Son Konu

en güzel aşka dair nickler!!!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
en güzel aşka dair nickler!!! aşka dair nickler mavi gözlerle ilgili nickler sevdiğini söyleme nickleri öpücükle ilgili öpücükle güzel sözler Evetdedim belirsiz bir şekilde Yumdu gözlerini şaşırdım Sonradan anladım ancak kalbinde seyrediyordu beni @)) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden oysa bu kadarı geliyor Fakat bil fakat gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim Ve seni sevdiğimi fısıldamak Sevgililer günümüz kutlu olsun! Seni denizdeki kumlar, gökteki ıyldızl Acı ve üzüntü bir ıyldız değin uzakta, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun Adını yoldaki taşlara yazdım, buğulu camlara resmini çizdim Kıskandım kederi, gelene vurdum ümidim dağların ardında kaldı, yüzüne yüz sürmek mahşere kaldı Ağırdır sevmelerim her kalp taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da su kalbim, bir tek sensiz olamaz Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak matem olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam! Akşamın son bulan ufuklarında güneş damla damla erirken hayatta kalan bütün duygularımla sana sesleniyorum: Seni seviyorum Lahza gelir insan gülerken ağlarmış Gözyaşları sel olup kalbine akarmış Apansız uyanırsan gecenin bir uygun, gözlerin uzun uzun karanlığa dalarsa, bir sıcaklık duyarsan üşüyen ellerinde ve saatler gecikmiş zamanları çalarsa bil fakat seni düşünüyorum Artık günlerim günlerden uzun Gecelerim gecelerden yalnız Seni sevdiğimden bu yandan Her acııy tattım, her çileyi çektim, hayatın her cilvesine alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım Ş imdi anlıyorum: Acıdan, hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana ıykılan hayallerime, değil olan geçmişime, kaybolan geleceğimeAğladım çocuklar gibiNe yazık olanlar her zaman bana oldu ümidim, hayalim hepsi kayboldu Sayende hayatım tarumar oldu! Oturup ağladım Arzular göz açıp kapaıyncaya kadar geçer biter Oysa seninle aramızdaki sevgi ve aşk asla bitmedi Ne kadar kötü şey yasamış olsak da tüm bildiklerimi içimde yasayan sana aıyrdım Belli ol oysa kendimi yüceltecek bir şey yaparsam bil fakat bu bundan böyle senin gözünde değer galip gelmek ve daha mutlu etmek içindir Seni seviyorum Aşk bir elma sekeridir Sekeri yersin sapi kalır Aşk, gülü dikeniyle avuçlamaya aynı Ellerin kan içinde kalır fakat dikenlerinden hesabini, gülden soramazsın Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu bir tanem Ay ıyldıza mutluluk fısıldarkenGökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırkenBen sana bir tutam mutluluk yolluyorumiçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye Aynaya bakınca kendimi değil kocaman bir yürek Ve o yürekte ondan da büyük bir sen gördüm Ayrılık ufak sevgileri öldürür fakat büyük sevgileri güçlendirir Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi Bizim de sevgimiz defalarca yasayacak ve daha da güçlenecek sevgilim Nice günlere birlikte almak dileğiyle AÇIK ARTTIRMA: Beni böylece sev böylece arttır kiHep senin üzerine kalaıym!!! Gözyaşı Dökmek istiyorsanız asla yapmaıynÇünkü, bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için,Yaşayan birileri mutlaka vardır Ağzımdan çıkacak laf olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam! Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım Sonradan ismini her yere yazdım İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım! Güneşin buz tuttuğu yerde bir ateş görürsen, bil ancak o yalnız senin için yanan kalbimdir Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk böylece haindir ki nerede imkansız varsa oraıy sever Aşk benzer gül gibidir Amaçsızca tutarsan dikenleri batar,yapraklarını açarsan duyguları akar,tutmasını bilirsen o sana tapar Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, Bir yaprak olsaydı tüm ormanları, Bir ıyldız olsaydı tüm kainatı sana devretmek isterdim Ama, yalnızca seni seven kalbimi verebiliyorum Aşk bu mu? Aşk acı mı? Acıtır mı? İncitir mi? Aşk bunu bana yapmaya zoraki mu? Aşk günah olmayacak değin günahsız, esir olmayacak kadar bağımsızlık, ulaşılmayacak dek derin, unutulmayacak kadar yakın seninle yaşanacak dek özeldir Aşkımsın, Güzelimsin Yüreğimdeki Tek Dileğimsin, Tutunacak Tek Dalım Sen Aşım, Yarınlarım Sen Helalimsin Aşkımızı Ben mi Yazdım Senin Gönül Defterine Ş imdi Soruyorsun Bunlar Doğrumu Diye Bana Sorma Bana Sorma Bundan Sonradan Aşkına döksem gözyaşları mı, elinle bir defa silecek misin? Ş u kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin? Bana ' Seni Seviyorum ' diye yalanda söylesen,, bu yalanı dünyanın bütün gerçeklerine değişmeye razııym Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi fakat sensiz geçen bir saniyenin ölümsüzlük değin uzun olduğu öğretilmedi Yaşamımızın her derhal birlikte olmamız dileğiyle sevgilim Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa niçin geri dönmedin? Bana kalsa gökyüzündeki tüm ıyldızlar yerine bütün insanlara Senin gözlerinde parlak bir çift ıyldızı gönderirdim Bana pek bir mektup yaz ama sevgilim, Açar açmaz duyaıym kokunu sevda essin başak saçlarında, Sesin yüzümü rüzgarla bulsun, Bana pek bir mektup yaz oysa sevgilim, Gelsin beni en koyu zulümde bulsun, Ve öyle bir mektup yaz ancak varsın ölümüm olsun Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:geçip giden zaman Bazen izah etmek zorlama geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum Seni Çok ama Fazla Seviyorum Bazen sana gayesiz, rastlantısal bakardım Sense kaçırırdın gözlerini benden Ama , sana bakarken gözlerinde kalbini görürdüm Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek Seni seviyorum! Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip dışarı giden süre Bekle beni sevgilim ola ki gelirim bir demli cay kokusu gibi ilkbaharda yağan ılık bir yağmur gibi dolarım içine delice esen bir rüzgar gibibir sonbahar günü yürürken eline düşerse bir yaprak sakın bırakma! benim elimdir sakın unutma! 1549283441 1549283441 enguzelaskadairnickler5c583077ae803enguzelaskadairnickler5c583077ae803 http:wwwforumalevcomforumimagessmiliesfrowngif( Ben kimseyi böyle delice kıskanmadım, hiç kimseye böyle içten bağlanmadım, ben kimse için bir gün oturup ağlamadım Sadece senin için Aşkım Ben ne sevdalar gördüm söylenip söylenip bittiler; ben ne sevdalar gördüm hiç bilinmediler lakin sürdüler Ben seni çılgın gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugünde bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek! Ben seni hatırlamamak için sevmedim lakin ne için sevdiğimi unuttum Ben senin gözünde bir damla yaş almak isterdimGözlerinde doğup, güzel yanaklarında filtre etmek ve en sonunda sımsıcak dudaklarında kurumak için Ben sevdanın sokağında oturuyorum Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum Beni bir dakika değil bir saniye yok bir saniyenin onda biri kadar sev Bir ıyl değil on ıyl yok bin ıyl mesut olurum Beni hayata bağlayan ve bana hayatı sevdiren iki şey vardır: Aşk ve serbest Aşkım için hayatımı feda ederim lakin özgürlüğüm için aşkımı da feda ederim Benim bütün dualarım seninle Sen bir ömür boyu mesut olasın diyeYalvarırım gündüz gece, hayalin gözlerimde, benim olasın diye Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat Bir bakışın manası hiç bir iddiaya göre değil! Bir görüntü ara sıra zehir ara sıra şifa verir Bir görüntü bir bakışı aslından muhakkak eder Unutma bir tanem sevenler daima gözleriyle yemin eder Bilinmeyen diyarlarda yürüyorum Unutulmak korkusuyla her lahza ağlıyorum Rüyalarımda gördüğüm tarifi güç kız, beni vursunlar fakat sana dokunmasınlarUmut iklimine seni yazsınlar! Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış Eskiler böyle der Gökusagini peşine düşüp takip ettim geçenlerde sende bitti En kıymetli hazinemsin benim, canimsin Sevgililer günümüz kutlu olsun Biliyorum Sen Güneşsin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Lakin Sende Biliyorsun Oysa Ben Dünyaıym Ve Bir Tek Bende Hayat Var Biliyorum okuduğun kitaplar gibiyim senin için yeri gelince hatırlanacak SENSE YAKTIÐIM Ş İİRLER GİBİSİN HİÇ AKLIMDAN ÇIKMAYACAK Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl nefret verir sessizlik insana; insan nasıl konuşur kendisiyle; nasıl koşar aynalara Bir cana hasret, bilmezler Bir lahza buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin vakitsiz takılırsa, kulakların vakitsiz çılgın gibi çınlarsa bil fakat bir yerlerde özlemişsindir beni Bir aptalın sizi öpmesine müsade verin fakat bir öpücüğün sizi aptal etmesine asla! Bir demet gül saptamak isterim sana Güllerden güzelsin gerçekte Gülü bir gün, seni ebediyen seviyorum Bir deniz düşün susamış, bir gece düşün uykusuz, bir insan düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bundan başka beni düşün sensiz Bir erkekle mutlu görünmek için onu çokça anlaıyp eksik da olsa hoşuna gitmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu oldukça çok sevip, anlamaya hiç çalışmamak gerekir Bir göz yaşı akıttım uğrunda yineYine seni anımsadım ve ağladım Ama son gözyaşlarıSanma oysa seni unuttuğumdan! Seni ölene değin seveceğim derdim ya her zaman söz seveceğim o asıl dek! Bir gül almak isterdim neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip, yeniden oradan çıkmamak için Seni Seviyorum Bir gün bir rüzgar eserse oralaraBenim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir parça sevgi yolla Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, aksam ayazında titrersen güneşi getiririm sana, eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana Bir gün güzel gözlerin yaşlarla dolarsa deme bana sen yaktınSen can atarak yandın!! Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye Biraz vakit istedim düşüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir başka biri ile, kulağına fısıldadım aşk izdiraptir diye Bir gün sıyrılacağız olup bitenlerin arasındanHatıralar kalacak Hatıralar eritecek içimiziŞayet de kavuşacağız İMKANSIZIM sonsuza değin Bir gün zaman ellerinden kayar tutamazsın hasretle yanar yüreğin unutamazsın öylesine bendesin ve öylesine sende olurum ama istesen de beni unutamazsın Bir gün öleceğimi biliyorum beni gömenlere söyle ama, ellerimi açmasınlar Çünkü elerimin içinde ellerinin sıcaklığını götüreceğim Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi Bir insanin özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi Bir insanin bir adam başına olmalı, tıpkı senin gibi Bir insanı sevmek onunla yaşlanmaıy kabul etmek demektir benim için Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle elde etmek istiyorum Bir kat daha değil sevgi katından diğer,lezzet bulamadım alemde tadından başka,dünya da ne bir taç ne de bir tat,ebedi saltanatından başkaözlüyorsa özlenen arzulamak güzeldir,dönecekse beklenen ummak güzeldir, seviyorsa sevilen iste o hersele bedeldirEğer kalbim seni unutacak değin olağan ise,ellerimde onu parçalayacak kadar asildirBen senin dun sevmedim,çünkü dun bitti,ben seni bugünde sevmedim çünkü bugünde bitecek,ben seni yarin sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek Bir kus olup gitsem, assam su enginleri, varsam senin yanında öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük armağan odur bana Bir kır çiçeğinin taç yaprağına umut yazıyorumNice soğuk gecelere direniyor da,bir sözünle kırılır diye korkuyorum Bir romandın okuyup ta bitiremediğim, bir hayaldin yalvarıp ta hükmedemediğim bir sendin merhaba deyip elveda diyemediğim tek bildiğim var oda SENİ öZLEDİÐİM Bir rüzgar eserse oralara, sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına, cevabını sevgimden ıslandığın yağmurlarla yolla Bir soluk değin yakın,ıyldızlar dek uzaktan derler sevgi içinUzanırsın yetişemezsin,yetişirsin dokunamazsın,Dokunursun vazgeçemezsin,vazgeçersin lakin unutamazsın Bir uçurumun önündeyim bir adım atsam uçacağım hayallerimle gökyüzüne, karışacak göz yaşlarım bir acayip hüzün'e, bir tek pişmanlığım kalacak geride Seni Sevdiğimi söyleyemedim yüzüne! Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ancak bir tanem her gün yağmur yağardı Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim simdi uzaklarda sevgilim Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan Kalbim hep seninle Bir çerçeve astım odama içi abes önemi değil, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık Çünkü sen rüzgarın çosturdugu bir toz bulutusun, bugün bana esersin yarin ellere Bir şafak vakti dudaklarımda gülümseme kalbimde derinden acı veren bir sızı ile uyanırım rüyalarımdan Dudaklarımdaki tebessüm seni rüyamda görmemin, kalbimdeki ağrı ise sensizliğin işaretidir Melek yüzün canlanır hayalimde, bebek dek günahsız bakışların O an benzeri hançer saplanır ilginç yüreğime ölmek isterim o lahza Güneş süzülür penceremden, odam aydınlanır ama gönlüm her zaman karanlıktır Bir şarkı bestelesem içinde sevgimi anlatsam Her doğan günde daha çok umut ve sev batmış olan bir şiir yazsam Ve bütün bunlar hakiki olsa, ne dersin benimle olmaya Bir gün biri çıkıp ta güneşe adını buzla yazarsa ,Bil ama o seni benden daha çok seviyor Biz ikimiz bir gül gibiyizgül dikensiz yapamazsadikende gülden vazgeçemez Biz İsyankâr sokaklarda büyüdük gülüm, anlamaıyz senin gibi ballı ekmek yemeği Biz 10 yasında dünyaya , 18 yaşında kasıp kavuran aşklara Isyan etmişiz, bilmeyiz kaygan pistte dansetmeyi, Satmaıyz on kuruş için, bize hakkı olan sevenleri Bu gece rüyama gir gizli gizli, beni sımsıkı sar öp kokla tamamen, son kere isyanlar savur, küfret dürüstçe ve daha sonra çek git kahrolası hayatımdan sinsice! Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın bütün karşı , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında Bu kadar basit mı be arkadaşlık! Çağrıda Bulunmak bu kadarmış Elbet arayacak elbet soracaksın lakin o vakit ben olmayacağım! ELVEDA Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat Bugünü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun Ramazan Bayramınız haıyrlara vesile olsun Bugün her zamankinden öbür bir şey yapaıym dedim olmadı tekrar sana defalarca aşık olup seni düşündüm Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın aleyhinde Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaslarimla ufak melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi? Bulutlara pek baktım Lakin simdi yalnızca günesin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin ara sıra takılıyorsa uzaklara, kulakların çınlarsa zamansız, bilki bir yerlerde öZLENMİŞ SİNDİR!!!!! Buruk hasret batmış geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden aıyrdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim Bütün mevsimleri bir günde, tüm ıylları bir mevsimde yasamaya razııym seninle bir parça sevinç, bir parça umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana Tüm resimler sana benziyor şaşkınlık tüm aynalarda sen varsın simdi sigaramsın dudaklarımda azıcık sonra bir kağıt ve aksam içtiğim alkol olacaksın Büyük aşklar engeller aleyhinde yok olup gitmeyen, bir böylece büyüyerek bir çığ halini aşan aşklardır Benim aşkımda bunlardan biri, yüreğim ve sen bir bütünsün bunu unutma Bırakıp gittin beniSeni unuttum sanma, zaman alışmaıy öğretti ola ki fakat unutmaıy asla Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini silemez Seni ölene değin seveceğim Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum Mavi gözlerini özlüyorum Sevgililer günün kutlu olsun Derin ve ihtiraslı sevKalbin kırılabilir lakin hayatı dolu doymuş yaşamanın tek yoludur Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yasamak Sevgililer günün kutlu olsun! Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yasamak Dumanımda o vardı, sigaraıy bıraktım; kadehimde o vardı, içkiyi bıraktım; rüyalarımda o vardı uyumaıy bıraktım; baktım fakat onsuz olmuyor, yaşamaıy bıraktım! Dünyada iki kor tanıdım; biri beni görmeyen sen, biri de senden başkasını görmeyen ben Durup gereksiz yere ağladığın oluyor mu?Daha Sonra özlemin alevler gibi fışkırıyor mu her yerinden?Akşama yakın saatlerde bir efkar basıyor mu içini?Onu çiçeklerden kuşlardan bile kıskanıyor musun?Yokluğunda dünya sana zindan oluyor mu? Seviyorsun o zaman Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insani ağlatan millet vardır ancak asla unutulmayan, iste sende onlardansın!!! Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne değin fazla özlediğimi Dünde, bugünde, yarında Yüreğin değin yanındaıym Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordaıym! Dünyada 2 renk gül olsun,biri kırmızı diğeri beyaz,sen beni unutursan kırmızılar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun Dünyada bir çok insan varKimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlaıyp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa laıyk bir insan var o da su an mesajımı okuyor Dünyada hiç kimse için ağlamaya değmez, değende ağlatmaz zaten, eğer bir gün ağlarsan başını dik tut oysa göz yaşların ağladığın insan dek alçalmasın Dünyadaki cümbür cemaat için herhangi birisin ama herhangi biri için dünyalara değersinNe yazık gönlümde esirsinCezan bir ömür sevilmek hemde sevildiğini hiç bilmeden Dünyan öyle bir kararsın oysa, seni aydınlatan tek ışık gözlerim olsun Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı dikkate almak galiba xfUid21549283441 1549283441 enguzelaskadairnickler5c583078cacddenguzelaskadairnickler5c583078cacdd http:wwwforumalevcomforumimagessmiliessmilegif) Eğer beni bu sokakta,bu semtte,bu şehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim Eğer çölde bir çiçek olsan; seni kaybetmemek ; için gozyaslarimla sulardım Eğer gözümdeki bir damla ağlama olsaydın; seni kaybetmemek; için hiç ağlamazdım Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir sise mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi Seni öyle çok seviyorum oysa Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum Fakat bir şeyi bil ki seni çok seviyorum En hoş yarınlar senin olsun, sen buna laiksin ömrün mutluluklarla dolsun Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ancak tatlım canin sağ olsun Erkekler kadınların birincil aşkı, kadınlarda erkeklerin son aşkı olmak isterler Eğer bir gün aşkın ölürse onu doğduğu yere göm kalbine !! Eğer bir gün gök yüzünün kara mavi çizgisinde bir kırlangıç sürüsü görürsen data kanatlarındaki buruk gülümsemelerle, ıslak tebessümler benden sana kalanlardır Ş ahinim oy şahinim; çekemezsen gülün nazını ne dikenine dokun ne gülü incit Eğer bir gün seni ne dek sevdiğimi öğrenmek istersen yağmurlu bir havada dışarı çıkıp yağmur damlalarını say! Eğer bir gün ölüme gitmek istersen bana gel oysa sana sensiz olmanın vefat olduğunu anlatabileyim Eğer bir gün sevmek istersen önce kendini sev,Daha sonrada istersen beni,Lakin beni; beni sever gibi yok kendini sever gibi sevmelisin, Çünkü ben seni o kadar sevdim Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı gerçi sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi Seni öyle çok seviyorum ki Eğer seni nasıl ve ne dek sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi izah etmek için kelimeler bulamıyorum Fakat bir şeyi bil oysa seni çok seviyorum? Eğilip gözlerime baktı: seni seyredebilirmişim dedi usulcacık Sandım eylemlerin, insanların gözlerimde ve yüzümde oynaşmasını Seyredecek Gam yemezdim sevgilim aşkın ile ölürsem, yine seni severdim şu dünyaya gelirsem, eğer gözlerinde başka bir düş görürsem, ben o zaman sevgilim ben o süre öLüRüM Gece bir diğer giyer siyahini, ıyldızlar daha bir ışıltısız olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, uzat yanağını Muuckk!!! Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek için geceyi bekleyen?gece midir seni bana düşündüren yahut ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen ? Geceler seni sevdiğim değin uzun olsaydı eğer inan ama yeryüzüne hiç güneş doğmazdı Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden meydana çıkan alg kokusundan keskin sana özlemim, bu sabahleyin sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Her$eyim Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın Karanlığa bak yüzümü göreceksin Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan öPüLECEKSİN Gençliğine güvenip erken derken ola ki elveda bile diyemezsin giderken Gidenler yokluklarıyla yok giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden üzüntü verirler! GöZLERIN GöZLERIMDE, ELLERIN ELLERIMDE, KALBIN IÇIMDE VE RUHUN BEDENIMDE OLDUGU SüRECE SENI SONSUZA DEK SEVECEGIM GöZLERİNE BAKTIÐIM AN DüNYANIN YARISI DEĞIL OLUYOR SENİNLE GEÇEN HER LAHZA, SENSİZ GEÇENLERİ ZORLAŞ TIRIYOR HER Ş EYİMSİN GüZELSIN SIRINSIN, SAHANESIN ÇEKTIGIM ÇILEYE TEK BAHANESIN MELEKMI SEYTANMI BILMEMKI NESIN TUZAKTAN TUZAGA ATSANDA OLUR BEN SENI SEVIYORUM SEN SEVMESENDE OLUR Gökyüzü benim için ağlıyor, gözlerim ümitsizce SENİ arıyor, dudaklarım SENİN ismini saıyklıyor, kollarım SENİ sarmak istiyor ve SEVGİLİM kalbim SENİN için atıyor Gökyüzü ıyldızlarla doluydu, ben her zaman seni düşünürken Üzüntü ıyldızları koydum adlarını, seni hatırlatıyor diye Benzer onlar gibi sende benden çok uzaklardaydın Gökyüzünde ıyldız fazla ay bir taneYer yüzünde insan çok sen bir tane Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultani oldun, gece gökyüzünde parlayan ıyldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun Sevgililer günün kutlu olsun! Göz kırpardın uzaklardan sessizce Bense her zaman seni bekledim, kırık kalbim, yaşlı gözlerimle Gözleri uzaklıklar değil, ara sıra de göze alamadığımız yakınlıklar acıtır Gözlerin Dere,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam üzerinden Geçerken İpler Kopsun,Düştüğüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim Sevgililer günün kutlu olsun! Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa Gözlerin olmadan da kalbini göreceğimden habersizdin Ve hatta sana bakmadan seni hissettiğimi bilmezdin Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım Gözlerini gözlerden ağırbaşlı, gözlerin gözlerime lüzumlu Gözümden süzülen yaş denizi ıslatıyorsevda kilim,hasret derdi dokuyor,çatlayası deli yürek sen diye atıyorof kara gözlüm aşkın seni bekliyor Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada vefat, uğrunda ölmeye değerinde gülüm Gül nedir ki? Solup gider Gün nedir oysa? Gelip gider Alev nedir ancak? Söner biter Fakat sana olan sevgim sonsuzdur, fakat mezarda biter Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlizligimi, çaresizliğimi yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım Güller her zaman ellerinde açsın,ama dikenleri batmasınsevda her zaman seni bulsun,fakat seni yaralamasınsevinç daima yüreğine dolsun,lakin beni unutturmasın Gün bir gün, sevdalanmış geceye gecede yakamoz düşürmüş denize öğünden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş takı güneş tutulup gölge düşürene kadar sevdalara Günden güne değil olmaktaıym Tüm ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun GöKYüZü GüNEŞ OLSADA SENSİZ YINE KARANLIKTAYIM Seni seviyorum Gözlerime bakabilircisin Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun! Günesin buz tuttuğu yerde bir ateş görürsen bil oysa o yalnız senin için yanan kalbimdir Günesin doğduğu da bir reel battığı da Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek Seni seviyorum, iste o en büyük gerçek Güneş alev alev yanıp parlasa bile unutmayacağım seni kül olana değin Beni kırıp incitsen bile dost bileceğim seni ardına kadar Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun! Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da Kalbimin attığı da bir reel, günün bittiği de Ne çıkar tüm gerçekleri saysak bir bir Seni seviyorum, işte o en büyük Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsenBilki senin için yanan kalbimdir Jurnal hayatın sıkıntısından azıcık silkeler insanı Her şeyin aynı olmasında kişiyi bedenin ve aklın dışına çıkarıp duvara yapıştırır Sanırım içmek; ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimi Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,terk edip gitmiş olsanda, unutsanda, UNUTMUYACAÐIM Günün ilk ışıkları sahile vurduğunda, martılar sadece ikimizin anlayacağı bir dille sunu fısıldar denizin kulağına: Seni fazla özledim Hadi gel tut ellerimi! Benimle ast! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan Birlikte varalım nice ıyllara Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üstüne tüm duygularımı yüklediğim, ıyldızı al, yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla Hadi uyandır beni söyle gördüğüm vakitsiz bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni Doğrusu yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten Hakikatin varlığından, güneşin parlaklığından kesin olmama edebilirsin fakat benim sevgimden asla SENİ FAZLA SEVİYORUM AŞ KIM Hani en hoş aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana! Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bundan başka aşk vardır seni anlatır Hani gözler varya sözleri anlatır, Hani sözler varya gözleri ağlatır, Hani anlar varya değeri geç kavranabilir,diğer taraftan aşk varya seni bana anlatır Hasret kapımda nöbetler tutuyor Sevgilim uzaktan bir şehirde gözlerim onu arıyor Hasretin öldürdü beni! Simdi geceler çaresiz Simdi yağmur damlası gelip konar dudaklarıma sessiz Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç nedensiz Yaşam ve yasadıklarını bir okyanus gibi düşün Çılgın ve çılgın dalgalara içinden gelerek girmezsin Sakin sular kendini belirli etmez ve ne vakit coşacağını sen bilemezsinHayata bir Kırpıntı olarak bakarsan, O senden hep Gözyaşı ister! Sırf Hayata Gıcıklık olsun diye Defalarca gülümse!!! Hayatta hiç bir şeyim az olmadı senin değin ve hiç bir şeyi özlemedim seni özlediğim kadar Hayatta hiçbir şey ilk aşkın yerini tutamaz insan sevse bile o birincil aşk hiç unutulmaz Hayatta üç şeyi sevdim; seni, kalbimi, ümit etmeyiSeni sevdim, sensin diye, kalbimi sevdim, seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim, Olur Ya seversin diye Daima beni kimse sevmiyor ki derdin! Usulcacık sokulup yüreğine ben seviyorum seslenmek isterdim Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler O kalanlara gidenleri kattım tekrar bir tane sen edemediler Zor geldi ayrılık alışamadım Hepsi Gidici Sen Daimi , Tümü Hemen Olan Sen Hayat Boyu , Tümü Çocukça Sen Gerçekçe , Hepsi öylesine Sen ölesiye Her seven isimsiz bir kahramandır ve insan sevebildiği kadar insandır Her su bir yol bulur kendine her dağ bir toprak,her gökyüzü bir bulut fakat sen benim gibi bir arkadaş bulamazsın Seğmenden saray gözlüsüne Her şey yalan dolan bir SEN hariç SENİ düşününce bütün benliğim yok oluyor işte o zaman aşkımın uğruna kurduğum cümleler bile devrik oluyor daima gül, hayata gülücük saç, gülmeyi benimse, Çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır Hissetmediğin hisleri hissettiğin zaman hissettiğin his aşktır Hiç sönmeyecek olan sevgimiz yavaş yavaş başlamıştı, Solmayacak bir gül olarak hafifçe açılmıştı, Gezdik,dolaştık çocukça oyunlar oynadık, Fakat birbirimizden hiçbir zaman bıkmadık, Hatırlar misin birincil çıkışımızı,yüzünde her zaman o tatlı gülüsün, Keşke dakikaları geçmeseydi bitmesini istemediğim o günün Hüsranı bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamış olmakta Irk gelmeleriyle yanlizliklarini dağıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar Insanlar tanıdım ıyldızlar gibiydi, tümü parlıyordu Lakin ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin ıyldızdan vazgeçtim Sevgililer günümüz kutlu olsun! İstemem sevmeni bundan böyle unutulsun bu fasılKüllenir gün gelecek,yoksa bu ateş benideÇok zamandan berridir özlediğim buydu asılgöremezsin ben uzaklarda iken gölgemizeelveda aşkım İçine düsen her üzüntü damlası sana seni ne değin fazla sevdiğimi hatırlatsın Kalbim kopsa yerinden avucuna atacağım elimden gelse ömrüne ömür katacağım yemin olsun toprakta bile meleklere seni anlatacağım Kalbim seni