Son Konu

Benim aşkım:( (içindeki aşkı ortaya çıkarmak için ne yapmalıyım)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar biras uzun olucak ama yardımlarınızı bekliyorum,öyle doldumki
1 yıl önce okulda görmüştüm,sınıfıma gelmişti para bozdurmaya,kafamı kaldırdıgımda o yüzü gördümarkadaşlarım aracılıgıyla msn adresini istemiştim aradan 1 hafta geçti dost olmuştukk,aramız iyiydiadı tugba bahsettigim kişininzaten adını duydugumda kalbimde yer etmişti tekrar,ama güzelligi etmişti kalbimde yer eden,allahıma dua ediyodum inşallah bi bu değin da kalbi güzeldir temizdir de onu severim,cunku ilk önce hoşlantıydı benimkisitelefon numarasınıda almıştımtugbayla bundan böyle aramız iyiye gidiyordutelefonla arıyordum her gece konuşuyorduk 23 saatbağlı bu kolay olmamıştııilk olarak ben fazla çabalamıştımbana en öncelikle amacımı sormuştu bende tabiki arkadaşlık demiştimbşka ne diyebilirdimki,,? kendime guveniyordum ama yinede vakit gerektisonradan bi okuldan bi kişinin tugbaya öneri ettigini duydum,cok sıkılmıştımm ruhum daraldı o guncocuguda tanıyordum,hemde cıktıgı oldugu halde tugbaya tekif etmiştihemencecik o gece tugbayı aradım tugba dedimm!! o senle oynuyor ayrıca cıktıgı var hemdee dedimo sustu evet hemde sefa dedibende ben seni seviyorum tugba dedim o gun bana hiç bişey demedisaten erkendide sustum bendebana kızmamıştı ya bana yeterdi oonu sevdigimi biliyordu,aradan 5 ay geçtibu 5 ay daa her gece inanın her gece telefonda konuştukonu pek sevmiştimki anlatamamya güya allah karşıma onu cok seveyi diye cıkartmıştıbir kız bu kadar iyi,bu dek insaniyetli,bu değin hanım olabilirdibende ona hiç yanlış yapmadımhatta cogu vakit onu sorguladımki benimle neden konuşuyosun her gece?bana nasıl guveniyorsunsefa dedi sen kendine guvenmiyorsan konuşmuyalımcok gusel cvp vermişti ona her gecen gun guvenim artıyorduokulda gordugumde dilim tutuluyordu fakatbazı gece 34 saat konuşuyordukokula 2 saalik uykuyla gidiyordum onu okulda gordugumde gunaydın diyemiyordummkıppkırmızı oluyordumoda bana aleyhinde öyleydisonradan bunuda aştık6 ay olmuştu görüşelionunla bu 6 ayda herşeyimi paylaşmıştımonu cok seviyordumonun beni sevmedigini bile bilefakat bekleyecektimo bana cogu defa güsellikle sefa ben seni sevmiyorum demişti lakin sen cok iyi bi insansın ve seni sevmeyi çok isterim diyordubana bu cvp bile yeterdiicunku ben onu seviyordum ve böyle bi insan daha karşıma cıkmazdııhem cıksa bile umrumda da değildibu kişi tugba olmalıydıbundan böyle okuldada görüşür oldukkbana çok guveniyordu her konuda diyebilirim size çok şükür onun guveninide şimdiye dek hiç sarsmadımya onu okulda gorunce elim ayagıma dolaşıyordu ben 1 kere önerge ettim,ama beni sevmedigini biliyordum hayır dedilakin sefaa ben seni seviyorum (insan olarak) asttmm dedim ben seni bekliycembekledimde onubu zaman zarfında hep tugbayla ilgilendimhiç bi kıza bakmadımbakmazdımda zatencunku ne biliyim bana terserkek adama yakışmaz aradan 9 ay geçtiona o kadar ısınmıştımki arkdaşlarr varya aşkından