Son Konu

hanqisini seçmeliyim ???

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar ben bu sene liseye başladım hoşlandığım 2 tane kız var ve 2siylede aynı sınıftayızbirine teklif edsem dierinin haberi belli olcak hani biri etmesse teklifimi dierine ederim gibi bi şansımda yoq
neysa ben size konuyu anlatim
bi tane kız basit kabul ediyo çıkma tekliflerini güzel hoş bi kız fakat biraz basit gibi geliyo bana bide küfür filan hiç farketmio ediyo herkese anlaşıyoruz lakin bu gibi huylarını pek sevmiyorum birde arkadaşlarıyla konuşurken duyduğum kadarıyla erkekleri kullanıyo çıkıyo sıkılınca postalıyo lakin bilmiyorum hoş kız
dieride böylece konuşmuyoruz aslında lakin anlaşıyoruz bişey olduğunda o da hoş dieri gibi küfür filanda etmiyo o da güzel kız birde daha önce çıkmamış kimseyle en azından ben öle biliyorum kabul etmez diye korkuyorum kızıda ürkütmek istemiyorum

ama ikisindende hoşlanıyorum bi ona bi ötekine bakıyorum sevgili konuları açılınca daima ikisi geliyo aklıma birde benzer sınıftayızya çıkarsak ayrılmamıza sebep olcak konular istemiyorum açıkcası sizce ne yapmalıyım ne zaman nasıl bi önerge etmeliyim

ufak bi not: ikiside benden hoşlanıyo gibi duruyo hani bakmazken baktığını anlarsınızya öle oluyo ikisinde de hatta bazen yakalıyorum ikiside bakıyo hoşlanıyolar gibi
birde ilk söylediğim kız aşka inanıyo o kesinde çünkü çıktıkları fln oldu fakat dier kızın çıktığı olmamış bildiğim kadarıyla ve arkadaşlarıyla konuşurken onların sevgilileri hakkında konuşuyo lakin o kadar bana kadar değil diyo pek birini daha görmemiş öle diyo

Üst Alt