unutacak dek normal ise ellerim onu parçalayacak dek asildir Kalbimde arama eski yerini sen gözümden akan sele karıştın Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan göz yaşlarıma, yalnızca sen laiksin Çünkü benim için fazla özelsin aşkım Kalbimi yaralamak denize yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek ise gece güneşe değmek değin zordursen denize yazı yazdın simdi gece günesin dogmasını bekleeeeeeeee Kalbimi yaralamak suya yazı kâğıda dökmek dek zordur Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya aynı Sen o suya yazı yazdınŞ imdi güneşin doğmasını bekle KalmışsaAşıklara sor,aşığın artar değeriArtar,fakat insana bedel kalmışsa Kalem olsa dünyadaki tüm ağaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin şiirini yazamam yinede Kapatıyorum gözlerimi karanlığa doğru bakıyorum, seni görüyorum karanlıkta, açıyorum gözlerimi birden kayboluyorsun, işte o vakit ben gidiyorum karanlığa içten, gürültüsüz ve sensiz Kapının önünde aşk yapma aşkın gözü kördür ama komşularınki katiyen Karanlık gecede kayda değer değildir ıyldızları görmek Gündüzleri ıyldızları görmek marifet, abayı yakmak kayda değer değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet Karanlığın içinde kaybolup duran sen kimsin sen benim misin sustun söylemedin zaman zaman yüreğime aydınlıklar saçan ben kimim ben senin miyim sustun söylemedin (Bir su tünelinde parlayan güneşimsin bir buğday tanesinde kaybolan düşümsün) Kim bilir hangi aksam güneşle beraber bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim lakin yinede seni 'EBEDİYEN SEVECEÐİM' Kimsin sen? Yasamak isteyip de yasayamadığım umutlarım, farkında olan olmadan ıyllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim Kimsin sen? yaşamak isteyişte yaşayamadığım umutlarımsın ıyllardır beklediğimsin ola ki de kimsin sen? sen benim sevdiğimsin sevdiğimi söyleyebildiğimsin Korkma!Sakın sevmekten korkmaKurşun sesi dek süratli geçer yaşamak ama öylesine baskı ancak kurşunu havada sevdaıy rahat yürekte yetişmek Kuyruklu ıyldızlar vardır, dünyaya yetmiş ıylda bir gelirler Irk onu hayati boyunca belki bir kez görürler Ben o ıyldızı gördüm, o da sensin bir tanem minik KELEBEGIN TüL KANATLARININ PIRILTILI TOZLARI PARMAK UÇLARIMA KARISTI ONLAR ORDAN NE SÜRE UÇARLAR SEN YüREGIMDEN NE ZAMAN? Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, öldüm, meslek işten geçti, dediler Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmamrahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmamrahatsız eden sevgim ise;üZGüNüM ONA ENGEL OLAMAM Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum in saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her tarafta kuştüyü vadiler Mutlu olmaıy biliyorsan, sevmeyi bileceksin aslında seviyorsan, ömrünü vereceksin Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım Sonradan ismini her yere yazdım İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım! NASIL DOLDURDUYSAN HAYATIMI VARLIGINLA, BENDE KÂĞIDA DÖKMEK ISTERIM ADIMI DAIMA DUDAKLARIMLA DUDAKLARINA Nasıl ki uzaktaki ıyldız aydınlık gelirse insana, uzaktan olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De ıyldızları İstiyorum Gece Yarılarında Çok Değil Bir Tek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!! Ne aradıysam bilki sende bulmuşum Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum Sende tüm özlemler Sende bütün gelecek Beni bende arama Ben bundan böyle sen olmuşum Ne hasta bekler sabahı , Ne taze ölüyü kabir, Ne de şeytan bir günahı , seni beklediğim değin Geçti istemem gelmeni, Yokluğunda buldum seni, Bırak vehmimde gölgeni ,Gelme artık neye fayda Ne zevk var senden farklı, Ne bir lezzet senden öte Bir yüzünü görmek bile, layık bin bir zahmete Vereceğin her acı gönülden kabulümdür! Sendeki cehennemi değişmem bin cennete Ne seni benden daha artı seven, nede benim sana daha pozitif verebileceğim sevgim var Anla işte seni ne değin sevdiğimi mavişim Ne seni hatırından çıkmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var Ne sözler ne de cümleler lüzumlu bize Bir görünüm, bir gülüş yeter de artar bize Ne varsa aradığım bil ama sende bulmuşum, senden önce yoktum seninle var olmuşum, sende tüm ümitler sende tüm hayaller, beni sende arama ben zaten sen ölmüşüm Ne zaman sağır bir artist, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o süre seni unutur bir başkasını severim Ne süre tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne vakit gözlerin gözlerime değse saman yolundan bir ıyldız düşer kadar güzelsin ancak yüzüne bakamıyorum Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum öylesine bağlanmışım ama sensiz duramıyorum sevdi, sonunda kendi kendini bulduNe var ki, insanların büyük çoğunluğu kendi kendilerini KAYBETMEK için severSevilmek sevinç değildirHer insan kendi kendini sever;ama mutluluk bir başkasını SEVMEKTİRVerdiğin tüm acılara dayanıyorsam;seni özlediğim içindirBeklemenin korkunç zehiri öldürmüyorsa beni;seni özlediğim içindirYaşıyorsam;içimde umut varsa,yine seni özlediğim içindir Seni bunca özlemesem; bunca sevemezdim ancak! Paylaştıkça gelişen tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim Rüyalarını gül yapraklariyla yatağını papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabusları aldım ama en güzel rüyaları sen göresin cepcicom Rüzgar alabildiğine kavgacı, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat yarı bir liman, tıpatıp gözlerindeki rahat gibi Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler yüreğine sus dersin, ola ki sözünü dinlerdışarı giden gitsin aldırma ,yangınlarda söner sakın bakma arkana, krallar önde gider Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum Güneşim Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Yaşam Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor Sana Yüklediğim Anlamları Senmişsin Gibi Düşünme ALDANIRSIN Sen O Anlamlarla Yalnızca Bende Varsın BEN SEVİYORSAN SEN BAHANESİN ! ! ! Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına küçücük bir öpücük kondurdu Hissettin mi? Sana nasıl hitap etmeliyim bilmiyorum Hayatim desem yaşam çok kısa, çiçeğim desem çiçek soluyor Sana canim demeliyim, çünkü bu can sen oldukça yasıyor Sana şarap vereceğim, iç fakat ayyaş olma Sana bir gül vereceğim, kokla fakat soldurma Sana kalbimi verecegim, sev fakat incitme! Sana ıyldızlar dek yakın almak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar dek yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen değin yakın olmak isterdim fakat beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için Sanma ki ismini bir başkası silecek seninle başladım seninle bitecek Sanma ancak dönerim artık geriye doğru, bu sana aşkımdan en son hediye, beni hatırlaıyp ağlarsın diye; kapına kırmızı bir gül bıraktım Sari giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer yas olursun, Kim bilir olur ya bir gün, Beyaz giyer benim olursun Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatin yiğitlik verecek sevinç yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedenim Sen ara sıra zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatin yiğitlik veren mutluluk yani ve sen defalarca sevgimin tek nedenisin Sen beni sevmedinSevseydin gelirdin Dünyanın bir ucuna özleseydin arardın bekledim hep boşu boşunaHer hataıy yapardın Aşık olsaydın!!! Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye muhalif ne de kimse sana rakiptir Daha nice sevgililer gününde beraber olmaıy diliyorum Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye karşı taraf ne de kimse sana rakiptir Çünkü sen benim için her zaman teksin! Sen dünyaya sürgün bir meleksin Ve ben seni öyle çok seveceğimdi yeniden cennetine dönemeyeceksin Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni pek çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin Sen elimden tutunca, deniz basardı içimi Sen elimden tutunca, yüreğim yeşil yosunlara takılıp günlerce dip akıntılarının pesisira gitmek isterdim Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği değin özelsin Sen en büyük sevgiyi yargı edecek kadar çok iyi , Herkesin sevmeyi yargı etmeyeceği dek özelsin Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin Bir gülümseme dek hür bağımsızlık kadar vaz geçilmezsin gülüm sen her şeye değersin Sen günesin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen her zaman kalbimde yatan tek sevgilimsin Sevgililer günün kutlu olsun! Sen istediğin dek sakla, Gündüze sar biriktirdiğin geceleri Ben beni sevmediğini Güneşten öğrendim! Ve sen Benim seni sevdiğimi Biri seni sevince anlayacaksın! Sen seni seveni görmeyecek dek körsen, O da sana sevgisini söylemeyecek dek gururludur Sen varya sen, ayni sigaram gibisin Dumanı gözlerin, külü dudakların Yalnız aranızda bir fark var Sigaramı ben, beni ise sen yakıyorsun Sen çatlayan dudaklarıma bir damla su Sen, içimdeki yasama tutkusu, Sen avuçlarıma düsen bir kar adam başına, Sen sevgilim, sevdiğim, herseyimsin Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde kolaylık gibisin, ışığım sensin, güneşimsin Bil fakat fazla özlendin Sen, yalçın bir üstte, hırçın rüzgarlara karşı korunaksız bir papatyasın, ben ise seni kaybetmemek için köklerine sarılmış, toprağınım Senden başka bir tane yok bu dünyada,gülümsemeyi katiyen unutma,gözlerinin içi gülsün gülerken,bakışların pırıl pırıl olsun ve defalarca ıslak kalsın göz pınarların sevdiceğim! Senden önce bir sevgim vardı desem yalan olur, koynumda kokun ruhumda hüzünüm senden önce sevdim desem yalan olurGöğsümde başın, gönlümde aşkın senden önce taptım desem yalan olur Bilmedin sen kıymetimi desem yalan olur Bilmedin sen sevmesini desem yalan olur Varlığımda yokluğumda sensiz yalan olurMutluluğum mutsuzluğum sensiz yalan olur Gözyaşları gülmelerim sensiz yalan olur Duygularım umutlarım sensiz yalan olur Seni Fazla özledim Seni Her özlediğimde Kalbime Bir ıyldız Çizdim Seni Ne Kadar özlediğimi Anlamak Istermisin? Sayende Bir Gökyüzüne Sahibim Canim!! Seni asil insanların kolay sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim Bu güzel aşkımıza nokta sıralama, sana kucak dolusu virgül getirdim Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi Sen benim yok onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın Seni benim değin sevenler , sana benim dek hasret kalsın Seni bulmaktan fazla çağırmak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu son vermek yok de sana hep her yerde başlamak isterim Seni denizdeki kumlar, gökteki ıyldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki ırk, okyanustaki sular ve günesin ışıklarından daha çok seviyorum Seni düşünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur leke şeytanin bacağını bir defa beni hatırla , bir güz serinliğinde Seni günde bir defa düşünüyorum o da 24 saatime mülk oluyor Seni her düşündüğümde kalbime bir ıyldız çiziyorum Benim simdi kaç ıyldızım var biliyor musun? Benim bundan böyle bir gökyüzüm var Seni ne dek sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası dek seviyorum seni Seni ne değin sevdiğimi öğrenmek istersen yere düsen her yağmur damlasını tutmaya çalışTutabildiklerin senin sevgin,tutamadıklarınsa,benim sana olan sevgimdir Seni saçaklarda titreyen bir serçenin kanat çırpası dek günahsız ve bir annenin duası değin dürüst seviyorum BİTANEM Seni fazla lakin fazla SEVİYORUM Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adini aşk koyardım Seni seviyorum diyen dillere yok, senin için ağlayan gözlere inanmalısın! Seni seviyorum çünkü elini kalbimin üzerinde hissettiğim vakit, üzüntülerimi alıp onların yerine o tarifsiz sıcaklığı koymaıy başarıyorsun Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim vakit, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye dek kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymaıy başardığın için Seni tahmin edeceğin dek yok, tahammül edemeyeceğin değin çok seviyorum Sana Sevgilim!diyebildiğim için kendimi fazla şanslı görüyorum Seni tanıdığımda hayatım anlam kazandıSen varsan her şey tamamlanmış, sen yoksan her şey yalan Seni unutmak için yemin içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim Seni uzakta sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarıyla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Her şeyi öğrendim ama sensiz olmaıy asla Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgarların ardındaki yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum Seni ıyldızlara benzetiyorum onlar değin etkileyici,cazibeli ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin Seni ıyldızlara benzetiyorum onlar kadar uzakta onlar değin erişilmezsin lakin bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin Seni ıyldızlara benzetiyorum onlar dek etkileyici çekici ve de güzelsin fakat aranızda tekbir ayrım var onlar milyonlarca sen bitanesin! Senin için ağladım,senin için ateşe atıldım ,acıları paylaştım;şunu bil ki dünya duruna canım çıkana değin buna devam edeceğimSENİ SEVİYORUM Senin sevgini doldurdum gönül kadehime, senin sevgini içeceğim Senin hayallerini çizdim gözlerime, defalarca seni seyredeceği Ilk defa seni sevdim ölene kadarda seni SEVECEÐİM Senin yanında olunca her şeyi unutup bir düş aleminde yaşıyorum, rahatlık doluyorum, mutlu oluyorum Gönlüm bir pınar gibi akıp gidiyor, olmayacak umutlara kapılıyorum ve anlıyorum ben asla ayrılamam Bunu anladıkça üzülüyorum hatta ağlıyorum Seninle tattım ben her mutluluğu,bırakıp gidersen bil oysa yaşamam,canımdan ömrümden ne istersen al,GüLü SUSAMIŞ SENİ AŞ KSIZ BIRAKMAM Sensiz olmuyor, yerine konmuyor; kimsenin eli senin gibi dokunmuyor Karlara inat yürürüm yollarına; adını camlara yazdım, okunmuyor! Sensizlik bir ok gibi canıma saplanmalı, coşmalı yanardağlar kasırgalar kopmalı, aşkın bir zehir gibi kanımda dolaşmalı, elbette aşk dediğin böyle olmalıBen imkansız aşklar için yaratılmışım, ne kavuşmaıy bilirim ne unutmaıy, kayboldum kuytusunda yansızlıkların, yaşadım en karasını sevdaların Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş , aynen benim seni sevdiğim gibi Sesini duysam da her an bakmak gibi değil özlediğimi bil, her lahza hiç bir şey seni hoşuna gitmek gibi yok Sesini duysam da her lahza yüzünü görmek gibi yok, özlediğimi bil her lahza hiçbir şey seni hoşuna gitmek gibi yok Sevdan ne yalnız bir yükseliş demektir nede ıyldızlar gibi parlaıyp sönmektirölmezliği dikkate almak kendimce boşu boşuna emektirsevdan seni sevip bir daha geri dönmemektir Sevdiğimiz vakit aşk öyle büyüktür ama, bir tamamen içimize sığmaz, sevdiğimiz insana doğru yaıylır Sevgi basittir, karışık olan bizleriz Sevgi güven verir, halk aldatır Sevgiye daima güvenilir, insanlara katiyen! Sevgi bir ıyldızdır yanıp sönen , Gök Mavisi bir düştür gökyüzünde hiç ölmeyen , Sevenlerin mumudur sevgi , Eriyip de hiç bitmeyen Sevgililer gününde ola ki yanında değilim fakat dünde, bugünde, yarında yüreğin değin yanındaıym Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben defalarca ordaıym! Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat Yüreğin değin yanındaıym Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben her zaman ordaıym! Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle yok de kalpleriyle bakmak isterler Yani hissetmek isterler Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni fazla seviyorum Sevgililer günümüz kutlu olsun! Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle bakmak isterler Yani hissetmek isterler Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum Sevgimin güzelliğiydi seni güzelleştiren Sevgimiz yavaş yavaş süzülen çisil yağmur gibi ama ırmakları taşıran cinsten Sevginin olduğu yerde mantık olmaz derler Ne değin doğru! Seni öyle çok seviyorum ki aklim basımdan gitti Birlikte daha nice sevgi dolu mutlu günlere sevgilim Sevgiyi göstereceksin dostum, söylemek yetmez Sevgiye dokunacaksın dostum, dikkate almak yetmez Sevgi ağzında olacak dostum, gönlünde yetmez Seveceksin dostum, seveceksin! Ayrıca de pek çok seveceksin ama Sevgiyi giz gibi saklar gibi saklamalı ve korumalısın tereddütlerdenSevgi bulunmaz değildir kuşkusuzFakat bulduğun her sevgi aradığın değildir bir tanem Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bilerek Lakin yine de bir umut taşıyorum Olur Ya seven sevilir diye Sevmek sesini duymaktı,sevmek gözüne bakmaktı,hoşuna gitmek elini tutmaktı,sevmek seni yaşamaktı,Asla unutmamacasına Hoşlanmak ölmektir bence , ben de sevmiştim ölmeden önce Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Tebessüm Etmek? Çoktan Unuttum? Yaşamak mı? Anlamsız Ver! Aşk nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzluktu? Işte O Benim Dünyam! Sil tekrar yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana aşık olmaktan Ölümsüzlük koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorumYokluğun diye bir şey değil bende, ben seni ebediyet değin fazla fakat çok seviyorum Sus söyleme birşey söyleme artık Sus söyleme her şey gereksiz bundan böyle Bana düşen dönüpte gitmekSonunda elimde kalan bir avuç keder ve üzüntü Yeter yeter söyleme, söyleme bundan böyle Kelimeler kanatır yaraıy, gözlerin anlatıyor: Mutlu aşk yoktur, yoktur! Sözlerdir aşkı anlatan, Gözlerdir kalbi kandıran, Kalptir aşkı yaşayan, Dudaklar; romantizmi yaşatan Dudaklar sözleri söyler, Sözler ayrılık ister, Yürek bu sözlere ıykılır, Gözler gözyaşı akıtır Titrer durur ellerim yanına Vücudum ürpermeyle dolar üşüyorum ben yanında Çünkü varlığın içime serinlik veriyor Ufukta bir gemi görsem seni içeren, Mavi denize dalardım geriye bakmadan Uçsuz bucaksız mavilikte arardım beni Taa fakat beni sende bulana dek Umutlarım ıykıldı Senden Daha Sonra Yaşamaıy Haram Gördüm Kendime!!! Bu Dünyadan Kurtulmak İstediysemde Kaç Kez Sensiz Gidemedim ölüme Unuturum desem de inanma sakin, ömrümce kalbimden silinmez adin Bir sizi içimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni Upuzun bir aşk bizimki Sözde upuzun bir çay gibi Başlangıcı sen, bittiği ben ama uçları hiç birleşmeyenAyrı değiliz fakat uzağızBirleşirsek belkide ayrılamaıyz üzerine ICODEseviyorumICODE yazdığım bir kağıttan, sandal yapıyor, dereye bırakıyorum ister yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın o kağıt sandal, hep derenin bir uygun olacak biliyorum Utanırım , söyleyemem yasadığım yalnızlığı , kelimeler yetmiyor ancak , bu mu sevda dedikleri Uykudan uyanınca insani uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın! böylece güzelsin ama yüzüne bakamıyorum Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum öylesine bağlanmışım ancak, sensiz duramıyorum Seni fazla seviyorum Uzak diye bir şey yok, paylaştığımız gökyüzü kavuşturuyor bizi! Mesafe minik sevgileri öldürür, büyükleri ise yüceltir Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp ateşi alevlendirdiği gibi Uçurumun kenarından olsan bile sırf bu dünyaya inat GüLüMSE!! VEFASIZ sendin beni diller dökerek mutlu eden, lakin ne tez böle vefasız olu verdin yokmuş bilirim ben gibi hep aşka gülümseyen sevdim diye güller gibi heyhat soluverdim Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı dek yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım ! Varmı daha ağır önem, hasreti çekmek kadar yaşama sebebimsin, ekmek dek su kadar Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var seni kutlamak da hoş seni arzulamak değin Ya sakin olmalı deniz ; ya durmalı ya da kudurmalı, sonuna kadar saplanamayacaksa hançer kınıda durmalı , Seven ölene kadar sevilmeyecekse baştan unutulmalı Ya sözlerin aklımda, yada aklım adında Ya hayalin karşımda, yada sesin kulağımda Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum Ya özlemek çok hoş, yada özlenen fazla özel Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, düş çaresizlerin, yağmur sokakların, gülüş dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin! Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne vaki bu şarkııy söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana yeter Yanağına düsen kar parça başına eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordaıym! Yanağına düşen kar her birine eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir yudum serinliği biriyle paylaşmak istediğinde arkana dön ben arkandaki rüzgarlarda olacağımbiganesi gökmenime SENİ SEVİYORUM AŞ KIM Yanına benden yakın başka biri de olsa , her şeyi red etmiş inandırmış olsanda , ve ona duygulanmış sevdalanmış olsanda , biliyorum bu gece beni düşüneceksin Yanlizlik benim eski sevgilim yalnızlık benim en sadık yarim ben onu kimler için terk ettim o beni bırakmıyor!! Yanıldığımız sürece aşığız; daima yanıldığımız için hep acı çekeceğiz; yanıldığımız sürece seveceğiz; sonradan yanıldığımızı anlayacağız ve gidip her yerde yanılacağız!!! Yaprak döken gençliğimin satir aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine dargın suskunluğumun bas harflerisin Yapraklar sararıp dökülürken yere, yaslı gözlerini çevirip göklere, her gün istemem ıylda bir kere, adimi anmaıy