Son Konu

Duygusal romantik sözler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Duygusal romantik sözler duygusal romantik sözler romantik sözler facebook duygusal facebook duygulu ♥ Bu çekicilik bu zeka bu manâ batmış gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir arada toplamış eeee benden çok bahsettik senden naber ♥ Bir deniz düşün susamış, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uyumayan bir kalp düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, diğer taraftan beni düşün sensiz ♥ Seni her özlediğimde gökten bir yıldız eksilseydi gökyüzü kapkaranlık olurdu ♥ Nasıl uzaktaki yıldız aydınlık geliyorsa insana,uzakta olduğum için tutkunum sana,hani en hoş aşklar imkansız gelirya insana imkansız olduğun için gülüm aşığım sana ♥ Günün en tatlı esintiyle bir yudum sevgi gönderiyorum, pencereni aç, al onu içeriye, içine çek ve kalbinin en sıcacık köşesinde benim için sakla ♥ Kilometrelerce uzaklıklara gizli olsada dostluğumuz benzer gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz! ♥ Bir gün daha doğdu baki umutlar taşıyan benzersiz duygularlaumarım bu günde gelecek hoş günlerin habercisidir ♥ Sen güllere özenme güller sana özensin Üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin,sevgi değin günahsız sevilecek dek Ö Z E L S İ N ♥ Avucun arasına bir kalp bıraktım ister bir kenara kaldırıp atarsın ister kendi yüreğinin üzerine koyar her zaman seninle olacağını hatırlarsın ♥ Bir Takım millet hayalleriyle bazıları sevgileriyle yaşarlar, sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlarıyla hayallerine ulaşır ♥ Ben katiyen ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o vakit aşıksın demektir ♥ Kar tanesine eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter ben o rüzgarda olacağım ♥ Seni ne değin sevdiğimi çakmak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya calışyakalayamadığın her yağmur damlası seni ne değin sevdiğimin ispatıdır ♥ Güneşin birincil ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan sebepsiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeterBen o tatlı sessizlikte seninleyim! ♥ Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanına bir yıldız daha seç büyük ve aydınlık olması kayda değer yok senin yanında olsun yeter ♥ Eğer onun için herşeyi göze alıyorsan, onu her lahza düşünüyorsan,onun için ağlıyorsan,o senin için tekse,o senin için herşeyden değerliyse,onun bir gülmesi senin için dünyalar demekse siz aşıksınız ♥ Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak eğer sana dönerse zaten senindir, sana dönmezse zaten hiçbir süre senin olmamıştır ♥ Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; ufak melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi? ♥ Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam defalarca yanımda ol ancak sana sessizliğin ölüm demek olduğunu ♥ Seni her sabahleyin ilk görenin güneş olması ne acı Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin olduğunu bilse birdaha asla doğmazdı ♥ Mevsimlerden yazı Giysilerden beyazı Kuşlardan bülbülü Güllerden sümbülü Ama herşeyden çok Seni seviyorum ♥ Sen Sevme Sevdiğimi Bil Yeter Bitanem ♥ Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdanda kaç çünkü bulutların arasında kaybolan aşkı için dertli benim ♥ Bir uçurumdan aşağıda düşüyor olsam sende orada bir dal olsan seni tutup incitmektense ölmeyi tercih ederim ♥ Cellatlar yeniden başladılar infaza herkes cezasını çekiyordu getirdiler bir günahkar dediler ne yapmış hırsızlık atın ateşe bir günahkar daha getirdiler dediler bu ne yapmış dediler yalan söylemiş onu da atın ateşe bir günahkar daha sordular bu ne yapmış dediler SEVMİŞ bunu atmayın bu zaten yanmış ♥ Sana olan aşkımı sanki bilmez gibisin seviyorum desende yarı sevmez gibisin sen sevsende sevmesende inan benim herşeyimsin ♥ Aşk Geçici,Sevgi Bir Ömürdür, Seveni Aşk Değil Sevgi Öldürür, Sevgi Sevda Bahçesinin Bir Gülüdür, Benim Bahçemin Gülüde Sensin Bitanem ♥ Dostluk deniz kenarında taş toplamaya aynı Önce toplarsın sonra teker teker atarsın Ama bazılarını atmaya kıyamazsın İşte sen atmaya kıyamadığımsın ♥ Bizim ömrümüzde mezarlarımız doğuşumuzda kazılır şiirlerimiz hayatımızı anlatır seni unuttum kelimesi yalnızca kan ile mezar taşımda yazılır seni unutmadım  

Üst Alt