Son Konu

Düsünceler aralarında boguluyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
23 gunluk bi iliskim var Herhangi bir sıkıntımız yok bırbırımıze deger verıyouz en azından benım dusuncem bu En basında o bana geldı zaten Sorun ıse su, ılıskı oncesı konusmalarımıza cok kıskanc oldugunu vb belırtmıstı benden hoslandıgını soylemıstı kı bunlar 4 gun once olan seyler lakin hıc hıssedemıyorım Gecen gun kız bir arkadasımla cafede oturuyorduk kesınlıkle deneme gıbı bı amacın olmadan sorusuna cebap verdım sununla oturuyouz dedım tanımadıgı halde gayet sıcacık bı sekılde selam soyle dedı kapattı konuyu Bana benzer seyı soylese delirirdim nasıl olursa olsun Bınun dısında mesajlara cok gec cevap veroyor em erken 15 dakıka en gec 12 saat oldugu bıle oluyor Su an arkadaslarıyla sehır dısında bı kac gunlıgune sordugumda arkadasların yanında daima telefonla ugrasmaj hos olmuyor dıyor haklı zaten dakıka bası yazmasını ben ıstemem ama hoslanan bırısı en azından 5 dakıkakada bır cevap vermez mı bısey yazdı kı diye merak etmez mı ? Ben boyleyım en azından Ben mı cok buyutuyorum yoksa baska bıseyler mı var ? 2 gun once son gorustugumuze gayet guzel yolcu ettım fakat Kıskanmasını zamana mı bırakmam lazım sızce ? Konuyu bu değin yenıyken acıp basmak ostemıyorum Lutfen dusuncelerınızı sakınmayın

Üst Alt