Son Konu

Esra Erol'da Bedia Apaydın'ın 8 çocuklu adama kuma olarak satıldığı iddia edildi!

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
esra_erolda_bedia_apaydinin_8_cocuklu_adama_kuma_olarak_satildigi_iddia_edildi_1643873992_7977.jpg

Ekranlarının ilgiyle izlenen programı Esra Erol'da geçtiğimiz günlerde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Kızı Bedia Apaydın'ın 8 çocuklu Ahmet Kırboğa'ya para karşılığı kuma olarak satıldığını söyleyen anne Emine Apaydın canlı yayında yardım istedi.

ATV'nin reyting rekortmeni programı Esra Erol'da kızını bulmak için yardım isteyen Emine Apaydın'ın anlattıkları herkesi şoke etti. Emine Hanım, 16 Kasım'da evden ayrılarak Şanlıurfa'da Ahmet Kırboğa'ya kuma olarak gittiğini öğrendiği kızı Bedia Apaydın'ın bulunması için Esra Erol'dan yardım istedi. 

4jvfF_1643873906_9374.jpg

Kızının kayıp olmadığını ve isteyerek evden ayrıldığını dile getiren Emine Hanım, "Kızım kaybolduktan 25 gün sonra beni emniyetten aradılar. Kızınız Urfa'da dediler. Azıcık rahatladım. Bir akşam bir adam aradı. Urfa'dan aradığını söyledi. Adının Ahmet Kırboğa olduğunu söyledi. Bana 'Ben Bedia'nın eşiyim' dedi. Ben bu adamı hiç görmedim. Bedia'ya nikah kıydım dedi. Ona ev açtım dedi. Kendisine ulaşamadım, doktora gitmiş, kimliğini sehpanın üzerinde unutup gitmiş dedi." sözleriyle seyircileri ekran başına kilitledi.

bfAE3_1643873531_8058.jpg

İddiaların odağındaki 8 çocuk babası Ahmet Kırboğa ise telefonla canlı yayına bağlanarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Evli olan Kırboğa "Eşim ve çocuklarım benimle aynı evde yaşıyor. Bedia da bir sıcak yuvaya muhtaçtı, yetimdi. Bana kimsesi olmadığını, evlenmek istediğini söyledi. Ben de evlenmek istiyordum o arada" dedi.

8idIE_1643873612_8782.JPG

Duydukları karşısında şoke olan Esra Erol, Kırboğa'ya "Siz evlenmek mi istiyorsunuz? Evli değil misiniz?" deyince Ahmet Bey "Evliyim, ikinci evliliği yapacaktım" cevabını vererek izleyenleri çileden çıkardı.

RTlqR_1643873643_0948.JPG

Esra Erol duydukları karşısında öfkesine hakim olamayarak "İkinci evliliği hayal ediyorsunuz, en küçük çocuğunu üç yaşında. Kendinizden bir gram utanmadan, çocuklarınızdan bir gram utanmadan, hayat arkadaşınızdan bir gram utanmadan nasıl başka bir kadını kendinize eş olarak çağırıyorsunuz" şeklinde konuştu.

GShL1_1643873682_4309.JPG

Erol, "Olmayan bir şey mi bu?" diyen Ahmet Bey'e "Olmayacak, sizin gibi adamların kökü kuruyacak. Senin karının şu an sana itiraz etme hakkı var mı? Senin dilinden konuşayım; eşin başka bir eş getirebilir mi?" dedi ve stüdyodakilerden alkış topladı.

ry0Uo_1643873735_321.JPG

Üst Alt