Son Konu

Burcu Güneş'ten Bir Sevgi İstiyorum Şarkısının Sözleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Burcu Güneş'ten Bir Sevgi İstiyorum Şarkısının Sözleri Bu konu; burcu güneş bir sevgi istiyorum şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir Sevgili meleklerimiz ve sayın misafilerimiz sevilen başarılı şarkıcı Burcu Güneş, eski bir Türk Sanat müziği parçasını yeniden yorumladı İşte Burcu Güneş'ten Bir Sevgi İstiyorum şarkısının sözleri 1549245882 1549245882 burcugunestenbirsevgiistiyorumsarkisininsozleri5c579dbf6b065burcugunestenbirsevgiistiyorumsarkisininsozleri5c579dbf6b065burcugunestenbirsevgiistiyorumsarkisininsozleri5c579dbf6b065 Burcu Güneş Bir Sevgi İstiyorum Yılları durduracak Güneşi doğduracak Dünyamı dolduracak Bir sevgi istiyorum Yılları durduracak Güneşi doğduracak Dünyamı dolduracak Bir sevgi istiyorum Deli gibi sevecek Ömür boyu sürecek Gözlerimde tütecek Bir sevgi istiyorum Çılgın gibi sevecek Ömür boyu sürecek Gözlerimde tütecek Bir sevgi istiyorum Bir sevgi istiyorum Bir sevgi istiyorum Halimi anlayacak Derdime katlanacak Benimle ağlayacak Sevgili istiyorum Deli gibi sevecek Ömür boyu sürecek Gözlerimde tütecek Bir sevgi istiyorum Çılgın gibi sevecek Ömür boyu sürecek Gözlerimde tütecek Bir sevgi istiyorum Bir sevgi istiyorum Bir sevgi istiyorum Bir sevgi istiyorum Ahh ahh Deli gibi sevecek Ömür boyu sürecek Gözlerimde tütecek Bir sevgi istiyorum Çılgın gibi sevecek Ömür boyu sürecek Gözlerimde tütecek Bir sevgi istiyorum Bir sevgi istiyorum Bir sevgi istiyorum Bir sevgi istiyorum  

Üst Alt