Son Konu

Hull City'yi Satın Alan Acun Ilıcalı: ''Maçlarda Türk Bayrakları Açıyorlar, Gözlerime İnanamıyorum''

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-c4a986065248f28247ac6593d56844b54cbdc181.jpg

Hull City'i satın alan üretimci Acun Ilıcalı, futbolseverliğiyle tanınan isimlerin başında geliyor. Acun Ilıcalı, Championship kadrolarından biri olan Hull City takımının maçları için orta ara İngiltere'ye gidiyor. TV8'de yayınlanan Survivor Ekstra programında açıklamalar yapan Ilıcalı, futbol dünyasındaki amaçlarını ve İngiltere'de yaşadıklarını anlattı. Ilıcalı, 'Maçlarda Türk bayrakları açıyorlar, gözlerime inanamıyorum.'' tabirlerini kullandı. İşte haberin tüm ayrıntıları...

Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı geçtiğimiz BBC'ye röportaj vermişti. ''Büyük para harcayacağımız şey golcü transferi olacak'' diyen Ilıcalı, Survivor Ekstra programında da açıklamalarda bulundu.

Hull City'nin Stadyumuna Türk Bayrağı Asıldı!

Satışın resmen tamamlandığı periyodun akabinde, Acun Ilıcalı'nın satın aldığı İngiltere Championship ekibi Hull City'nin MKM Stadı'na Türk bayrağı çekilmişti.

''Türkiye'yi En Uygun Biçimde Temsil Etmek İstiyorum.''

Survivor Ekstra programında açıklamalar yapan üretimci Acun ılıcalı 'Türk futbolunu çok seviyorum. Türk'ün muvaffakiyetini İngiltere'de ispat etmek için, tek başıma yapabileceğim bir şey değil bu. Daha sonra Türk futbolcularının da olacağı, bir dünya orada koyarak Türkiye'yi en uygun halde temsil etmek istiyorum.'' sözlerini kullandı.

'' O Türk Bayrakları... ''

Ilıcalı, ''Hayatımın en büyük şokunu yaşadım diyebilirim. Tüm kentin bizi sıcak karşılaması, o Türk Bayrakları... Maçlarda Türk bayrakları açıyorlar, gözlerime inanamıyorum. Vakit içerisinde seyircilerle diyaloğumuz çok âlâ oldu. Sokağa çıkmaya kalktım, 20 adım atamadım.'' diyerek kelamlarına devam etti.

''İngiliz Basınında Devamlı Övgüler Okuyorum."

Şota Arveladze ile çalışmaya başlayan Acun Ilıcalı ''Takımı aldıktan sonra benim ne tesirim olabilir? Dört transfer yapmışız, hocamız da Şota. Aldığımızda esasen düşme sınırıyla puan farkı 4'tü. Bu kadrosu ben oluşturmadım. En fazla uğurlu gelebilirim. İngiliz basınında devamlı övgüler okuyorum.' dedi.

“Acun’un Bir Hayali Vardı, Hoş Günler Bizi Çağırıyor!”

Bir röportajında 'İngiltere’den grup almak en büyük hayalimdi' diyen Ilıcalı’nın kelamları sonrası Hull City taraftarları Bristol City maçı öncesi tribünde “Acun’un bir hayali vardı, hoş günler bizi çağırıyor” pankartı açarak Türk bayraklarıyla Acun Ilıcalı'yı sabırsızlıkla beklediklerini göstermişti.

Üst Alt