Son Konu

Destek Edin Çözemedim, Ne yapmam Gerekiyor.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ben bir kıza aşık oldum O kızla takriben 2 aydır tanışıyoruz ve şu son 23 haftadır çok yakından tek başımızıda kaldığımız ve muhabbetlerimiz oldu Şu son günlerde ise baya bi muhabbetimiz arttı Önceki günlerde 4 birey 2 kız 2 erkek biri o biri ben takılıyoduk Genelde her zaman yanyana yürüyoduk Ve bana küsmeden tatlı bir şekilde tripleri atıyordu Bakıştığımız vakit gözlerinde öbür tatlı bir görüntü oluyor Saçları bozulduğu için yanımda taktığı şapkasını çıkartmıyor Birşey olduğunda bana yardım etmek istiyor Fakat bazen benım yanımda tel inle msjlaşıyor ama konuşurken yeniden bana bakıyor fakat zorunlu hissettiğindenmidir bilemiyorum Beraber takılırkende 2kız 2 erkek bazen o erkekle bu kadar olmasada eğlenir gibi oluyor (o erkeğin de çıktığı bir kız arkadaşı var sanırım, sormadım lakin teline baktığımda kendi isminin yanında bir isim daha yazıor ekranresminde) Kızla benzer okulda değiliz ama okullarımız yakın Teli bende var ama benim tel onda değil Ona nasıl yaklaşmalıyım Hemen bu alışılmış halımıdır herkese davrandığı gibimi davranıyodur yahut hoşlandığı içinmi böyle davranıyodur çözemedim

destek ederseniz sevinirim

Üst Alt