Son Konu

Göz Renkleri İle İlgili Sözler

Welcome! You have been invited by Alimetim to join our community. Please click here to register.

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Göz Renkleri İle İlgili Sözler,

Gözlerine Hasret kaldı Gözlerim, Senin Gelmeni Bekler Yalnız Sözlerim, kalbim Ağlar Sensiz Zaman Boş Yere Akar, Hadi Gel Bak Gözlerime yaşam ver Şu Aşığa Birtanem özledim Seni

Sen Olmadan bakamıyorum hayata ve yarınlara Mutlulukla Gözlerinden ilham alıp Bakarım hayata o Cennet Gözlerin beni Bağladı hayata Kopamam Senden Katiyen Bebeğim

herzaman gözlerimde ışık Ol Sevgilim Gözlerim Seninle Baksın hayata her Baktığım yerde Seni görsün gözlerim kalbim Atsın aşkınla Seni Seviyorum herşeyim

Kalbimin hayata Direnişisin, hayata direnirken casurca gözlerimdeki nursun seviglim, gerçekte hayata senin için katlanıyorum seninle bakıyorum hayata gözlerimde nur oldun hayat gözlerimde, gözlerimde sen varsın aşkım

Ellerimi Bıraksanda Gözlerin Hala Bana Sevdalı Ayrılık için Ağlasanda Gereksizce Gözlerin Ayrılamaz Benden Gitme uzaklara, Gözlerini Yoksun Vazgeçme Hasret sokaklarında, Ben Seni Sevdim Gözlerinle Baktım hayata Her Zaman

Elimde Fotoğraflar Bakarım Anıları tazelerim O Anları hatırladıkça Kuruyan Anılarımızı Gözyaşlarımla Suluyorum ve içimdeki Sevgiyi birgün gelirsin diye besliyorum Sevgilim

O Gözlerin herkezi Görsün Ama Sadece bana Baksın O Sözlerin Etraftakilere tükensin, Sadece benim için Söylensin, Kalbin Sadece bana Atsın Atan kalbinin Güzelliği Gözlerine Gözlerindeki Hoş Anlamlar Sözlerine Yansısın bebeğim Seviyorum Seni Mutluyum Seninle bebeğim benim

Gözlerin hayat kaynağım bebeğim Gözlerinde Bulurum hayatın Güzel renklerini, Gözlerin Gökkuşağı Gibi meleğim her Duygu Akışında Birşeyler Anlatır bana Seviyorum Seni Sevgilim

Seninle Ne Mesafeler Uzakta kazanç Bana Ne Kısa Süreli Ayrılıklar Yıkar Beni Bu hayatta, Gözlerime Kilit Vurdum Beklerim Gözlerinle Gözlerime bakmanı Bu Gözler Sana Sevdalı, Senden Başkasını Görmez Bu Delikanlı

ben Gözlerimi Yalnızca Senden Saklamadım Anlattım Gözlerimle Sana Aşkımı Korkmadım Saklamadım, Bu Bakışlarımı Soldurma Zamanla hadi tut beni Gözlerinle Götür kendi Diyarına Sevgilim

Gözlerinle ilgili Sözlerimi yazdım Manâsız Sayfalara Gözlerini Çizdim Duvarlara bakar bakar Aşık olurum herdefasında Sevgilim

Gözlerle ilgili Sözler yazdım Daima Sana Çunki O gözlerin Bağladı beni Bu Zalim yaşama Seninle Mutlu Oluyor Seninle gülüyor Gözlerim, Acı yaşam Seninle ve Senin Hoş Gözlerinle Çekilir güzelim

Yalnızca Gözlerimden Akıcı yaşlar Değil kalbimden Akıcı yaşlarda Senin için Sevgilim, benim Sevgim Görüntülük Değil benim Sevgi samimiyet bebeğim

hani Gözlerine birincil Baktığımda Kala kaldım ya o Anda işte Ben Ozaman Anladım Vurulmak Nedir Bağlandım Sana, hani Gözlerime Baktın ya Islak Gözlerinle Kuruyan hayatıma Can verdin Aşık Oldum Sana bebeğim benim, O Hoş Gözlerin benim ben iSe Sadece Seninim Sevgilim

Hayatı Tasasız Gözlerim Yanında, Sen gözlerime Bak Sadece Sevgilim hayat Amaç kazansın Yanında Gül Bakışlım benim

Gözlerin Sözde cennetin yansıması Sevgilim Gözlerine Baktıkça Kendimden geçer Bu Aşık Yüreğim Seninle Daha Mutlu ve ümitli Bakıyor geleceğe Gözlerim Bebeğim

Şimdi yanımda Olsan keşke Sadece Gözlerimle Anlatsam içimdeki Aşkı Sana Sadece Gözlerine baksam Ve Aşık Olmayı Anlatsa gözlerin bana Bebeğim Seviyorum Seni Sana Deli Sevdalı Gözlerim bebeğim

Gözlerine Nazar Değmesin Sevgilim Herkeze Böyle doğru Bakma Küserim, O Gözlerin Sadece bana Gülsün Sevgilim işte Ben Ozaman hayata geri Dönerim *

Üst Alt