Son Konu

işin içinden çıkamıyorum? çıkabilcek olan?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
benim durumum epey karışık sewdiğim çocukla 6 ay dek çıktık sonradan uzaklaştık ve en sonunda müşterek konuşarak ayrıldık birbirimizden uzaklaşmamızın nedeni ise ilginç bir durum okulda eski sewvgilimi sewen yani sevmiş olan 10 a yaakın kız var ve bunlardan birisi onun için intihar edebilcek biri bu kız da bnm eski yakın arkadaşlarımdan birisi onu ve diğerlerini üzmemek için sadece 67 kişinin bildiği yani saklı bir ilişki yaşamaya başladık e yan bu da bir süre sonradan istediğini yapamamaktan nedeniyle sıktı yani koptuk ve bu olay da ayrılmamıza neden oldu ( yine de ben onu hala fazla seviyorum)

neyse ana konuya geleyim dediğim gibi biz çıkarken ilişkimizi herkesten gizlemek zorundaydık bu da birbirimize birazcık soğuk davranmamızı gerektiriodu derhal ise yani ayrıldıktan sonradan aşırı derecede yakın davranmaya başladı ara ara omzuma yatıyor koluma girip öle yürüyoruz, birlikte yapılcak bilimum şeyleri yapıyoruz ve eskisinden fazla derecede daha fazla yakınız

hem arkadaşlarımız da benzer ortamda bulunduğumuzdan nedeniyle karşılıklı ve sürekli eski sewgilimin konusu geçtiğinde pis pis sırıtmalar ve ve imalı bakışmalar oluyor ne olduğunu anlayamıyorum ve en yakın arkadaşıma da eski sewgilim çok yakın davranıyor ondan da şüphelenmiyor değilim lakin olcağına da olasılık vermiyorum açıkcası

sizcede karmakarışık değil mi ben bitürlü işin içinden çıkamıyorum sizce neler oluyor? yoksa baştan bana mı dönmek istiyor? yahut ayrılmadan sonradan sıcacık davranmanun ferahlığı mı var üzerinde? yahut en yakın arkadaşıma mı aşık oluyor? yada yeni sewdiği biri var da öğrendiğimde üzülmemem için mi yakın davranıyor

bunu çözebilen varsa lütfen bişeyler yazsın çünkü kafa yemek üzereyim

Üst Alt