Son Konu

emo nickler ve sözler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
emo nickler ve sözler Yiné dopdoLu qözLérim benzeri ßiLinmézin içindéyim vé sén yiné, yiné, yiné yoksun ßoqazım düqümLéniyor néfés aLamıyor ßéynim ikiLémdé, kaLßim çéLi$kidé sus diyorum sus yüréqim sus, kaLßim sus, akLım sus, ßéynim sus susmuyor; durmuyor; sürükLüyor qéçmi$Lérin én koyusuna doqru tékrar, tékrar, tékrar sürükLüyor dayanamıyorum! ßu acıyı kaLdıramıyorum bundan böyle durduramıyorum qözya$Larımı, susturamıyorum kaLßimi ßir çéLi$oysa, ßir çéLi$fakat daha yétér daha né kadar ya$arsın ßu yürékté, daha né dek acı vérirsin, daha né kadar yükLénirsin üstümé, daha né kadar aqLarım ¿ sonu qéLdi artık YÜRéqİMİ SUSTURUYORUM!! heRşey PEK çabuq oLduqi sanqi yaşaDığıM yaşam bNm diiL ! aRKamdaN koRkup kaçTı demesiNLeR diYe yaşıoRum ! qanqa duR !buRda kaLbimi de$iyoLaR beNi sevDiğiMe Pi$man ediyoRlaRRR ! seNdeydi hata ! şeRefsizliqTi soN moDa ! hade qeL ßir oyun oynayaLım ? SeN ßNm hayLLeRimLe ßeN seNiN hayatınLa ! vaRmısıN ? id bütün Her$eY GsL OLuYo DerqeNnNYoK Yaa Ya$aMaK isTemioRum BeNnN!!!! biR güN oLacaqh biR güN kaLacaqh işte o qüN güNeş bNm içiN doğucaqh! SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz Her haLinLe Her haLimdin Gözümden Dü$tün Zaten HİÇ ßnm oLmadın Hatta Ödünçtün!! heRqese yaLan söLe qeNdine saqıN söLeme sefiosuN yinede ! oRaLaRda ßenden yoqh dü$ünSen anLaRsıN ßuraLarda Senden çoqh ßi qöRseN $a$aRsıN ! umudumda kaL umRumda oL ! pLatoniqh oLma yasıq sana deqmes ona ! qözün aLıoRsa Beny Hady Kendini SevdiR aLmıoRsa Hady yasak sözcük ! qit Kendini GezdiR süsLü aşqh KeLimLeRi yoqh bisDe baqışıMıs yeteR geRçeqteN sefeNe! KimiNe ßurda Kimine Yoqh! kaLmak ağıR geLdiğiNde qitMeLi iNsan öLüoRum soN biR defa seNi sevioRum deseNe ! aRtıqh qiTme demiYcem en ince ayrıntısına kadar hazıRsıN bu seFeR yaqLaşabiLeceğini saNdıqıN kdR uzaqıMdasıN hassqtiRsaNamı kaLdım ? anlamsız KoNuşaNa söLüceq sözüM boş iNsaNa haRcıycaqh zamaNım yoqhhh bNm yoqLuumLa eii qeçiNmeye baqh vaRLıım Yeniden asla senLe oLmuyacaqhh beN seNsiz biR hiçseM seNde beNsiz biR pi*hsiN seNiN HawaNıN oLduqu yeRDe ßeNiM rüsqaRıM YeTeR SeNiN cıRPıNıP WaR oLmaYa caLıştıqıN yeRDe ßeNiM $eKLiM yeTeR ßu aşk bitti burda artık elveda beni merak edipte sakın kafana Taqma mutluum snden uzaqlarda Adı VijdansıZ qerisini sorma uNutaMadıM sanMa çoqtaN uNuttuM koRqMa mutluluq yürekli olana yakışır ben sewdiysem buna kiM karı$Ir SEN GIDERKEN BEN DÖNÜYODUM DİYENLERLE BERABER GİDELİM BAKALIM HANGIMIZ ÖNCE DÖnÜjEK Ödünç aldm qeleceqımı qeçmişmden koparken KoPtUğU yErDe BıRaK bU MaSaL bÖyLe BiTsİn BiR zaman HeR sEyİmDiN aRtIk UmUrUmDa GeĞiLsİn!!! Bir kez olsun gelmez misin? Görmemezlikten Uyan! Uyuklamak için önünde sonsuzluk var Ne olur bundan böyle dövme beni, uzakLa$ ßundan ßöyle ßenim için hüzündür a$k!!!!! Sen mahrum Gereksiz Yere yağıyor yağmur Birlikte ıslanamayacağızki Boşu Boşuna bu nehrin Çırpınıp pırpırlanması Kıyısında oturup göremeyeceğiz fakat Uzar uzar gider