bitiyordum yaher gece ama her gece beraberdikgizlice konuşuyordukbütün haçlıgım erdeyse kontore gidiyordu lakin gitsin neyimeesigaram yoktu bişeyim yoktu kendimi böle avunma ediyordumsaten şimdiye kadar hç bu yusden yakınmadım cok şüküryakınlarda tugbamın dogum tarihi geliyordu 5 ocak ogün ona o kadar güsel b armağan vermeliydimkii,hayatı baştan başa unutmamalıydıbi yakın kız arkadaşıyla tugbamın evinde odasının ne trafa baktıgını ogrendimdogum gunu için fikrimmii ) durun sölücem arkadaşlarımla 4 ocak sabahı gittiktugbamın odasının baktıgı tarafın onunde park vardııo parktan hawai fişek atıcaktım buyuklerinden şöyle patt diye bi ses cıkartmalıydıgittim adamdan yalvara yakara büyük hawai fişek aldım köyde atıcam yalanıylayasaktı satmaları ama aldım neyse4 ocak sabahı parkta kuyular kazdıkfişekleri yerleştirip fitili ateşe verecektimgerisi geliyo satenneyse ogun tugbama hediyesini verdimcok begendigi bi swit ve çanta varmışşarkadaşından ogrendim istihbarataldım hediyesini verdimo gece olduilçelerimiz farklıydı babama yalan söledim ve o ilçede kaldımarkadaşımda kalıcam diyegece kaçtık evden saat tam 00:00 da 4 ocak gecesi tugbayı aradım açtı telefonu efendim dedipenceeye cıkarmısın dedim cıktııya bismillah dedim noluyoz sefa dedi dur dur dedim seni seviyorum iyiki dogdun dedimtelefonu kapattımm5 tane hawai fişegi parkın köşelerine yerleştirmiştikyanımda 2 arkadaş dahaseyfullah mehmetcan fitili ateşledimbekiyordumbi patladı havaland havalandı patt allahım o nasıl ses o nasıl goruntu gercekten müthiş olmuştukoştum digerine ordan digerine hepsini patlattımen tepede patlıyodu3 tane renk oluyoduharikulade olmuştuherkes pencereye cıktı etrafımızdaki adamlar bagırıyordubi tafaftanda polis gelecektineyse patlattık koşuyoruzz caddeden gertik kacıyoruzzderhal polisler geldii peşimizden ama inşaata saklandık yarım saat ordan cıktık kaçtıktugba aradıcok mutlu olmuştuu gülüyodutkrar dogum gununu kutladımdiger gün okulda herkes bundan bahsediyorduayyy duydunuzmu gece biri hawai fişek attıı ne güseldi felantugbada cok begenmiştii tabikidiger gün beni aradı sefa dedi efendim dedimbenimle cıkarmısın dedi ya arkadaşlar gercekten zoruma gitmişti,cunku bi hawai fişek attıgım icinmi cıkma teklifi ediyordu banaa cok kırılmıştım lakin belirlenmiş etmedim hayır dedim tabiki hayırben seni seviyorum fakat hayırcunku sen beni sevmiyorsunbişey demedikırılmamasını söledim banaamacım tabiki onunla beraber olmaktı lakin beni gercekten sevinceydi3 ay daha bekledim arkadaşlarr toplamda 9 aymı 10 aymı ne olmuştubir gece telefonda görüşürken babası yakalamıştıtugbamda cok duygusaldır ağlamışş o gecediger gün onun gittigi dershaneye gittimgeliyordu karşıdann baktımki gözleri şişirilmiş canımınsınavıda varmış fakat girmedi cok kötü şişmişti göslerikonuştuk o gunparkın birine gitti oturduk30 mart gunuydubana dedikisefa beni kendine aşık ettin sen dedi öyle mutlu olmuştumkii uçmuştum anlatamamya gercekten bana dünyaları vermiştiiçokk mutlu olmuştumgözlerine