Son Konu

Bedava Pepsi Kodları

Profösör

(¯´•._.• Site Yetkilisi•._.•´¯)
Tepkime
14
Web
bilgilihocam.com
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhabalar, bildiğiniz üzere sizlere sitemiz üzerinden sürekli ücretsiz olarak hesap ve kod paylaşımları yapmaktayız. Sizde bu yüzden sitemizi takip etmekle birlikte değerli En Bilgin ziyaretçileri için çekiliş yapmaya karar verdik. Bu çekilişimiz Bedava Pepsi Kodları 50 Adet olacaktır. Elimizden geldiğince en şeffaf şekilde çekilişi yapıp 50 tane kodu değerli ziyaretçilerimize göndereceğiz. Kişi başına 5 TANE KOD verilecektir.

İLK 5 TANESİ BİZDEN

Kodlar kesinlikle %100 çalışıyor. Alan arkadaşlar mümkünse yorum panelinden aldım yazarsa çok memnun olurum. Arkadaşlarınız ile hemen WHATSAPP ile paylaşın onlarda alabilirler.

1. HESL3KUD

2. ZS92ZTPR

3. HR3353YT

4. HPCRN5LR

5. ZSLNSRY3

Katılım Şartları​

Tek yapmanız gereken yorum panelinden;

• İnstagram veya Facebook hesabınızın adını yazmanız. Eğer yoksa Mail adresinizi’de yazabilirsiniz.
  • Bunları yaptıktan sonra KATILIYORUM ve 3 ARKADAŞINA GÖNDERMENİZ yeterli olacaktır.
Bunları yaptıktan sonra sizde çekilişe katılım sağlamış olursunuz. Bildiğiniz üzere ülkemizde hatta dünyada var olan bu virüs’den dolayı evden dışarıya çıkamıyoruz. Bizde değerli ziyaretçilerimiz için evde canları sıkılmasın diye toplamda 50 adet ve kişi başına 5 tane kod göndereceğiz.

Çekiliş Ne Zaman Açıklanacak?​

Çekiliş 28.03.2020 tarihinde açıklanacaktır. Kazanan kişilerin yorum paneline yazdıkları iletişim yollarıyla gönderilecektir. Eğer bizde gönderdikleri hesaplarda çalışmıyor ise bir diğer 1. yedek talihliye geçecektir. Herkese iyi şanslar dileriz. En Az 3 ARKADAŞINA GÖNDER! ve KATILIYORUM YAZ yeterlidir.

Çekiliş Sona Ermiştir​

Toplam Katılımcı: 30

Kazanan Talihliler​

İnstagram üzerinden katılan arkadaşlara tek tek gönderilmiştir. @en_bilgin İnstagram sayfamıza giderek kazanan talihleri kontrol edebilirsiniz. Katılımınız için teşekkür ederiz. #EnBilginAilesi

1. murat09264@hotmail.com
  2. kuyucuferhat@hotmail.com
  3. efsunmt2@gmail.com
  4. ferdidogdu@gmail.com
  5. ceceyli@gmail.com
Ek olarak çekilişe katılan ve bizden kod isteyen arkadaşlara da gönderilmiştir. Katılımınız için teşekkür ederiz. İlerleyen zamanlarda yeni çekilişler ile karşınızda olacağız. Takipte kalmayı unutmayınız.

Üst Alt