Son Konu

çünki ben ilk kez sevdım

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
çünki ben ilk olarak sevdım 1549070124 1549070124 cunkibenilkkezsevdim5c54ef30dadedcunkibenilkkezsevdim5c54ef30daded http:img457imageshackusimg4571405benilkdefaseviyorumcd2gif ben kimseyi senin dek düşünmedim bu değin agırbaşlı olmadım seninle herşey degişti senin gelmenle benim kurumuş kalbime sevgi yagmurları yagdı ve sana olan aşkım yeşermeye başladı senin habersiz kaldıgım lahza kalbimden yetişen aşk yeşillikleri boynunu bükmeye başlıyor cümbür cemaat bana degiştin diyor soruyorum nasıl bir degişim kimseden yanıt gelmiyor lakin ben de ne oldugunu biliyorum ben Baskı bir aşkın adamı oldum ve bunla kibir duyuyorum dedigim gibi aşkım ''başarmak Zoru başarmaktır'' aşkım sana bir yıldıZ kadar uzak bir nefes kadar yakınım unutmauZaklıklar aşkı güçlendirir benim aşkımda işte böyle gün geçtikce güçleniyoraşkımın üzerine dügüm üzerine dügün atıyorum kimseler cöZmesin çöZemesin diye birincil kez birine herkesten fazla deger veriyorum onu düşünmeden bir an geçirmiyorum duvarlara ismini kaZıyorum kalbimde sen aklımda sen her anımda sen varsın çünkü ben birincil defa seviyorum​  

Üst Alt