Son Konu

cem yılmaz espirileri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
cem yılmaz espirileri Verdana, Arial, Helvetica, sansserif* Mademki dünya bir hiç, gece de iç, gündüz de iç * Bende şeytan tüyü yok, epilasyonla aldırdım * Hırsızlık yapmayın, Hükümet rekabetten hoşlanmaz * Nefes kesen bir roman yazdım Tüm okurlarım öldü * Hakan yarın ancak maçta forma giyemeyecek Çıplak oynayacak * Her aşk bitki isimleri ile başlar, hayvan isimleri ile biter * Oğlumun adını mafya koydum, bundan böyle ben de mafya babasıyım * Yazılıdan sıfır aldım ama, önemli olan katılmaktı * Eğer turist sezonundaysak, neden onları avlayamıyoruz? * 1959'da içilen kahvelerin hatırı doldu, duyurulur * Şiddete aleyhinde savaş açın, kuvvet yanlılarını kurşunlayın * Vefat korkusu sürekli değil, mezarda biten geçici bir duygudur * Adamın biri eczaneye sinek ilacı almaya gitmiş Eczacı ona sineğinizin nesi var acabademiş * sık sık ameliyat olun, içiniz açılır * Sizde bit şampuanı var mı? Kirlendi hayvancıklar * Beşbinkere söyledim; abartmayı bırak * Bu tüp bebek hatalı; defalarca gaz kaçırıyor * Yes abicim Türkçe eğitime benden de okey! * Bir fil elektrik direğinden daha yükseğe zıplayabilir mi? Elektrik direği zıplayamaz fakat * Selam! Ben Aydan Şener Hadi yaa Ben de dünyadan Neil Armstrong * Çocuğun biri bir gün kafasını ıslatmadan yıkamaya başlamış Annesi de oğlum hiç saç ıslatılmadan şampuanlanır mı?deyince çocuk: ama anne bu şampuanda kuru saçlar için yazıyor * Esas Fransa'ya gitmiş Tabelada Fransa yazıyormuş O da Aaaa burayı da mı Sabancı aldıdemiş * Gençliğim acı veriyordu Ameliyatla aldırdım * Ey yükselen yeni nesil! İn ulan altında! * Son gülümseyen sen olacaksın Çünkü geç anlıyorsun 1549144472 1549144472 cemyilmazespirileri5c56119d5ed1fcemyilmazespirileri5c56119d5ed1f http:wwwkimkimdirgentrkisifotocemyilmaz * İnsanlık bugün de para karşısında değer kaybetti * Karınızla aranızdaki karşılıklı alt ne? Benzer günde evlendik * Hayatım her tarafında belirsiz biri oldum fakat artık kesin değilim * Karımı o kadar seviyorum oysa eskimesin diye başkalarının karılarını kullanıyorum * Size yapılmasını istemediğiniz şeyleri başkalarına yapın, çok zevkli * Demokrasi, **** gibidir İyisi de, kötüsü de iyidir * AIDS virusu de, Ebola virusu de maymun patentli Maymundan gelip gelmediğimiz belirlenmiş yok lakin, Maymundan gideceğimiz kesin * Soğuk savaştan sıcak savaşa geçiverdik bir anda Dünya çatlamasa hiç olmazsa * Asansor bozuk En yakın asansör karşısında binadadır * İçerken otomobil kullanmayın Bir yere çarparsanız biranız dökülür * Yarın yapabileceğin bir şeyi, Katiyen bügünden yapma * Tanrım! Kendim için bir şey istemiyorum Yalnızca anneme paralı ve güzel bir gelin nasip et!  

Üst Alt