Son Konu

Bayan öğretmenime aşık oldum.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Evet arkadaşlar merhaba İmamhatip lisesi öğrencisiyimBu okula ilk başladığımda okula hiç ısınamamıştım gitmek istiyordum bu okuldan uzaklık olarakta evime 45dk uzaklıkta felandı en az 3 4 ay böyle gitmek istiyordum ama taki yeni Stajer biyoloji Öğretmeni gelene kadar ilk gördüğümde artı ısınamamıştım kırmızı beyaz bir başörtüsü vardı kafasında çokda gençdi 21 yaşında felan ben ise 16 idim Sonradan konuşa konuşa okulada ısındım hocayada onu pek seviyordumki normalde biyoloji basit lakin ona bakmaktan ve hayal kurmakdan kendimi alıkoyamıyordum dersinden kalıyordum azkala o ise bunu farkediyordu ama hiç kesin etmiyordu benden uzaklaşmaya başlamışdı çekiniyordu artık buda hoşuma gidiyordu bende böyle insanlardan fazla hoşlanan biriyim zaten fakat malesef o Yakışıklı bir kaç tane öğrenciyle fazla ilgileniyordu bu şart ise beni yakıyordu kül ediyordu neredeyse ve bana hiç pas vermiyordu ben ona Bugün Çok güzelsiniz dediğimde böyle şeyler fazla hitabe derdi lakin başkası dese teşekkür ederdi ah ah Faceden arkadaş eklediğimde ise gördüğüm görüş fazla üzdü beni bir tane öğrencisine Yakışıklı öğrencim demişti fazla koymuştu be agalar bende bunu gördüğümde durum olarak ağlamak istiyorum fakat adamlığı elden bırakamıyorum yazdım duruma yanıt geldi 15 sn sonra Kim üzdü öğrencimi bende yazdım üzen üzdü işte o bana yazdıki kimse için değmez evet gerçekdende öğle fakat işte sevgiyi haketmiyenler görüyor daha sonra bu yorumdan sonra ağladım gerçektende sonradan bişi oldu 2 3 iltifat ettim iyi davrandı sonrada ben umut bağladım ogün bugün dua ediyorum bıkmıyorum 4 süre namaz kılıyorum (sabah hariç) defalarca dua ediyorum arada ağlayıp dua ettiğim oluyor neyse konuya dönelim ben umut bağladım halende üzerimden atamadım bu umudu ben bundan böyle tövbekar oldum arkadaşlarım bak kanka şu kız bu kız hoş dedimi namahrem diyorum kimseye bakmıyorum bakamıyorum gözüm görmüyor ondan başkasınıda zaten sivilceli olduğumdan yüzüme bakılmıyor Onada bişey diyemiyorum fakat halen onu seviyorum Sonradan bağladığı umudu 4 5 sefer kesti lakin her yüzüme güldüğünde ben ona birincil gün ki gibi aşık oluyorum Bu gün Tekrar gördüm Derslerini Dört Gözle bekleyip Kesintisiz rabbimden onu istediğim hocamı Yüzüme güldü kalbim küt küt atıyordu fakat sonra gitti yanımdan yalnız kaldığımda çok ağladım ben ona çok bağlandım hayatım boyu kimseyle ilişkim olmadı bundan sonrada olmicak zaten İlerde ondan başkasıylada Evlenmek istemiyorum zaten lakin şunu söyliyeyim Ama şunu Söyliyeyim Onun bana verdiği Umutla 1 ömür dua ederim belkide benden size nasihat sevdinizmi Benim gibi kuytu tutun sevdanızı iffetinizi ve namusunuzu koruyun Hadisi şerif : Bir insan Bir insanı sevipte ona söyleyemez ve iffetiyle namusunu korur ise o insan ölüm ettimi Şehit sevabı alır Çünkü AŞK ALLAH (Cc)nün önümüze sunduğu en büyük imtihanlardandır

Üst Alt