Son Konu

Beyninin Dörtte Birini Kullanıyormuş! Aşko Kraliçesi Bahar Candan Anlattıklarıyla Herkesi Yine Dumur Etti

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-fec97e8fbe88825feaea41c1a7f110c8fb8b7ea4.jpg

Yaz meyvesi tadında dondurma üzeresin...

İşte Benim Tarzım yarışıyla hayatımıza giren Bahar Candan'ı aranızda tanımayan yoktur.

Kendisi sansasyonel açıklamaları ve enteresan şekliyle gündemden düşmüyor.

Her gün farklı bir kaos her gün farklı bir açıklama. Lakin enteresandır ki bıkmadan usanmadan dinliyoruz kendisini.

Uygun de bunun nedeni ne diye sormadan da edemiyoruz kendimize. Geçtiğimiz gün Armağan Çağlayan'ın programına katılan Bahar bunun nedenini anlattı, anlattıklarıyla tabir-i caizse dumur etti bizi!

Neler demiş bir bir özetleyelim sizler için:

“Gençliğimde çok beyaz bir makyaj yaptım. Ben her vakit duayenlerle takıldım diyebilirim. Parıltı Yerlitaş benim her vakit yanımda olan bir hanımefendiydi."

"Onun dışında Bület hanımın da çok tesiri vardı benim üzerimde. Bir periyot bir şeylerin, birilerinin tesirleri altında kalarak çok avangard çok mübalağa sanatıyla yapmış yaşamış ve insanlara influence etmiş olabilirim. Ancak artık o denli değilim. Artık kendi şahsî gelişimime ihtimam gösteriyorum.”

“Benim yaşım çok genç. Beşerler beni değerlendirirken bunu hiç düşünmüyorlar. Yaratıcımız bile onu tanıyalım ister. Hepimizin içerisinde bu türlü bir his var ve bende bu his çok yüksek.”

“Ben şu an 23 yaşındayım. Hiç palavra söylemeyeceğim. Birinci yarışa katıldığımda 17 yaşındaydım lakin 18 dedim. Sonra bir kız çıktı 16’sında ünlü oldu. Daima beni oynadı. Ben bile beni oynamanın uygun bir şey olduğundan emin değilim.”

“Onun için hiç o Aleyna’lar maleynalar üzere yaşımı küçültmeyeceğim. Katıldığım gösterilerde dikkat çekilir diye yaşımı 21.5 yaptık.”

“Hukuk Fakültesi 4. sınıftayım lakin daha 4 senem var. Bununla gurur duymuyorum lakin çok ağırdım sonuçta.”

“Sayılarla aram çok düzgün değil. Beynimin yalnızca dörtte birini kullanıyorum. Bana da yetiyor esasen. 4’te 4’ünü kullanamam zira çok pişmeniz gerekiyor. Lakin kullanacağım. Hiçbir şeyin sahibi değilim, her şeyin bekçisiyim.”

“Benim buraya gelmemde bir öykü var. Bir hekim biliyorsunuz ki şu an Kovid periyodu var. Hastalarıyla çok meşgul. Şu formda bir story gördüm ben:”

“Nişo’dayım (Nişantaşı). Teşo’dayım (Teşvikiye). Nöbom var (Nöbetçiyim). Profiline de dokto yazmış. Yani bu benim dilim. Aşkolar diye bir lisan var. Gerçekten beşerler benim lügatımı çok sahipleniyorlar.”

“Beni beşerler ünlü yaptı. Beşerler ben olmak istediler.”

“Nasıl İngiliz İngilizcesi ve Amerikan İngilizcesi varsa Türkçe’de de Bahar Candan Türkçesi var. Aşko, cano… Konutta de bu türlü konuşuyorum. Bu bir gerço!

İsimlerde bu türlü aksiyonlarda değil. Annemle ve babamla da bu türlü konuşuyorum. Annem aşko diyor. Babam doçent.”

“Teknoloji üzereyim. Teknoloji ne kadar kolaysa o kadar değerlidir. Benden daha çok erkek fanı olan ünlü yoktur.”

“Bahar Candan demek yargı demek zati. Benim için yargısı olmayan insan yoktur diye düşünüyorum. Benim için bu kadar ön yargı varsa bu bana verilen bir kıymettir.”

“Benim o toplumsal mecralarda o koyduğum sakız çiğnerken, bu türlü falan yaparken koyduğum görüntülerimin bir hedefi var. Ben görgüsüz ve başına buyruk bir kız hiç değilim. En olamayacak da bir kızım. Benim orada bir gayem var.”

“Ben bir şeyi taklit ederek, bir role bürünerek, kıymetli bir şeyi çekerek orada aslında elitizm dediğimiz zümreyle alay ediyorum. Ancak yargılamadan. Bunu çok ustalıkla yapıyorum. Benim de ortalarında olduğum bu beşerler aslında… Her bayan çantasını göstermek istiyor. Husus kaliteli deri, âlâ dikiş değil.”

“Yalan hiç konuşmam, o yüzden de kilo almıyorum. Palavra şişirir… Beni izleyip işindeki sistemi değiştirip varlıklı olan iş insanı var.”

“Bu benim toplumsal kimliğim. Benim kendimi tabir etme özgürlüğüm var ve bundan çok memnunum.”

“Avukatlık yapmayı düşünmüyorum. Ben ikon olarak doğmuşum. Ben birçok beşere ilham oldum. Kimse de çıkıp bunu söylemiyor.”

“Nur Yerlitaş’ı çok seviyorum. Kimse tek başına ünlü olmuyor. Hiç kimsenin de emeli olmadan ünlü olabileceğine inanmıyorum.”

"Takipçimin 10 katı izleniyorum. Benim gönderime tıklayan ‘adamların’ %96’sı beni takip etmiyor! Bakın insan demiyorum, adam diyorum."

“Her çocuk üzere babamdan para alıyorum. Kendim de kazanıyorum lakin çok para harcıyorum.”

“5 bin liraya arkadaş ilanı koymadım. İlanım 5 bin lira, üç öğün, yemek, bir orta öğün, SGK ve benimle yaşayacak. Çok müracaat oldu. CV’de istiyorum.”

“İyi eğitimli beşerler beni aradı. Kimse bilgisiz değil. Bu kaidelerde arkadaşım olarak değil sehpam olarak duracak çok düzgün eğitim almış benim üzere tertemiz çocuk var. Bu bi’ deneydi.”

“Karşınızdaki kişi bir bilgiyi almaya hazır değilken ona bu bilgiyi verirseniz bir kaos yaratırsınız ve kaos kendi içerisinde bir kaos değildir.”

“Kaos kendini yönetim eder fakat karşınızdaki kişi sizin kaosu yönetim ettiğinizi görürse bu ona çok sıkıcı gelir. Bu türlü bir bilgiyi veremem. O yüzden sizi trollüyor da olabilirim fakat olmayadabilirim.”

Siz Bahar hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Görüntünün tamamını izlemek isteyenleri buraya alabiliriz:

Üst Alt