Son Konu

Bayrakları Asıyor muyuz? Sansasyon Kraliçesi Cardi B Hayatının Bir Türk Sayesinde Değiştiğini Dile Getirdi!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-53055f3c1aa3ec26d389af3021adc82fac95bc05.jpg

Kendimiz hariç herkese hayrımız dokunuyor.

Ünlü müzikçi Cardi B artık yalnızca kendi ülkesinde değil dünya çapında ses getiriyor.

Attığı her adım ile sansasyon yaratan Cardi B'nin Türkiye hayranlığını bilmeyen yoktur.

Süper Yüzyıl izlediği anları paylaşan Cardi dizi hakkındaki fikirlerini her fırsatta lisana getiriyordu.

Biz bu hayranlık nereden geliyor diye düşünürken Cardi B'nin üne kavuşmasında bir Türk'ün yardımı olduğunu öğrendik.

Katıldığı bir programda bugün sahip olduğu şöhreti, kendisini striptiz kulübünde çalışmaya ikna eden bir Türk'e borçlu olduğunu lisana getirdi.

Savlara nazaran Cardi o sıralar New York'ta kasiyer olarak bir markette çalışıyormuş ve marketin müdürü de Türkmüş.

Müdürünün tavsiyesi ile yan taraftaki kulüpte çalışmaya başlamış ve bu sayede ünlü olmuş.

Striptiz kulübünde hem müzik söyleyip hem de dans ettiğini belirten Cardi B, sesinin de orada keşfedildiğini lisana getirdi.

Türk müdürün işe geç geldiği için kendisini işten çıkarmak zorunda kaldığını itiraf eden Cardi B şunları lisana getirdi;

"Bana 'Geçim sorunun olduğunu biliyorum. Bedenin hoş, çok hoş bir kızsın. Gel sana striptiz kulübünü ayarlayayım.' dedi. Sahne hayatım da bu türlü başladı."

Valla argümanlar bu tarafta, lakin Cardi B'nin buralara gelmesine bir Türk sebep olduysa, helal olsun bize.

Çenesindeki Ağrı İçin Takipçilerinden Tavsiye İsteyen Cardi B, Oral Seks Teklifine Verdiği Yanıtla Şaşırttı!

Cardi B de Yorumsuz Kalmadı! Artık Ciddiye Alınmadığını Düşünen Selena Gomez Emekli Olmaya Karar Verdi

Cardi B'nin Kızı Kulture Kiari'ye Aldığı 25 Bin TL Pahasındaki Çantayı Görünce Fakirliğiniz Aklınıza Gelecek!

Üst Alt