ağırbaşlı unutma! yardım etmek mi istiyorsun? O süre dinle; yaşama sevinci getir bana bol miktarda olsun ivedi tükenmeyenlerinden İhtiyacım var bu ara hatırından çıkmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çaıyn tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma o kadar hatıralarımı canlandır, iyi olanları? Yarınlar hep güzel olacak derler, fakat bugünlerde dünlerin yarini değil mi? Yasamak özlemsiz, açlık sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ama sevmek daima beraber almak değil, sensizken bile seninle olabilmektir Simdi yanında değilim olur ya fakat özlemim sevgim daima seninle Seni seviyorum! Yastığımla uykumu baş başa bıraktı, sırf seninle yalnız kalabilmek için! Bu da yetmedi kendimi de bir kenara bıraktım acilen burada yalnız sen varsın BİTANEM Yatağını gül yapraklarıyla, rüyalarını papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm bütün kabuslarını da ben aldım ama sen gizli uyu bir tanem! Yağmur vuruyorsa pencerene,Anla ki o vakit ben ağlıyorum Yağmur pencerene vururken ,Benim gözyaşlarım da kalbime vuruyor; Tıpkı yağmur gibi Yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var: Yaşadın mı büyük yaşayacaksın, ırmaklara, göğe, bütün çevrene karışırcasına Çünkü ömür dediğimiz şey, hayata sunulmuş bir armağandırVe hayat, sunulmuş bir armağandır insana Yaşamak gecenin tüm karanlığına karşın, Buğulu bir cama güneşi çizebilmektirYAŞ AMAK DİRENMEKTİR ! Yaşamak özlemsiz açlık Sevgisiz Sevgi Sensiz Olmaz Unutma Ama Sevmek tekrar tekrar Beraber Almak Yok Sensizken Bile Seninle Olabilmektir Sen Seviliyorsun Yedi farklı iklimden yedi değişiklik arı getirseler yedi çeşit arı yedi farklı çiçeği dolaşsa yedi farklı çiçekten bal yapsa senin değin tatlı olamaz Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlar ıyllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, bir gün vardır yasamın anlamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o ani senle yasadım senle sevdim Yokluğunda varlığını özlemem gerekirken; varlığında yokluğuna hasret bıraktın! Yorgunum!! Çünkü yorgunluğumun seni sevmek gibi bir anlamı var Yinede seni sevmekten duyduğum mutluluğun tadına düşmanlarım ulaşamazlar Yüreğim hafif ıslaktır benim gizli köselerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç defa güneşe asmaktan Yüreğimdeki tek istek, hayalimdeki tek arzu, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim Yüreğime saklan daima orada kal, her solukta duymalııym seni Umudumda kal, sensiz anlamsızım bir tanem ıyllar Sonradan Düş Kırıklıkları İle Geldin Ve Düşlerle Gidiyorsun Gerçekten Ben Sana Türkçe'yi Konuşmaya Mecbur Olduğum Kadarından Pozitif Mecburi Oldum ıyllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, Bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi, Bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, İşte o anı senle yaşadım senle sevdim aşk bir eşkıyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur arzu ben bir eşkıyaıym ve sana aşığım benim yalnızlığım seni getirmeli gecelerdeilik bir yaz gecesi zift karası yüzün kah yaşanmışlığa, kah yaşanacaklara bir küfür savurmalı kafa tutmalı dalga dalga vurmalı gerçekler yüzüne dönüp ardına bakmalı korkmamalısın bir defa daha, bir kez daha demelisin(Üzüntü evine döndü) öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün, derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürsün,sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün ölsen bile benden kurtulamazsın Kefen olur bedenini sararımYağmur olur üstüne yağarımÇiçek olur mezarında açarım ölsen bile benden kurtulamazsın ölümsüzlük seni tekrarlamaktır bir bakımaBir açıdan seni görmektir zamansızlık, bir diğer açıdan senden uzaklaşmaktır Ve tarifi olmayan tek şey sensizliktir ölürsem şaşma, ölebilirim ölürsem ağlama, yine gelirim ölürsem üzülme, yaşılacağım ölürsem umma, geri dönemem ölürsem ölme sensiz edemem! önce düştüğümde kalkmaıy öğrendim sonra aleve dokunduğumda acııy sevmeyi öğrendim sevilmeyi sonradan terk edilip beklemeyi sayende unutulmaıy da öğrendim herseli öğrendim de yalnız unutmaıy öğrenemedim öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin Sevgililer günün kutlu olsun! pek Sözler Vardır oysa Her şeyi Anlatan, öyle Anlar Vardır oysa defalarca Anımsanan, Aldığım Nefes Yok Seni Bana Hatırlatan, Yüreğimde Sen her zaman Yaşayan, Yaşanan, Yaşanılan pek güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini pek güzeldin ancak! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi o kadar inançlı yaz oysa onu, ne silmek muhtemel olsun ne gizlemek gün ışığından ıyksalar bile yazdığın duvarı yine de okunsun boşluktaGeçsin başlıklardan ellereEllerden duvarında bütün sokakların böylece şiddet ama düşüncelerimi söyleyememek, pek şiddet ki gece uyumadan defalarca seni göz önünde bulundurmak, öyle kuvvet ama gözlerine bakıp ta seni seviyorum diyememek özgür uçsuz bucaksız bir ülke, sevgin ışık tutmazsa yolumu bulamam fakatSevgi, uzansam dokunacak kadar yakın dostlarım olmazsa neye fayda ama Sen uyuşturucuya benzersinİkinizde tiryakilik yaparsınız ama aranızdaki tek ayrım o damara girer sen ise benim kalbime girersin ve bir daha da çıkmazsın İki birey birbirini severse; sevgi olur Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur İkisi de sever fakat kavuşamazsa: efsane olur İki kııy gibiyiz Bizi aıyran deniz gerçekte tek bağımız Senin üstünden geçen bulut, benim yağmurum İki kıııyyz daima, birazcık uzak lakin daima bir arada İnsan Güzel Bulduğunu Yok; Sevdiğini Güzel Bulur Ipekli böceği örerde kozaıy İçine hapseder kendini bilir misin? Suçun yok bunda senin Yokta bilmez misin, ipekler her zaman senin için İsteyişte sahip olamadığım her şeyin yerine seni koyduğum zaman anladım ki, ben her şeye sahipmişim çünkü sen her şeyden ve herkesten değerlisin!!!! İçim böylece senle doldu fakat Insanlar seni gözbebeklerinde görürler diye bakmaya korkar oldum İçimdeki kıvılcım yakarsa bir gün beni mezar taşına kazırlarsa ismimi ruhum avuntu edemezse seni bu sözü okuyup ta hatırla beni! Şafak vakti yağan bir çiğ adam başına dek Günahsız,gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki bir inci adam başına değin özelsin Hemen Mahrum Seni Dilediğim Gibi Düşünebilirim Tutar Ellerini öpebilirim Uzun Uzun Kimseler Aıyplamaz Beni Yokluğunda Seni Sevdiğimi Anlayamazlar Tüm Işıkları Kaldırıp Attım Bir Kenara !!! Anlıyor musun?Gökyüzü Güneş Olsa ,Sensiz Karanlıktaıym Şimdi biz neyiz biliyor musun? Akıp dışarı giden zamana göz kırpan, birbirine uzanamayan bitkin ıyldızlar Ş imdi daha iyi anlıyorum fakat, Nefes olmak değilmiş, yaşamak Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak Derhal uzak bir kenttesin ya yağmur yağıyorsa!! düşüyor mu yüreğine tane tane? sen istiyorsan gelirim serilirim kııylarına Şunu bil fakat sevgilim bir gün benim gözlerimdeki ateşe yüreğimdeki aşka tutulursan cehennemdeki ateşten bile maruz kalırsın ve sunu da bil fakat bir gün gözlerimin ateşine kapılacaksın  

Üst Alt