baktım zaten hala böylece gözlerine ne vakit baksam elim ayagıma dolaşırmsn e girdiginde hani sağdan yzı cıkar ya oturum açtı diyeoturum açtıgında tugba kalbim yerinden fırlarrneyse o gun bizim cıktıgımız gun olduarkadaşlar karakterim benim,acilen tugbayla örneğin kavga yapıyorum ya ben çok tez bi insanım derhal kızıyorum,tugbaya kızdıgımda sinirlenirim ama yarım saat sonradan ben özür dilerdimya şimdiye dek 30 kes kavga ettiysek 28 ini ben özür dilemiştirimhem benim güçsüz yanımda öyle arkadaşlar,hiç dayanamam sabırsız bir insadırım ama sevdigimyi cok severimya onunla cıkarken öyle muhteşemdikibir gün parkta oturuyoruss elini tuttum tugbamın öyle bi duyguki anlatamamkalbim fırlıycak yerindenam tuttugum bi kızın eli diildi hanii,böle ruhunu tutuyordum yarı onunben cogu kes tugbanın yanında ağladımsinirim bozulurdu bi konuya onunla dertleşirken aglamıştırımtugbamda dayanamzdı bana aşkım yapma derdiüzülme senntugbamı cok üzdüm benkasten yapmadım ama üzüyodum aradaörneğin hala bana der sefa sen beni bile bile üzemezsinn,gercekten onu bilerek üzmedim üzmemdeo bana aşkım dedigidee güya damarlarımdan alev akıyordu böylece kendimden geçiyordumherşeyi gercek yaşadım ona karşı herşeyionu hiç canını yakmak istemiyordumgercektende biliyordum o bana aşıktıbana diyoduki sefa sen cok gerceksin yanii seninle her zaman beraber edinmek istiyorum diyorduarkadaşlar tugbanın karakteri isecok akıllı bir kız melek kalpli gercekten hiç bir kötülük düşünmez öyleonu ona övmeyi,onu şimartmayı öyle seviyodumkiihani gülünce gamzesinin ortaya cıkmasıı bana dünyları veriyordutugba ayrıca sabırlı bir kız,benimle kavga ettiginde ast her ilişkide kavga oluyor,beklerd sabrederdicunku sefa özür dilicektiive öylede oluyordu sefa gidip özür diliyorduo fena olsa bile o gunluk kötü ben oluyordummşikayetçi diilim aslaaonunla küskün durmaya dayanamıyordum1 gece atışsam sabaha dek gözüme uyku girmiyordulakin gece bana iyi geceler aşkım diyip teli kapattıgındaa böylece huzurlu uyuyordumkiiallahıma daima şükrediyordumnamazda kılan bi insanımdaima dua ederim allahımaallahım sen hayırlısnı nasip eyle bana lakin hayırlısınıda tugba eyle tugbayı bana şanslı kıl diyebu duayı tugbayada ettiriyordumonu cok sakınıyordummondan hiç davacı olmadımyada ona aşıgım diye görüpte görmemezlikten geldigm bi hatası2 tane kız kardeşim var ve ikisininde tugba gibi olmasını dua ederim allahıma oa dek hanım bi kızbana da daima derki ' sefa kız kardeşlerine bi erkegin nasıl davranılmasını istiyorsan banada o kadar davran tmm mı ' derdibende tmm tugbam derdimsaten düşünmezdimdebana terstiher sevene tersonu severken 1 kıza bile kafamı kaldırıp bakmadımallahımdan onu istiyordum yaa hanii,o yusden o yanımda olmasa bile benim göslerim onun gösleri gibiydi,bakmazdım kimselere düşünmezdimkalbim tugba için oruç tutuyordu resmen tutacaktıdaa halada tutmaktabazen aramız bozulurddu ben panik olurdum,tugba beni bırakıcak diyee yalvarırdım yakarırdımm barışırdıkgece sorardım tugba anlat noldu diesefa