Son Konu

En güzel tanışma yıldönümü şiirleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
En güzel tanışma yıldönümü şiirleri tanışma yıldönümü mesajları tanışma yıldönümü şiir Tanışma yıldönümünü kutlayacak oaln melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu yazımızda en hoş tanışma yıldönümü şiirlerine yer veriyoruz arkadaşlarımenguzeltanismayildonumusiirleri5c5579243e772alt 1549105440 1549105440 enguzeltanismayildonumusiirleri5c55792470ebcenguzeltanismayildonumusiirleri5c55792470ebc enguzeltanismayildonumusiirleri5c55792470ebc Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim İnat bu ya, mahşere değin “seni seveceğim… Güneşin buz tuttuğu yerde bir ateş görürsen bil ancak o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir… Ben seni hatırlamamak için sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil, güneşin çıktığı vakit kaybolan buharlı camlara yazardım… Halk Müziği tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi Lakin ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim… Dünyada 2 renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun… Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan fakat son sözüm seni seviyorum olacak…  

Üst Alt