Son Konu

Cuma Mesajları Facebook Paylaş

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Cuma Gunu Mesajları Facebook

Cuma Gunu Mesajları Facebook Paylaş

Once yollar uzanır hakka yurumek icin, tomurcuklar guller acar onu gormek icin, dua eden biri var senin icin Sende dua et Allah icin Cumanız mubarek olsun

Huzur ve guven icinde yenen kuru bir ekmek, endişe icinde yenen baldan daha tatlıdır Namus icinde yaşanan bir cadır, ahlaksızlığın hukum surduğu bir koşkte yaşamaktan daha sevimlidir Cumanız Mubarek Olsun

imagescumamesajlarifacebookpaylas5b076a2a04988

Yine takvim yaprakları Cuma'yı gosteriyor, Rabbim bu mubarek gun hurmetine gunahlarımızı af buyursun Bizlere esenlik versin Ahir zaman fitnelerinden, kazalardan, belalardan, sıkıntılardan, şerli kimselerin ve şeytanın tuzaklarından bizi ve sevdiklerimizi korusun Hakkımızda hayırlı olan hacetlerimizi kabul buyursun Selam ve DUA ile hayırlı cumalar!

imagescumamesajlarifacebookpaylas5b076a2b153f6

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tum gonullerin dert ortağısın Beni benden uzağa at, senden uzağa atma Cumanız mubarek olsun

Bildirdiğin ve gizlediğin tum isimlerini ve Kuranı Kerimi, kalbimizin baharı, gonlumuzun nuru, sıkıntımızın ilacı yap Hayırlı Cumalar

imagescumamesajlarifacebookpaylas5b076a2c247f7

Ozunun hakikati ve yuzunun nuru uzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyac, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin buyukluğun kadar Cumanız mubarek olsun

Yuku sevgi, ozu saygı, gucu barış, susu hoşgoru olan mubarek dinimizin sectiği haftanın ozel gunu olan cumanızı kutlarım

imagescumamesajlarifacebookpaylas5b076a2d39b8a

Gunler bize dostların guzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mubarek oluyor Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi Cumanız mubarek olsun

Kul nafilelerle bana durmadan yaklaşır, nihayet onu severim Bir kere de onu sevdim mi, artık o kulumun işiteceği kulağı olurum, goreceği gozu olurum (Kudsi Hadis) sevilen kullardan olmak duasıyla cumanız mubarek olsun

imagescumamesajlarifacebookpaylas5b076a2e55107

imagescumamesajlarifacebookpaylas5b076a2f69cfc

Üst Alt