Son Konu

Kısa Havalı Sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Havalı Guzel Sozler,

En Guzel Havalı Sozler,

Seni belediye Copluğundeki Pislenmiş Atık Sevgilerle Bırakıyorum ustune yeni yalan sevgileri dokuyorum

Benim kadar Hızlı Olsaydın bu Alemde herkez Benden Değil, Senden Bahsederdi hergele

Aman ALLAHIM cok Hızlı Seviyorum Cokda Hızlı tekme Atıyorum Sevgilere, Cok Zengin kalbim, Durmuyorki yerinde imageskisahavalisozler5ad9558a8f6aapng

Sana ucuz Sevdaların yalan geleceğini Armağan Ediyorum Yolun Acık Olsun Sanal Sevda

Okadar uzaksınki Bana Elimden gelse yok edicem Adım Gecmesin hayatında!

Havalıyız yalanımız Yok, iceriz Derdimiz Cok, Severim hatamız yok, Biz Alemciyiz gecelerimiz Cok

Seni ben Geleceğimde Bir ekmek Alıp beslemek icin Sevdim! Ama Sen geleceğinde yatlar katlar istedin, benden hayır gelmez Sana Git At Kendini yalan Sevdalara!!!

Cok Havalı Olsanda Gulum Havan Birgun Sonecek hayatındaki yalan Sevgiler gibi Balon Misali

Havayı Bana Değil Etrafındakilere yap Cırak

Benim kadar havalı Olan insan Ancak Benim Kapasiteme ulaşmış insandır

Gercek Sevdayı Gokyuzune Cıkardım yalanları yer Yuzunde Bıraktım

Havaya Gore Değil Kalitene Gore Sınıflandırıyoruz Sizleri Aslanım

Gozlerine Aşık Olsaydin, Kalbini Kalbime Yazmazdım ben Seni gercekten! Seni Sozlerle Sevmek lazımmış Bunu Anladım

Kum Gibi hayatına Su Olurum, Camur gibi yaşarsın hayatını!

Cıkar guneş Gozluklerini Etrafa Bak Tosun hayat Toz pembe Değil, Ama Sen Bu Gidişle Pembe Olacaksın hayatın icinde

Havanı yerim yediğim havayı Sana Ruzgar olarak iLave Ederim

Fazla Orjinal Takılmaya Calışma Yanımda Kolpa Olursun Ağlarsın Yolumda

Beni ornek Al Sozlerimi Asla, Hareketlerimi ornek Al fakat yapma sonra kramp girer orana burana

Biz takım Elbiseyi Davetlerde Değil Gunluk hayatımızda Giyeriz, Biz Sevdikmi Suslu Sevgilerle Değil Delikanlıca Severiz!

Yenisin belli acele etme diğer dunyaya hemen gidersin arkamdan gel belki hayatı oğrenirsin

Sen Cacık olmuşsun hayatta Salata Lazım Senin gibi Cakma Aslana

Sana Sevgim 350 km hızla Gidiyor Cıkan herkezi Eziyor Hayat beni izliyor

Gecelerin Adamıyım Yavaş Yavaş Akarım Aleme, Gunduzleri ise havadan bakarım Cumle Elaleme

Ben Karlı havada Guneş Gozlukleriyle gezerim farkımı herkeze belli ederim

Sendeki Aşk benim hayvanlara Duyduğum Hayvan Aşkından Daha kucuk Guzelim Yurude Senide Gorelim

Ben Hızlı Muzikle Harekete gecerim Arabesk Muzikle icini Deşerim

Üst Alt