Son Konu

kanka nickleri sozleri

Welcome! You have been invited by spartakus to join our community. Please click here to register.

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kanka msn nickleri
kanka sozleri
en guzel kanka mesajları

♥siz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı goruntulerinde,kucuk bir cocuk yureğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın

♥ Dost vurulunca değil unutulunca kahrından olurmuşBiz dostlarımızı kır cicekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yureğimizde saklarız

♥ Gonuller birdir dunyalar ayrı olsa da Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan olsa da umrumda değil dunya yansada biz dostu unutmayız dost uzakta olsada

♥ Dost deniz kenarındaki taşlara benzerOnce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsınİşte sen o kıyamadıklarımdansın

♥ Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını huzun bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyac duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım

♥ Hep zamana yenik duştuk esiri olduk anlamsız koşuşturmalarınama bir kez adını yureğimize kazıdığımız dostlarımızı hicbir zaman unutmadık

♥ Sen gulerken yanındakilerde guler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun icin oyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın oyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın

♥Herkes gitse bile yuzumde gulucuk yanımda kankam kalır

♥cefaLarı birLikte cekmedik mi? ahh ße kankam, ßiz de sevmedik mi?

♥SanmasınLar Y ı k ı L d ı kSanmasınLar C o k t u k! Bir Başka Bahar İcin Sadece Yaprak Doktuk!

♥Gidenlerin ardından yanımda tek kalandır kankaM!

♥ Başkalarına kendinden fazla değer verme Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin Terk edenden alınacak en buyuk intikam , ona kupkuru, sevgisiz gozlerle bakmaktır

♥ Yaşam gulmeyi ,sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler icindirUNUTULMADIN!

♥ Gulerken herkes eşlik eder, ya ağlarken Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere Oyle bir dost edin ki; kotu gun kapını calınca kapıya seninle beraber baksın

♥ Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hicbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan

♥ Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgecmeNe eksik ne fazlasını ara ve seni uzenle asla uğraşma !

♥ Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta oyle mutlu ol ki gozlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun

♥ Belki diyorum; SEVGİ nin ne demek olduğunu biliyoruz ama GENCLİĞİN ne demek olduğunu anladığımızda bu dunyadaki işimiz bitmiş olacak…

♥ Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından soylemiş olduklarını duysaydı, dunyada pek az dost kalırdı

♥ Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana cokca olsun cabuk tukenmeyenlerinden İhtiyacım var bu ara unutmak uzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir cayın tadını, esen ruzgarın serinliğini, hadi durma oyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

♥ Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana cokca olsun cabuk tukenmeyenlerinden İhtiyacım var bu ara unutmak uzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir cayın tadını, esen ruzgarın serinliğini, hadi durma oyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

Üst Alt