Gereksiz Yere yorulur yollar Birlikte yürüyemeyeceğiz fakat Özlemlerde ayrılıklar da boşuna Öyle uzaklardayız Birlikte ağlayamayacağız ama Seviyorum seni gereksiz yere Gereksizce yaşıyorum Yaşamı bölüşemeyeceğiz fakat EMOLAR SOKAĞI discmanimde mcr,kulaklık kulağımda saçlarımın ucu sarı,piercing dudağımda bangır bangır müziklerde hüngür hüngür ağlarım keserim bileklerimi emolar sokağında böyyk sözLéRim yaLanDı néFréT éDéméDim qİi O’nDan…! SéniN HaFanıN oLduqu yHéRDé ßéN!m rüsqaRıM YéTéR Sén!N cıRqıNıq FaR oLmaYa caLı$TıqıN yéRDé ßéNiM $éqLim yéTéR!!! ßiLséydimm RuhuNun saTıLıq oLduğunu saNa éméq wéRirmiYdimmßiLséydim éLLérDé zéwkTé oLduqunu saNa sOnum déRmiyYD!m… Kırmızı kırmızı damlalar yere dökülür onlar benim kanım, ben değil onlar acı çeker yere düşerken ben acı çekerim siz aptal halk müziği bana bakarken çünkü size acırım bana küçümser gibi bakıp karşımda dikilirken Karanlık bir oda her yer kapkara burda, işte hayat budur herkesi beklerim buraya ama beni yalnız bırakın kendinizde yalnız kalın ancak bu şartla Hiç bir şey istemem bir tutam gülebilmek için ağlamak daha güüzeldir rahatlar insan ne de olsa öyleyse gel sende bu karanlık ortama qerchekLeri öLdüReN HayaLLér isé,HicH GercK yasaMadıM BeN KooP P CosssHH D HAYAT saTeN BosHH )) çoqq ani oldu bu veda'n ne hayallerimiz vardı gerçeklecegini sandıgımız ne umutlarımız vardı içinde birbirimizi saklaıgımız dönmeyecegini bilsekde acı veriyor işte S UzaKLk sénde gisLi,YanLıslıK isé sadeJe yenilqiUntMa!!BiRisinin yanında olMasını İsTiossan,sadeJe DüsHLe AshK Her DaiM öLümsüzLüKTüR Kötümser bir şekilde bakan yok bana Karanlık bakar fakat o iyidir gerçekte Çünkü düşünme fırsatı verir İNSANA!!!! AshKiN öLum KoKuyoR Yaşam boş elde var sıfır Hiç bişey yok tekrar yanlızım Bi tek ben varım etrafında Hiç kimse yok ancak başka Ama alışmıştım sana Görmeye hergün seni diğer diğer Nerdesin bilmiyorum Ve seni hiç özlemiyorum Bugün uzaksın bana Fazla da umrumda Ağlıyorum sanma Sakın ha üzülme benim adıma Bu daha fazla koyar bana Yoldan geçen herkesin aklına takılırsın Ah bi sana baksa Diğer ne istersin fakat sen bundan daha fazla Evet hoşsun güzelsin lakin Yalnızca bunlar yetmez ancak bana Nerdesin bilmiyorum lakin Seni hiç istemiyorum Bugün uzaksın bana Çok da umrumda Ağlıyorum sanma Sakın ha üzülme benim adıma Bu daha pozitif koyar bana Karanlık, bir ışıkla korku verir fiilen çünkü yalnız kalamazsın gölgen vardır yanına Yalnızım yapayalnız yaşam yuolunda belki arkamdan gelenler var lakin bakmazlarbana , beni güldürün lakin ağlarım ben bedenim alışık ne de olsa Yalnızlık gülümser ekşi ekşi suratıma ben yalnızken ve ağlarken demekki yalnız değilmişim kendimi yalnız sanırken Karamsar bir şekilde bakan değil bana karanlık bakar lakin o iyidir fiilen çünkü düşünme fırsatı verir insana * Kırmızı kırmızı damlalar yere dökülür onlar benim kanım, ben yok onlar acı çeker yere düşerken ben acı çekerim siz aptal halk müziği bana bakarken çünkü size acırım bana küçümser gibi bakıp karşımda