Son Konu

Kaş kaldırma ameliyatı nasıl yapılır?

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kaş Kaldırma Estetiği Nasıl Yapılır?
Kaş Kaldırma Ameliyatı ve Goz Kapağı Ameliyatı
imageskaskaldirmaameliyatinasilyapilir5ad4c6c192ef2
Kaş kaldırma ameliyatı nasıl yapılır?

Estetik kaş kaldırma ameliyatı ile kaşların konumundan kaynaklanan olumsuz ifade giderilir, estetik olarak daha canlı, daha genc, daha kendinden emin gorunum kazandırılır

Estetik kaş kaldırma operasyonu, tek başına ya da estetik ust yuz ya da estetik alın germe ameliyatının icinde, goz kapağı estetiği ameliyatı ile bir arada uygulanabilir Kaşlarda sarkıklığı ve duşukluğu olan hastalarda estetik alın germe ( estetik ust yuz germe ameliyatı ) daha uygun bir secenektir Kaşlarda herhangi bir sarkma olmayıp kenarlarının kalkması arzu edildiğinde estetik alın germe ameliyatını uygulamaya gerek yoktur, tek başına kaş kaldırma ameliyatı yeterli olur

Tek başına estetik kaş askılama ameliyatı icin hastanede kalmanıza gerek yoktur, aynı gun evinize donebilirsiniz Ben genelde kaş kaldırma ameliyatını lokal anestezi altında uyguluyorum, başka bir ameliyat daha yapılacağı durumlarda ya da sizin ozel olarak tercihiniz halinde genel anestezi de yapılabilir Ben, kaş kaldırma ameliyatında, kaşların kaldırılmasını istediğimiz doğrultu uzerinde sacların icinden birkac cm lik kesi icinden girerek kaşların altındaki dokuları serbestleştirerek yukarıya doğru gerdiriyorum Ameliyatın ardından rahatsızlık verecek derecede ağrı olmaz, gunluk hayatınıza hemen donebilirsiniz Ameliyattan 2 gun sonra banyo yapabilirsiniz Kendi kendine eriyen dikiş kullandığım icin dikişleri aldırma zahmeti ve stresi cekmezsiniz Ameliyatı, saclı deri icinden girerek yaptığım icin birkac cm lik izler sacların icinde gizli kalıyor ve dışarıdan bakıldığında gorunmuyor

Estetik kaş kaldırma ameliyatı ile daha genc bir gorunum, daha canlı ve etkileyici bakışlar kazanıyorsunuz

Üst Alt