Son Konu

Ben ne yapacagim yaaa???

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ben ne yapacagim yaaa??? Günaydin Arkadaslar, icim doldu hat da tasiyor desem daha dogru olur size ihtiyacim var su lahza Nisan 2010 ben birini tanidim hat da ruh ikizim desem daha dogru olur Cok iyi anlasiyorduk onunla ikimizde önemli düsünüyordukikimizde bu yasimiza ayni seyleri yasamiz iki insaniz Onun yasi 32 benim yasim 30Ben dedim ona ben cok yalnizim diye aynisini da o da deditamam dedim Sonradan bulusmalar falan gerceklestiel tutusmalar ve dahasi Sonra bi ara cvp alamadim ondan yani msjlarima falan cvp gelmeditamam bekledim yakinda cikar kokusu diye evt cikti, neymis efendim sorumluluktan cekiniyormusTamam dedim o halde Arkadas kalalim dedim değil dedi ben seninle arkadas kalmak istemiyorum ben seninle edinmek istiyorum deditamam yeniden bi araya geldik ast Mayis 2010 sonuna kadarsonra yine kayboldu ve ben ben ne msj attim ne telefon actim halen de öyle bağlıKendisi benim olddugum 2 tane site de kayitli ve beni silmiyorSimdi sizlere sorum var neden beni silmiyor eger bu iliskiyi istemiyorsa, neden böyle davraniyorBen ona A$IK oldum fakat ondan hic bir tik değil lakin iste silmiyor bu da bana daha cok aci verioooNe yapacagimi bilmiyorum lütfen yardiminiza ihtiyacaim var  

Üst Alt