Son Konu

Hoşlandığım kızla konuşamıyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar daha önce bi konu açmıştım belki bilen olur Sınıftaki kız yicekmiş gibi bakıyordiye Kızla baya bi yakınlaştık aynı sırada oturuyoruz Kıza aşığım oda bunu biliyor Bahsettiğim konudada demiştim birine benzediğim için bana bakıyormuş diye Kız senden hoşlanıyorum diyor Bugün doğum günüm Kızla dün konsere gidicektik halil sezai'nin Bunun kız arkadaşları falanda gelicekmiş, kızların sevgilileride falan Bende utangacım gitmek istemedim tartıştık falan mesaj atmadım hiç buna 34 saat dek Saatin 12yi geçmesini bekliyodum hani belki kutlar diye doğum günümü diye uyuyakalmışım Sabahtan gördüm 00:00'da mesaj atmış baya uzun Mutlu etti o mesaj beni

Benim sorunum bu kızla sohbet edemiyorum Ne telefonda ne sınıfta Zaten fazla konuşkan biriside değilim gerekmedikçe konuşmam Hani bu huyumu düzeltmek istiyorum Diğer kızlarla konuşabiliyorum fakat bu kızın yanına dilim tutuluyor Konu bulamıyorum Whatsapp'tan konuşuruz genelde orda bile bi süre sonradan tıkanıyor sohbet 1015 dk mesaj atmasam takılmıyoruz yineyazıyor, takmıyosun beni gibisine Bugün doğum günüm diye beraber geçiricektik günü sinemaya falan sokucaktım bunu orda edicektim çıkma teklifini ama arkadaşlarıma laf verdim dedi Bişey diyemedim alt Şimdide arkadaşını bekliyor keşke seninle takılsaydım falan dedi Gece attığı mesajdada bu bana benziyen çocuktan hoşlanıyor(muş) bi ara halen daha onu görür görmez fena oluyorum falan diyor çocuğun sevgilisi var bunu biliyor Bana onu unutturabilirsin diyor, seninle tanıştığımdan beri çok şeyim değişti dedi Benimleyken mutluymuş Bi fazla yönümüz benziyor yaşanmışlıklar olarak Güç bi geçmiş geçirdim ben Kıza açıldım herşeyimi biliyor diyebilirim eline fazla koz verdim Benim korkum bu kızla ya çıkamazsam? Dürüst zamanı bekliyorum lakin bi türlü gelmiyor o vakit Ne yapmalıyım arkadaşlar?

Not: Kardeşim muhabbeti vardır ya, benim sevdiğim kıza kardeşim diyen biri var o bana aşık Sevdiğim kız bilmiyor bunu

Başka bir kız var oda beni seviyormuş bunu öğrenmiş

Üst Alt