Son Konu

Benim Başıma Gelmez Demeyin! İhanete Uğradıklarını Olabilecek En Kötü Şekilde Öğrenen 23 Talihsiz Kişi

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-42f72191f08823a698bbfeeb74093595a02102e7.jpg

Aldatıldığınızdan şüpheleniyor musunuz? Pekala aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? Bu insanların ufak ipuçlarına başvurmasına gerek kalmamış zira eşlerinin kendilerini aldattıklarını olabilecek en makus halde öğrenmişler. Gelin bu şanssız insanların öykülerine birlikte göz atalım.
Kaynak: ...

1. "Taksi sürücülüğü yapan yakın bir arkadaşımdan telefon aldım. Otomobilindeki koltuğun altında kayıp bir telefon bulmuş ve sahibi aramak için açtığında eşimin telefonu olduğunu fark etmiş..."

"Meğerse tır sürücülüğü yapan eşim son 1.5 yıldır diğer bayanlarla para karşılığında birlikte oluyormuş! Bunu öğrendiğim vakit 14 haftalık hamileydim ve yaşadığım şok yüzünden hastaneye kaldırıldım. Şükürler olsun ki bebeğime bir şey olmadı lakin eşim beni karnımdaki bebekle ve öteki çocuğumuzla meskenden attı. Bu olay yaşandığından beri her gün ağlıyorum."

2. "17 yaşında tesadüfen okuldan erken çıktığım bir gün babamı öteki bir bayanla yatak odasında yakaladım. Benim konuta geldiğimi duydukları vakit bayan çabucak odadan fırlayarak üstünü giymeye başladı."

"İç çamaşırıyla duran babam ise bana 'Hiçbir şey görmedin' diye bağırdı ve bayanın gerisinden koşmaya başladı. Gördüğüm her şeyi akşam anneme anlattım doğal. 30 yıllık evlilikleri sona erdi. Babam, annemi aldattığı bayanla evlendi."

3. "Eşimin telefonunda çocuğumuzun bakıcısıyla olan iletilerini gördüm. Üstelik masraflardan kısmak için bayanın bizim konutumuzda yaşamasını teklif etmişti!"

"Benim işe gittiğim ve kızımızın yan odada uyuduğu vakitler beraberlermiş!"

4. "Eşimle ikimiz farklı ülkelerden geliyoruz. Üçüncü çocuğumuz doğduğunda onun ülkesine taşındık. Çocuğumuzun vaftiz gününde en yakın arkadaşımın kız kardeşine asıldığını fark ettim."

"Üç gün sonrasında ise ona evlenme teklif ettiğini ve 'Bizim konutumuza taşınmak ister misin?' diye sorduğunu öğrendim! Çocuklarımız için de kusursuz bir üvey anne olacağını söylemiş kendisine. Eşimi o periyot affetmeye karar verdim lakin ortadan iki yıl geçtikten sonra daima birisiyle mesajlaştığını fark ettim. Biraz üzerine gittiğimde beni aldattığını itiraf etti. Onunla boşanıp konut değiştirdim. Bütün ailesi bana düşman oldu ve bu yabancı ülkede çocuklarımla yaşamak için elimden geleni yaptım. O ise beni aldattığı bireyle birlikte tam karşımızdaki konuta taşındı..."

5. "Eski eşimi konutumuzda iki bayanla birlikte bastım. O kadar sinirliydim ki gözüm karardı. Her şeyin fotoğrafını çektim ve ona dava açtım."

"Kadınların da otomobil plakalarının fotoğraflarını çektim ve özel detektif tutarak birisinin eşine ulaştım. 3 yıldan az süren evliliğimiz için düzgün bir nafaka aldım."

6. "Evde elektriklerin kesildiği bir gün eşimin telefonunun ışığının daima yanıp söndüğünü fark ettim. Bir bayan ona daima açık saçık fotoğraflarını atıyor ve 'bebeğim' diye hitap ediyordu."

"Bir müddet elimde telefonla kaldım ancak sonra dayanamayıp eşimi uyandırdım. Telefonunu karıştırdığım için bana sonlandı lakin bana doğruları anlatması için üsteledim. Telefonunu açıp bana bir bebek resmi gösterdi ve 15 aylık çocuğu olduğunu söyledi! En başta çok yıkılmıştım lakin artık ortadan 6 yıl geçti ve çocuğu da annesini de çok seviyorum."

7. "24 yıllık eski eşim boşanmak istediğini fakat hayatında öteki birisi olmadığını söyledi. Konutta toka ve kıyafet bulduğum için uzun vakittir şüpheleniyordum."

