Son Konu

Bülent Ersoy'un hayatı film oluyor! 'Yeniden yaşayacağım için kaldırabilecek miyim?'

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bulent_ersoyun_hayati_film_oluyor_yeniden_yasayacagim_icin_kaldirabilecek_miyim_1639900172_9933.jpg

Hayatını konu alacak belgesel için gelen teklife onay veren ünlü sanatçı Bülent Ersoy, konu hakkında ilk kez açıklamalarda bulundu.

Modacı Pınar Kerimoğlu’nun üç günde hazırladığı özel tasarım siyah payet elbise ile Jolly Joker Private sahnesine çıkan Bülent Ersoy, hayranlarına unutulmaz bir müzikal şölen yaşattı. Üç saat boyunca sahnede fırtına gibi esen usta sanatçı, gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi. 

Mf8yW_1639899979_8415.jpg

"O GÜNLERİ YENİDEN YAŞAMIŞ OLACAĞIM"

Yakın zamanda hayatını konu alacak bir belgesel için onay veren Ersoy, "Hayatınız film oluyor neler düşünüyorsunuz?" sorusuna şöyle yanıt verdi:

"Hepsini yeniden yaşayacağım için acaba kaldırabilecek miyim? Çünkü o günleri yeniden yaşıyor olacağım. Ben yaşarken en azından doğruları insanlar bilsinler. Sonradan yalan yanlış bir şeyler olmasın. Benden kendi ağzımdan duysunlar gerçekleri. Bir Bülent Ersoy geldi geçti. Hayatımı canlandıracak kişiyi bilemem. Beni kim oynar düşünmedim, zaten henüz imzalamadım"

BzqW7_1639899966_9424.jpg

"ERKAN'I BEĞENİYORUM AMA..."

Daha önce oyuncu Erkan Kolçak Köstendil'e olan hayranlığını dile getiren usta sanatçı, "Erkan Kolçak Köstendil'i çok severdiniz. Onun oynamasını ister miydiniz?" sorusuna "O çocuğu çok beğeniyorum ama o yaşlı. Çocukluğum ve gençliğim için o bayağı adam adam yani" şeklinde yanıt verdi.  69 yaşındaki sanatçının sorular karşısında gözlerinin dolması ise gözlerden kaçmadı.

f4OsV_1639899898_0845.jpg

Üst Alt