Son Konu

Evlilik iste bu...

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Evlilik iste bu Önce: Seninle Rüyada gibiyim Sonradan: Bu evlilik tam bir kabus Önce: Çiskeyk,kapuçino,ekspresso Sonradan: Akarsu,simit,ayran,soğanlasöğen Önce: Boğazda balık, Etilerde ıstakoz Sonra: Evde ançuez buğalama, balkonda köfte mangal Önce: Para Su gibi akar Daha Sonra: Damlaya damlaya Göl olur Önce: Aşkım gözü kördür,kör Sonradan: Kocam bakarkör, karım nankör Önce: Nefis kesicisin hayatım Daha Sonra: Yeter artık boğma beni Önce: Fısıldanan Cemal Süreyya şiirleri Sonradan: Şamatacı, kahkahalı müstehcen fıkralar Önce: Mırıldanan romantik melodiler Sonradan: Hiç kısılmayan TV sesi Önce: Tutkulu Cumartesi Gecesi Ateşi Daha Sonra: Bol argo Pazartesi Futbol Gecesi Önce: Vİctoria's Secret iç çamaşırları Sonradan: Ulus pazarından gecelik,eşofman,tumman Önce: Durma Aşkım Sonra: Tekrar başlangıç hayatım Önce: Saten çarşaf,kuş tüyü yastık,pirinç karyola Sonra: Çekyat,yastık,battaniye Önce: Aşkından mideme sancılar giriyor Daha Sonra: Bu gece olmaz başım ağrıyor Önce: Seninle herşeye varım Sonra: Haftasonu piknik mi? Ben yokum Önce: Lavaboya dek sana eşlik edeyim hayatım Sonradan: Çok sıkıştım, önce ben girecem Önce: Dünyayı ayaklarının Altına sereceğim Sonra: Bu izaç hiçbir yere gitmiyor Önce: Senin için herşeyi yaparım Sonra: Şu salatayı yapıver Önce: Tabii fakat annen istediği süre gelebilir Sonradan: Bıktım şu cadaloz annenden, ben annemin evine gidiyorum  

Üst Alt