"Telefonunu denetim ettiğimde ise arkadaşı olduğunu argüman ettiği birisiyle hiç arkadaşça olmayan bildirilerini buldum. O kişi de eşinden ayrılıp benim eski eşimle birlikte olmuş. 12 yıl boyunca çalıştığı işyerindeki arkadaşları ise evli olduğunu bile bilmediklerini söylediler!"

8. "Eşimle bir yıl süren uğraşlarımızın sonucunda gebe kalmayı başardım. Hamileliğimin dördüncü ayında frengi hastalığım olduğunu öğrendim."

"Meğer eşim para karşılığı birlikte olduğu bir bayandan frengi kapmış ve bebeğimize de geçmiş. Frengi olan bebeklerin meyyit doğma riski ise %50 artıyormuş! Üç acılı tedavi iğnesi sonucu bebeğim düzgünleşti ve sağlıklı bir formda doğdu."

9. "Eşimin beni aldattığı bayan bana itiraf etti ve akabinde küçük kızımıza söylememem için yalvardı. Kendisinin de küçükken ebeveynleriyle tıpkı meseleleri yaşadığını anlattı."

"Kendisi ne kadar sıkıntı olduğunu bildiği halde neden öbür ailelere bunu yaşatıyor anlamıyorum. Boşandığım eşim ise zati farklı öykü..."

10. "O periyot evli olduğum eşimi aradığımda baht yapıtı kız arkadaşının konutundaydı..."

"Ardından hararetli bir tartışmaya girdik. Tartışma esnasında bir orta 'Bunu daha evvel birlikte olduğum 60 bayana da anlat' dedi. 'Sen boşanma evraklarını imzalarken kız arkadaşın memnun olur eminim' dedim ve kız arkadaşı çıldırdı. Telefondayken onların bağrışmasını duyabiliyordum."

11. "Bana sormadan bilgisayarımı erkek kardeşine satmıştı. Yenisini almak istediğimi bildiği için sorun olmaz diye düşünmüş."

"Ama ben çok sinirlendim. Öteki sabah onun bilgisayarından yeni bilgisayarlara bakıyordum ki e-posta mesajlarında çıplak bir bayan fotoğrafı gördüm. Bildiride ise ne vakit tekrar buluşacaklarını soruyordu. Ona sorduğumda spam olduğunu söyledi lakin başka mesajları okuyunca görüştüklerini oldukça ortadaydı. İşe giderken eşyalarını toplayıp evimden gitmesini istedim. Başka sene salak üzere tekrar birlikte olmayı kabul ettim lakin beni yeniden aldattı. Bunu da gözümün önünde birebir bayan onu öptüğü vakit yakaladım, bayan beni fark etmedi bile."

12. "Eşimin beni aldattığını çok sıkıntı öğrendim. Bir gün ben yemek yaparken konut telefonu çaldı ve 7 yaşındaki kızımız açtı."

"Adamın teki telefonda kızıma 'Annen babanı benimle aldatıyor, koş bunu babana söyle' demiş! Kızım ağlamaya başladı zira beni bir daha hiç göremeyeceğini sanmış. Boşandığımız vakit kızımın velayetini ben aldım. Canım çok yandı lakin kızımın üzülmesi benim için daha da acıydı."

13. "Ben 6 aylık gebeyken beni iş yerinde çalışan genç bir bayanla aldattı. 7 yıldır beraberdik. Dehşetli olan ise bayanın benimle tıpkı isimde olması!"

14. "Annemin birinci eşi daima kentler ortası seyahat eden bir satış memuruydu ve her kentte farklı bir metresi vardı."

"Annem ise bu gerçeği bayanlardan birisi onu arayıp boşanmasını talep ettiğinde öğrendi. Üvey babam daima boşanacaklarını söylüyormuş lakin annemle bu türlü bir husus hakkında hiç konuşmamışlar! Annem o devir sıkıntı bir hamilelik geçiriyordu ve daha öncesinde çok fazla düşük yapmıştı. Annem ve kendisini arayan bayan bir ortaya gelerek adamın karşısına çıktılar."

15. "Eşimin bilgisayarında müzik klasörüne girdim ancak yakın bir arkadaşının bikinili fotoğraflarını gördüm."

"Ona bu fotoğrafları neden kaydettiğini üç sefer sordum ve tekraren inkar ettikten sonra beni bilgisayarını karıştırmakla suçladı. İki hafta sonra öğrendim ki 'arkadaşı' kürtaj yaptırmış..."

16. "Onları konutumuzun salonunda sarhoş ve yere uzanmış halde yakaladım. 30 yaşıma girmemi kutlamamızın çabucak sonrasıydı. Çok sarhoş olduğunu ve bayanı ben sandığını söyledi."

17. "7 yıllık evliliğimizin akabinde eşim birden gece mesailerinde çalışmaya başladı. Gündüzleri konutta yalnızdı ve bilgisayarıyla oynuyordu lakin ben meskene gelmeden evvel kesinlikle kapatırdı."