derdi cok üzülüyordumbana göstermesdi ama aramızın bozuk olmasına pek üzülüyordukibeni gercekte lakin gercekten seviyordu tugbatugbamm daha dogrusuonun ailesi hakkında herşeyi a dan z ye biliyordumtaki abisinin tc kimligine kadar annesinin kızlık soyadına değinson zamnalarda cıktıgımız gunlerde onu anlamaz olmuştum ara sıra yaptıgı şeyler zoruma gidiyorduokulların kapanacagı zamandıı,ben beraber gezelim derken o arkadaşlarımızla gezelim diyordusıkılıyordu yawaş yawaş bendenn haberdar diildim fakat sonradan aramız açılı bi kereya sahiden soruyordum beraberkentugbam diyordum benden yapmamı yada yapmamamamı istedigin bişey varmı yok aşkım diyorduhiç hatan felan değil seni seviyorumtmm diyordummgözümü üstünden ayırmazdımgercektende seviyordum amaonu hakettigimi düşünüyordumdahalada düşünüyorumtugba keza şehvetli da bir kızen fazla beni sevmez mesela en cok kendisini severyani bi insan onu üzüyorsa o onda biterbitmesde hani ne biliyimörneğin beni tugba üzmüştür cogu kes fakat olsun derim ona kesin etmemtugbayla şimdiye değin 5 gün kırgın durabildimson zamanlarda yani 2 ay önce bana ayrılalım dediya o kadar şaşırdımkiii strese girdim hayır dedimmonun bulundugu ilçeye gittimtugbaya 3 defa slayt hazırladımburaya yazdıgım yazıyı ona yazdım onu ne dek sevidigimi bensiz yapamıyacagınıbensizde yapamazdı biliyordumbeklesem gelirdi fakat bekliyemedimpanik atak oluşuyodu artık bendeonsuz 1 gece bile iyi geceler lafını duymadan uyuyamıyan insann nasıl olursa ayrılırdıkendime yediremiyordumonuda üzmek istemiyorudumbu rada saygımız sonsuzdu birbirimizehem insanın kendisine bile bahsetmekten korktugu şeyler vardır ya onları tugba bile biliyordu,kişilik olarak hanikendimin zayıf yönlerimi,küçüklüklerimi,sevmedigim taraflarımı bile biliyordubeni bu dek tanıması hoşuma gidiyordu ama onu ailemlede tanıştırıcaktımtugbayı cok üzdügüm vakit annemi arıyorduteyzecim sefa böyle böyle yapıyor diye annem beni sevdigi dek onu sda sevmişti inanınevde hep adı geçiyordubizden biri olmuştuküçüktüm daha küçüktüm lakin bu aşkımızında destanlardaki gibi olmasını istiyordumm,hani biriyle birisi cıkarda 67 yıl daha sonra evlenirler yaa bende öle istiyordum asla ayrılıcam gözüyle bakmamıştım tugbaya,oda bana diyordu sefa hiç bitmesini istemiyorum bu ilişknin diyeneyse genelde tugba bu ilişkide defalarca kaçan olmuşturilişkimizin patronu oydu açıkcasıne dediyse olmuştuyanında aptallıklar bile yaptım benden ayrılamazsın diye dile almıyorum şu anama olmadı karşı kaç kere ağladımo benim saece sevgilim diildidostumdudaaona guvendigim dek hiçbi arkadaşıma guvenmemiştimcunku biz onunla sevgiliden önce dost ondan daha sonra arkadaş olmuştukkcanımın yarısı o olmuştu artıköyleydidesefa dedi terketmek istiyorumtamam diyemedim cok duygu sömürüsü yaptım neler yapmadımki kapısına gittim kaç defaa bana geri gel diye olmadı bişeye üstünlük olmadıpanik içindeydimm dursam ona ilgi göstermesem diger arkadaşlarımın dedigi gibi o bana gelecektiigelirdideyemşn ederim onu bu hayatta kimse