dikilirken Karanlık bir oda her yer kapkara burda, işte yaşam budur herkesi beklerim buraya ama beni yalnız bırakın kendinizde yalnız kalın ama bu şartla Hiç bir şey istemem bir parça gülebilmek için ağlamak daha güüzeldir rahatlar insan ne de olsa öyleyse gel sende bu karanlık ortama Bir kaç damla gözyaşı akar gözümden ama napabilirim ama benimde ruhum kayıp hayatın içinde kalbim kırık param parça bir halde fakat karanlığın şartı budur mutlu olmalıyım olur ya de * ICODE**SusuyoruM artık dahA artı batmamAk içiN karanLığına lakin tutAmıyorum kaLbimin incE çığıkLarını yawAş yawAş sağır oLuyorum yokLuğunLa**ICODE * Bak tekrar hüzünlendim kara çizgili defterime yine içimi döküyorum bugün senden ayrıldım tam 5 yıl geçti lakin seni hala seviyorum hatalı kavrayış senin güzelliğine aşık değilim senin gizemli kişiliğine aşığım bak yeniden odamdayım ve senin adına manâ veremediğim sözler yazıyorum karanlığa bakıp dalıyorum hissediyorum vücüdumun acı cektiğini bedenim sınırlarını zorluyor yokluğunda bana anlam katan senmisin yahut sen benim diğer yüzümmüsün derin bir nefes alıyorum geçmişe seyahat yapıyorum Peki niçin!! bende bilmiyorum yalnızca yazmak istiyorum karanlık bir odada yalnız kalemim defterim ve anılarım sigaramdan her nefes çektiğimde azıcık daha gömülüyorum karanlığa hayat bir savaş biliyorum ve bu savas büyük bedeller ödetiyor insana lanet olsun artık hissetmiyorum kalbimi ne yapsam renkli yaşayamıyorum hayattan şımartma almıyorum senide kaybettim bundan böyle karanlığın içinden bana yol göstermiyorsun offf tek tesellim anlamsız sayfalar ve karanlık beklide bana anlam katan budur…!! *zerrelerim dans ediyor lanetin müziğinde ve bunalıyor vücudum bu vefat kokusundan meleklerimi çağırıyorumbinlerce var olmayan,fakat aslında tüm varlığıyla karşımda duran melekleri bugünüm haykırıyor,lanet ediyor dünüme ve son defa söküp attığım her şey için bağırıyorum sonsuzluğa,niye die niye yalnızca bir hiçim!üşüyor ve kan kokuyor bedenim kefenime kanlar akıyor,akan kan değil aslında,kırmızı günahlar! soğuk yine daha baskın çıkıyor,bastırıyor sıcağı bedenim soğuktan kaskatı kesiliyor,ruhumu hissediyorum öncelikle bana ihanet ediyor bu gecevaroluşsal bir ahenk için buruşturup bir kenara fırlatıyor hislerimi * ölüm kadar günahsız ve saf nevar hayatta ? ölümü bekleriz doğduğumuz günden beri o lahza geldiğinde avazımız çıktığı kadar susarız sonrada gürültüsüz bi çığlık cümbür cemaat geri döner sen karanlığınla başbaşa kalırsın toprağın aşağıda * never will you live, never will you love sevgiyi bir kenera atma fakat onu her zaman korkutma et çünkü o bir sahtekardır * kara matemin laneti * Kaç Beden Daha Gerekli Unutmama? * koca sehirde bir basınayımmyha vefat kurtaracak beniii ydaaa senn!!!her defasında ucurmun kenarında buluyorum kndimiii intihar mı amacım,yahut kayboluş mu?kurtulmak mı istiorumm,değil olmak mı?acıyan bir tarafım yok bundan böyle benmmacılar bileeee arkadaş olmus banakörelmiş ruhumm tutku duyamıorm sevgden yada nefrettennbos