Son Konu

Bu Aşka Yokmu Bi Çözüm :/

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar benim haziran ayından beri sevdiğim bi kız var temmuz ayında açıldım buna ama reddetti Herangi bir sebeb söylemedi fakat redetti sevgilisi falan yoktu Halada yokmuş dün gece sordum gülerek değil dedi Onu hatırlamamak için herşeyi yaptım zaman zaman kendime zarar verdiğim bile oldu 2 kızla çıktım hatta onu unutabilmek için ikisine karşıda öyle bişey hissetmesemde çıktım Başkasının elini tutarken öperken falan o kızı dikkate almak fazla kuvvet geliyordu bitirdik ikisiylede Her ayrıldıktan sonra niçin bilmiyorum fakat o kıza daha fazla bağlanıyorum Bir haftadır yeniden ara sıra mesajlaşıyoruz Ilk kere bu dek arkadaşça mesaj atıyor 6 ay önce defol git diyen kız şu anda canım, hadi uyuduğunu görüyüm bende uyucam falan diyor Haliyle ümitleniyorum çünkü hala deliler gibi seviyorum yeniden açmak istiyorum fakat her zaman reddedilmek istemiyorum her yerde benden uzaklaşırsa adamakıllı dağılırım hemen en azından ne yaptığını nasıl olduğunu biliyorum Sizce napayım bir çoğunuz bırak diyecek böyle devam et diyecek ama ben hayatımda ilk kere bi kıza karşı böyle hissediyorum Yaşım 19 ve şuana değin 15 kızla falan çıkmışımdır böylece saplantı falan değil yani bildiğin aşk bu : ne yaparsam yapayım kesintisiz canımı yakacak bir aşk

Üst Alt