaltim vs anlicaniz internette ne okuduysam yaptim J Yumurtalmadan 5 gün daha sonra hafif ba$ dönmeleri yasadim, bel agrizi,beyaz bi akintim oluyor ara sira ve aralıksız olarak hap$iriyorum Suan adet olmama 5 gün var meraktan catlamak üzereyim Ben birazcık cok harektli biriyim, ve yaptigim hareteklerin farkina varmiyorum, farkina vardigim ana ise allahim hamileysem bebeyime birsey olmasindiye dua ediyorum Dün tekrar kendimi cok yordum ve belime asiri agri girdi, yataga yattigimda elimi karnima koyup tekrar ayni duayi yaptim ve allahim eger hamileysem sen bana bi isaret verdiye duya ettim Sabaha karsi hic sevmedigim bi türden rüya gördüm, cenazeli bi rüya Baya etkilendim Cünkü ben rüyalari gercek gibi görülüm Bürom´da Rüya tabirine baktigim ise cok $a$irdim Söyle yaziyordu yeni bi yaşam kurmaya, evlenmeye veya Cocuk sahibi olmayaof of nasil beklicem ben 5 gün yaaaa Bi ögrensem hareketlerime daha cok dikkat ederim ozaman simdi unutuyorum ara sıra ve hamileysem ve birsey olursa cok fena üzülürüm Azıcık uzun yazdim, basinisi $i$irdim, lütfen kuzuruma bakmayin, ama icimi dökmem gerekiyordu Bana Dua edin lütfen…allah herkezin gönlüne tarafından versin insallahhh  

Üst Alt