kaldı içimm hc br duygyla savas veremiormmmmmyerim yokkk rahat geliorr hayattiçimdeee penceleştmmmm bir ruhummm ve kaybolmak isteyen bir bedenim var bundan böyle benimmm *Konut kedisi kılıgındaki asi ve yırtıcı kisilik * Ağlar mı ama? * Keşke demekten hep nefret ettim ben! Bu hayat denen boşlukta her keşke dediğimde bir parçam daha koptu sözde Bazen düşünüyorum da acaba kaç yanlışım kaç doğrumu götürüyor? Yahut yitik doğrularla mı yaşıyorum? Yitik hayaller arkasından miyim? Kendi yalanlarında kaybolan insanların,timsah gözyaşları parçalıyor içimi! Onların göz yaşlarında boğuluyorum Bir mum gibi eriyorum, acılarımın karşısında Ölmeden mezara gömülüyorum benzeri,yüzümdeki o sahte maskenin kirlerden arınmasını bekleyen bir zavallı gibiyim! Kaybedenlerden edinmek istemiyorum fakat içimden bir his o yolda olduğumu söylüyor Her gece acılarım ve ardında getirdiği göz yaşları süslüyor yatağımı Bir ses çağırıyor beni, kutsal bir kiliseye doğru yol alıyorum sanki… Kim olduğunu bilmediğim biri var karşımda,kulağıma eğilip ürpertici bir sesle,kanatlarımın takılma zamanı geldiğini söylüyor Ben de ona’’ Tutamadığım göz yaşlarım mısın yoksa içimi eriten acılarım mısın?’’ diye soruyorum ve gözlerime bakıp’’ Sen kaybedenlerdensin çünkü ben senin vefat meleğinim’’ diyor Ürperiyorum, içimde tarifi olmayan bir acı beliriyor ve daha artı kelimeleri süsleyemiyorum,sessizce lanetlenmiş ruhumu ona teslim ediyorum Belki de bu benim için mutlu bir son oluyor ve vefat meleğim beni daima bu hayattan çekip alıyor * Çalıntı hayatıma Çalıntı bir ruhYok olup giden ışığıma bir yanlızlık istiyorumÇünkü sonunda yeniden karanlık da yanlız kalmakdan korkuyorum * İçim acıyor, Kalbim tekrar kanıyor ! Sensizliğe alışmıştım Yada öle sanmıştım Bırakıp gittiğin aklıma geldikçe Kalbim dahada acı veriyor… Herşey güzeldi Sen geldin ve sonunda Bunalımdan kurtardın beni öyle mutluydum ki Lakin… Sen gittin gideli Öle bir depresyon sardıki beni Kalbim hergün daha artı acıyor… Kandırıldığımı düşünüyorum Lakin bunu senin yaptığına inanmıyorum Senin çok iyi olduğunu düşünüyordum Senin için herşeyi yapardım Lakin sen gittin Beni bunalıma terkettin Ve kalbim o günden beri kanıyor… * everytime I die cob * AkLıNa GeLeNLer SeNi AcItIyOr SeNi AcItAn BEnİ öLdÜrÜyOr BiLiYoRmUsUn Ya parçalarım bulutları seni bulurum,ya vururum kendimi senden kurtulurum biliyorum ateşle oynuyorum fakat ben o ateşi seviyor ve özlüyorum Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş fakat mutlu, fazla eksik ahali gördüm kalpleri sevgiyle dolu fakat aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz! yalnızlık üşümekmiş sen gidince anladım Gülümseyen gözlerime bakıp sanma gönlüm bahtiyar attığım her kahkahada binlerce gözyaşı var Allah'ım beni öle bi güz ayazında öldürki sevdiğim mezarima koyacak tek bir gül bile bulamasın Hér qécé çiLé çéKé çéKé çiLékéş yazdım Hér yéRé!!! Eskiden Karanlıktan Korkar Yağmurdan Ürperirdim Şimdi Karanlıklar Sırdaşım Yağmurlar Göz Yaşım OLDU!  

Üst Alt