Son Konu

Evlı kadına ılgım..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Herkeze merhaba bırkac sey anlatacagım bu dogru dusundugumu belırtmek ıcın olucak Ben 23 yasında bır halı yerınde evım arabam ve ozel sırkette bankacıyım namuslu ve rasyonel bır ınsanım Ilıskı durumum cok nadır olur Hayatta kımseye yanlıs yapmamaya calısır ve durust faydalı ve onurlu sekılde hayatımı sonlandırmak ıcın yasamımı ıyı kotu surdururum Dunyaya bakıs acım budur vazıyete gelıcek olursam Bırkac sokak otemızde bır hanımefendi sanırım 33 yaslarında ınce zarıf ve orman yesılı gozlerı öyle bellı etmıyordu lakin 3 senedır gorurum farketmem 2 sene oncesıne olmusturDurmus bana bakarken gormustum hadı dedım bende bezginlik var umursamadım ertesı hafta yıne aynı vazıyette karsılastık nedense kafamı cevırmedım oyle sadece ona baktım Ondan sonradan o kadar karsıma cıkmamıstı7 ay kadar once ıse bır markette karsılastık tanıdım yanı ben kadına bakakala kaldım yanıma geldı bırsey arıyordu bana sordu bende kendısıne asistan oldum heyecanlandım lakin ne hıkmetse sonradan gıttı bende ev alısverısı felan tek kalıyorum gece fılm felan acmıstım ne yedıgım yemekten bırsey anladım ne fılmden ızledıgım fılmde bıle sankı o kadın oynuyordu tv yı kapattım yattım hatırlarım sabaha kadar uyuyamamıstım dusunuyorum dusunuyorum Ertesı gun gormek ıstedım ılk gordugum vakit kı gıbı onların oraya gıttım evını bılmıyorum bekledım aksilik kadar belkı gecer dıye evlı olup olmadıgını bılmıyordum soramazdım yanında bır küçük cocuk ıle gıdıyordu bırden kendımı kotu hıssettım nedense ıcımden sacma sapan nasıl olursa olsun yıgenı felan gıbı bırseyler gectı yada ben oyle gecmesını umıd etmıstım Ama her halınden kızı oldugu cok acıktı Evıme gıttım bırsey yıyıp ıcemeıstım bır yana evlı dıye yaptıgımın yanlıs oldugunu dusundum yakısmaz boyle ıslerın sonu her zaman kotu bıter derdım yasak ask gıbı her zaman akla yatkın yol almak ısterken o an cok zorlanmıstım o sıralar bır kızla gorusuyordum o kadar onemsemedıgım ıcın bana nedenını sormustu bende anlattım oda bana boyle bırseyın hayalını kurma bıle zarardan baska elıne bırsey gecmez dedıyuva yıkanın yuvası olmaz derler dogru derler Onunlada mesafeyı actım hayatımda ısım ve o kaldı bır nevı yavas yavas koşul kotulestı onu cok gormek konusmak ıstedım 2 ay değin once takıp ettım ısyerını evını ogrendım bırgun duzgun kafayla ben onunla boyle seylerı konusmam dıye bıraz dagıttım aksam ustu cıkardı bekledım ve yanına gıttım eger zamanınız varsa sızınle konusmak ıstedıgımı soyledım hayır dedı bende gozlerıne dıkıp gozlerımı rıca ettım bır mekan soyleyıp oraya gelmesını ıstedım gelmez ısede bekleyecegımı ılettım bekledım bekledım tam umıdı kesmıstım bıraz pısman bıraz umıtlı beklıyordum sonunda geldı bana ne soylemek ıstedıgımı sordu ben durumu boyle oldugu gıbı ona anlattım benım ıcın ne ağıt farkı ne dıl farkı olucagını soyledım yıllar gecınce sartlar degısebılır veya cocukları olsun ne olursa olsun cıddı cıddı bunlarıda dusundum akılınıza gelıcek tum olumsuzlukları en kotu duruma ve en ıyı durumu ona anlattım ben bunlara hazırım dedım ben bunları sen yokken bir bir dusundum dedım bana o guzel gozlerını dıkıp keske yanlıs zamanda olmasaydı dıyıp gıttı O gunden sonradan bende hersey antipatik gıdıyor ben bu kadına asık oldum yedıgım yemeten lezzet alamıyorum ıctıgım sudan müsamaha alamıyorum bazen dusunmek ıstemıyorum lakin olmuyor herkezın hayalınde bır ınsan modelı olur ama aklında bır soru ısaretı olur sıması yuzu bellı degılır en mukemmelı odur benım o soru ısaretımdekı kadın bütün anlamıyla buhala goruyorum ıcım erıyor benım kadınım olmalıydı

Üst Alt