benim değin sevemez,kimse ona verdigim degeri veremz,kimse kahrını benim çektigim değin çekemezonu buda biliyordu tabikikeza tugbamın guvendigi bi hususta onu hiç bırakmıycagımı biliyordudaonun istedigi kafasını toplamaktı lakin o izni ona veremedim nedenseayrı oldugumuz halde bile kimseye bkmadıgını biliyorumo bana şu lahza seni sevmiyorum diyo arkadaşlar5 gün önce benim bulundugum ilçeye geldi,dertleştik ben yeniden ağladımiçimi döktümseni seviyorum dedimondan ses cıkmayınca sordumbeni birascık bilemi sevmiyosun artık dedim aldıgım cvp 'sefa hemen seni sevip sevmedigimi bilmiyorum desem senin napacagını biliyorum' dediyani sevmiyorum dediama ona yemin ettimben lise son a geçtim dedimki ben seni sevicemsen beni şu lahza beni sevmedigin sözcükleri sarfetsende ben seninim tugbam dedimdaha sonra kalktıkbana dayanamadı aslındaa kıyamasdı gözyaşlarıma fakatiçimi döktüm iyiceyuzune baka bana seninim ben dedimmutanmamki kendimden ben onu seviyorum cunku ağlamak küçklük diildirdaha sonra otobuse bindirdim onu yolcu ettim diger ilçeyeokulumda orda benimbenden istedigi ona dost gibi davranmamdıbenden geçmemiştiayrıldıktan sonra arkadaş olmayı istemişti fakat bana dolaşan bi kız vardımsn e eklemiştimmsn şifremi tugba biliyorgirmişmsn e kız da hg canım sefam felan diince tugba delirmiş tabikikıza heman laflar saymışsefa beni seviyor sende kimsin geri zekalı felansonra saten aradı beni o gecesefa dedi bu ne sana yazıklar olsun dediama dedim biz ayrıyız sen benim arkadaşımsındoğrusu bunu bileerek yapmıştım onaa kıskanıyormu diyeöylede kıskanmıştıkiibeni arkadaşlarıma soruyomuş haberim yok msj atmış sefa napıyor nasıl onu özledim lakin bunu sefaya deme nolurr demişşu lahza ise ayrıyımve daha sabahleyin msnde konuştukaramız iyi gibibenim amacım arkadaşlar onun beni sevip sevmedigini bilmiyorumm,daha aramızda olanlar onu ne değin sevdigini ve onun beni ne kadar seviddigini yzsam buraya yazdıgımın 10 katı olurdu sizce ben tugbaya soguk davransamm yani istedigi gibi kafasını toplarmı?? ilerde geri bana gelirmii??onu sevdigimi ve bekledigimi biliyorbu arada dogurm gunu icin gunluk tutmaya başladım vericem3 gun oldu başlıyalı şimdiden 9 sayfa oldu arkadaşlar sizce bu işin sonu ne olur arkadaşlar???ilerde benim olurmu dersiniz?? tugbanın bana olan içindeki aşkını cıkartmam için tek çare sabırlı olmam soguk davranmam kırmadanno fazla ilgimden sıkıldı bu kesinnhem arkadaşlar ben onu bekliycem hepp,ona eminde ettimayrıca gönlüm pek cabuk konan bi herif değilinanın kimseye bakmıyorum,kafam öne egikkalbime tugba girene kadar kilit vurdum arkadaşlarkarşıma dünya güzelide cıksa,isterse çok iyi bi insan cıksın banane ben tugbamı istiyorum ve bekliycembenim melegimde tugba,dünyamın tek güzelidekız arkadaşlar ve erkek arkadaşlar takviye edin lutfenher gece ruyamda goruyorum onu aslında cokkk kötü durumdayım arkadaşlarruh gibi dolaşıyrum inanındualarımda hala devam ediyoher namaz sonrası dualarımı ediyorum allahım kauştur diyeyyardım lutfenn??

Üst Alt