Son Konu

Dyson Corrale ™ saç düzleştirici çok yakında Türkiye’de!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Dyson-Corrale-saç-düzleştirici-1.jpg

Dyson Corrale ™ saç düzleştirici, saçın yapısını korumak, pürüzsüz, parlak bir görünüm yaratmak ve kusursuz bir şekillendirme sunmak için tasarlandı.

Saçları düzleştirmek için ısı, germe gücü ve denetim birleşimi gereklidir. Saçtaki hidrojen bağlarını kırmak için ısı, bu bağları yine şekillendirmek için germe ve sıkıştırma, ısıyı ve gerginliği eşit formda uygulamak içinse denetim devreye girer.
Dyson-Corrale-saç-düzleştirici-2.jpg
Dyson Corrale ™ saç düzleştirici
Dyson’ın patentli esnek Manganez bakır alaşımı plakalarını kullanarak saçı bir ortaya getiriyor ve daha gelişmiş bir saç şekillendirme süreci sağlıyor. Klâsik düzleştiricilerin bilakis, saçları şekillendirmek ve bir ortaya getirmek için Dyson CorraleTM saç düzleştiricinin esnek plakaları, daha fazla denetim sağlıyor ve şekillendirmeden alınan sonuçları artırmak için ısı gerekliliğini azaltıyor. Plakalar saça ahenk sağladıkça, germe gücünü daha eşit biçimde uyguluyor ve saç tellerinin yayılmasını durduruyor. En değerlisi bu güçlü denetim, tıpkı düz tarza daha az ısıyla ulaşılmasına imkan sunarak hasarı azaltıyor. Her geçişte tüm saç tellerine eşit ısı ve gerginlik vererek saçı kusursuz bir biçimde hizalamak ve ısıya olan bağımlılığı azaltmak için esnetilen öncü mikro kaplamalı plaka teknolojisine sahip.
Dyson-Corrale-saç-düzleştirici-3.jpg
Tüm saç tiplerine uygun bu yeni saç düzleştirici; 165 °C, 185 °C ve 210 °C olmak üzere üç hassas ısı ayarına sahip ve Dyson’ın Akıllı Isı Denetimi sistemi ile saniyede 100 sefer plakalardaki ısıyı ölçer ve seçili ısı düzeyini aşmaz. Kablolu bir düzleştiricinin termal performansını sağlamak için 4 hücreli lityum-iyon pil teknolojisiyle kablosuz performans sunarak kullanıcılara istedikleri vakit istedikleri yerde mükemmel bir tarz elde etme imkanı sağlıyor.
Dyson-Corrale-saç-düzleştirici-4.jpg
Kablosuz kullanımlarda 30 dakikaya varan şekillendirme süresi* sunan Dyson Corrale™ saç düzleştirici 70 dakikada büsbütün şarj oluyor. Saç düzleştiriciyi tertipli aralıklarla ergonomik şarj yuvasına yerleştirmek yahut saç şekillendirme esnasında alternatif olarak manyetik 360° şarj kablosunu takmak daha uzun şekillendirme süreçleri için hibrit bir şarj modu sunuyor.

Sizler de Çağla Şikel’in sunumuyla Dyson’ın en yeni hoşluk teknolojisinin tanıtılacağı dijital lansman aktifliğine davetlisiniz! 2 Eylül Çarşamba günü saat 18:30’da Dyson Youtube kanalında gerçekleşecek aktifliğine şimdiden kayıt olabilirsiniz!

Eser hakkında daha ayrıntılı bilgi için
Dyson-Corrale-saç-düzleştirici-5.jpg
Dyson Corrale ™ saç düzleştiric
*Kullanıcının saç tipine ve şekillendirme alışkanlığına nazaran bu mühlet değişiklik gösterebilmektedir.

Üst Alt