Son Konu

Bugün de Gıybete Doyduk! 10 Mart'ta Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-ca73a96c5f578d88cfb620a528b83d23c83129f0.jpg

Yeniden olaylaaaar, olaylaaaar...

1. Ünlü oyun Ceren Hindistan, çocuk doğurmak için aşçı, dadı ve sürücü şartı olduğunu söz edince komik yorumlar geldi!

2. Usta oyuncu Rasim Öztekin bugün son seyahatine uğurlandı. Kızı Pelin Öztekin'in yaptığı konuşma ise herkesi duygulandırdı.

3. Eski model Karahan Çantay, öğretmenlik yaptığı Tayland'da hayatını kaybetti!

4. Hepsi kümesi üyelerinden yalnızca Cemre, Yasemin ve Eren'in olduğu bir paylaşım geldi!

twitter.com
5. Ünlü isim Seren Serengil, Can Tanrıyardan şiddet gördüğünü açıkladı!

Can Tanrıyar'a hakaret davasında 2 yıl 4 aya kadar mahpusu istenen Seren Serengil, "Tüm evrakları sundum. Bir bayan olarak şiddet gördüm Can Tanrıyar'dan. Doğal ki susmadım. Susmayacağım da" açıklamasını yaptı.

6. Çağatay Ulusoy ve His Sarışın çifti, haklarında çıkan ayrılık haberlerine 'Gülüp geçiyoruz' açıklamasını yaptı!

7. Didem Soydan ve Burak Deniz'den aşk pozu geldi!

Son vakitlerde rol aldığı diziyle ismini sıkça duyduğumuz Burak Deniz, toplumsal medya hesabından sevgilisi Didem Soydan'la cet bindikleri bir fotoğrafı paylaştı.

8. Aleyna Tilki, pandemi sürecinde işsiz kalan müzisyenler için bir proje başlatmak istediğini duyurdu!

Toplumsal medya hesabından 'Ben pandemi sürecinde işsiz kalan müzisyenler için kendi kitlemi de kullanarak bi proje başlatmak istiyorum. Bana öbür büyük kitleli sanatkarlar da katılırsa en azından çok çok sıkıntı durumda olanların hayatlarını kurtarabiliriz.' yazarak öteki sanatkarlardan da dayanak beklediğini belirtti.

9. Nükhet Duru, Bilecik Belediyesi'ne bere göndererek bir jestte bulundu!

10. Sanatçı Özdemir Erdoğan, Zeki Müren hakkında yaptığı çarpıcı yorumların akabinde Bülent Ersoyla ilgili açıklamada bulundu!

Açıklamasında, 'Bülent Ersoy’la lakin gurur duyarım!' dedi.

Dünkü gıybetlere buradan ulaşabilirsiniz

Üst Alt