"Bir gün bilgisayarını açık unuttuğu için göz atmaya karar verdim. Halbuki öteki ülkeden bir bayanla bağlantısı varmış. Hatta o ülkede iş ve konut bulmuş kendine! Bana haber vermeden terk etmeyi düşünüyormuş..."

18. "İkinci bebeğime 8 aylık hamileydim ve eşimin cenazede tanıştığı bir bayanla birlikte olduğunu öğrendim."

"Kadın toplumsal medya hesabında 'Pandemi bana çok özel birini kazandırdı' yazmıştı ve öbür paylaşımlarına bakınca o özel kişinin eşim olduğunu anladım. Hamileliğimin son ayını adeta cehenneme çevirdiler, bir arada olduklarını vakit benimle dalga geçen bildiriler attılar. Eşim çocuklarımızı hem maddi hem de manevi manada büsbütün boşladı. Bu olayın üzerinden 9 ay geçti ve bayan yakında eşimin çocuğunu doğuracak."

19. "Yatak odamızda benim olmadığına emin olduğum bir bayan tişörtü buldum. Eski eşim ısrarla benim olduğunu ve unuttuğumu söyledi."

"Üzerine gittiğimde reddetti ve mevzuyu kapattık. Bir sabahı erkenden telefonu çaldı. O uyduğu için ben açtım ve bayan bana 6 aylık sevgilisi olduğunu söyledi! Hatta kendisi de 6 yıldır birlikte olduğumuza ve bir arada yaşadığımıza hayli şaşırdı."

20. "Kendime yeni bir telefon aldığım vakit eskisini eşime vermiştim. Birkaç gün sonra telefonum çaldı ve her açtığımda numara yüzüme kapattı."

"Eşime numarayı sordum lakin bilmediğini söyledi. Bir gece uyuyamadığım için telefonumla oynuyordum ve Haritalar uygulamasına göz attım. Tanıdığım bir adres gözüme çarptı. Bir arkadaşının eski sevgilisine gitmiş. Hem de benim doğum günümde bana kıymetli bir işi çıktığını söylediği zaman!"

21. "Evliliğimizin şimdi üçüncü ayında eşim beni aldatmaya başlamıştı. Bir otel odasında yabancı bir bayanla tıpkı fotoğrafı toplumsal medya hesabında etiketlenmişti."

"Bana eski bir fotoğraf olduğunu söyledi fakat ona yeni aldığımız şapkayı takıyordu. Beni bir müddet terk etti. Geri döndüğünde ise onu affettim ve bebek sahibi olmaya karar verdik. 11 haftalık gebeyken telefonunda eski sevgilisiyle olan bildirilerini silmediği gördüm. Üstelik bizim görüşmediğimiz sırada öteki bayanlara da evlilik kelamı vermiş! Onu esasen 'affettiğim' için kendisine kızamayacağımı söyledi bana. Sonra hamileliğimin 8. ayında beni tekrar aldattı. Bağlantımız bir sene daha palavralarla ve aldatmalarla devam etti. Akabinde ayrıldık lakin ben erkeklere tekrar güvenmekte çok zorlandım."

22. "Eski eşim 18 yıl boyunca her vakit ayakta hemen duş alırdı. Bir anda küvette uzun uzadıya yıkanmaya başladı."

"Küvetteyken bilinmeyen gizli kız arkadaşını arıyordu lakin konutumuz çok küçük olduğu için söylediği her kelimeyi duyuyordum. Sanırım çocuklarımız da duyuyordu ancak onlara sormaya çok çekindim. Evliliğimizi kurtarmak için birlikte dışarı çıkıyorduk lakin o daima sevgilisiyle konuşmak için yanımızdan kalkıyordu. Üzerinden çok vakit geçtiği için şu an pek uygunum ancak o devir yaşadığım utancı asla unutamıyorum."

23. "Evlenmeden evvel 7 yıl sevgiliydik. Evliliğimizin birinci yılında bana sık sık bir iş arkadaşından bahsetmeye başladı."

"Kadının eşiyle yaşadığı zorlukları falan anlatıyordu. Sonra bir anda bana 'Çok farklı olduğumuz için evli kalamayacağımızı' söyledi! Hayatında öteki biri olmadığına yemin etse de ona inanmadım. Eşyalarını toplayarak konuttan ayrıldı ve ben de meskeni satmaya karar verdim. Paklık yaparken onun kullandığı bir çekmecede kondom buldum. Biz çocuk yapmaya çalıştığımız için hiç kondom kullanmıyorduk. Esasen iki yıl sonra da bahsettiği iş arkadaşıyla evlendiğini duydum..."

Üst Alt