Son Konu

'Gör Beni' Programına Katılan Solmaz Çiros, Armağan Çağlayan'ın Tavırlarından Rahatsız Olup Stüdyoyu Terk Etti

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-cd8ffd76d679483e865e18abad2a9d416e2d5089.jpg

Sanki konsepti yanlış mı anladı?

Evleneceksen Gel programıyla ünlü olan ve sonrasında yaptığı dans şovlarıyla dikkat çeken Solmaz Çiros'u tanımayanınız yoktur.

Seda Sayan'ın programı sayesinde ismini duyurmayı başardı kendisi

Son periyotta hem değişimi olsun hem dansı olsun toplumsal medyada konuşulmaya devam ediyor.

Bu yüzden de Armağan Çağlayan, programına davet etmiş.

Kendisi de bu teklifi kabul etmiş ve dün çekime hakikat giderken story atmış.

"Birazdan Armağan Çağlayan'ın program konuğuyum, oraya gidiyorum." diyerek attığı storyden sonra "Programı terk ettim" demesi herkesi oldukça şaşırttı!

Söylediğine nazaran Armağan Çağlayan'ın halleri onu rahatsız etmiş.

"Koskoca televizyon programlarına çıkıyorum ve çok hoş ağırlıyorlardı. Ben oraya sorgu masasına gelmedim. Kendine o denli bir strateji yaratmaya çalıştı. Orayı resmen bir sorgu odası yapmışsınız ve kendinizi memur üzere hissediyorsunuz. Sorguda üzere hissettirdi, beni beğenmedi galiba. Çok kırıldım. Yüzyılın Seda Sayan'ı Demet Akalın'ı, Alişan'ı ve Lerzan Mutlu'su bana bu biçimde davranmadı. Armağan beyin bu türlü bir şey yapmasını diğeri kabul ederek orada oturabilir lakin ben karakter olarak bu türlü bir şey müsaade etmem. Mikrofonu çıkardım ve ben bu türlü devam edemem dedim. Bana hatalıymışım üzere davranmalarını garipsedim. Birinci sefer bu türlü bir şey başıma geldi. Kendisine muvaffakiyetler diliyorum."

İşte o peş peşe attığı storyler:

Armağan Çağlayan bu mevzuda sessizliğini koruyor müdafaasına da siz ne diyorsunuz bu açıklamaya?

Aşağıda konuşalım!

Üst Alt