Son Konu

En Güzel Dualar

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Türkçe Anlamları ile Birlikte Dualar

Estağfirullah min külli ma kerihallah, Estağfirullah elazim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh

Razı olmadığın şeylerden yaptıklarımı affet ve yapmadıklarımı yapmaktan koru Kendisinden başka ilah bulunmayan hay, kayyum ve azim olan Allah ’a istiğfar eder ve günahlarıma pişman olup O ’na sığınırım

Nasuh tövbesi

Allahümme ente rabbî lâ ilâhe illâ ente halâktenî ve ene abdüke ve ene alâ ahdike ve va ’dike mesteta ’tü eûzü bike min şerri mâ sana ’tü ebûü leke bi ni ’metike aleyye ve ebûü bizenbî fağfir lî feinnehû lâ yağfirüzzünûbe illâ ente

Allahım sen benim Rabbimsin Senden diğer ilâh yoktur Sen beni yarattın Ben de senin kulunum Gücüm yettiği kadar senin va ’din ve ahdin üzerineyim Yaptıklarımın şerrinden sana sığınırım Senin bana verdiğin ni ’metini îtiraf ederim Günahımı da îtiraf ederim Beni mağfiret et Çünkü günahları ama sen bağışlarsın

Bismillahirrahmanirrahim Bismillahillezi, layedurru maasmihi şeyün fil ardı vela fissema ve hüvessemiulalim (3 defa SabahAkşam)

Allahümme innî es ’elükessıhhate velâfiyete velemânete ve hüsnelhulkı verrıdâe bilkaderi birahmetike yâ Erhamerrâhimîn Ya Rabbi!

Senden, sağlık durumu ve sağlık durumu ve emanete hıyanet etmemek ve hoş ahlâk ve kaderden razı elde etmek istiyorum Ey acınacak şey sahiplerinin en merhametlisi! Merhametin hakkı için, bunları bana ver! *

Üst Alt