Son Konu

KIZ TAVLAMA TEKNİKLERİ (ders 1)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ilk oncekizlarin genel piskolojilerine bir goz atalim;
Kizlar cok duygusa varliklardir (Bunu bir kagida anekdot edin,devamli aklinizda bulunmasi icin) dokunsan aglayacak gibi yasarSurekli sorunlari vardir,
1 Aileleri onlari anlamiyodur her zaman istediklerinin tersini aileleri istiyordur ve dusunuyorlardir
2 Guzel olmadiklarini dusunurler (Benim suram soyle olsaydi daha guzel olmaz miydi ?)
3 Ya Da da yakin cevreden birisi abisi,amcasinin oglu ya da aynı etkenler(Benim tanidigim birisinde de babannesi herkezin aklina gelen birisi belirli vardir)surekli onlari baski altinda tutuyordur
4 Yada apaçık hic birsorun yokken,hersey alışılagelmiş iken HOPPALA !!!!!
Simdi iste gorevimiz burda basliyor,Burda psikolojik olarak deyim uygun ise damardan giriyoruzNasilmi ? Azcik tasa dinleyecegiz tabiiBurda onemli olan bazi puf noktalar var bu noktalara dikkat etmek gerekiyor Eger boyle birisi ile karsikarsiyasiniz oyunu oynamaya basliyoruz,Burda bir ogretmenz,doktoruz yani ipler bizim elimizde olmasi lazim Burda hersey onemli,onunla konuşun onu dinleyin
ıÜüAma siz gidip kizin yanina onla konusmaya calistiniz diye kizin sizinle konusacagini saniyorsaniz yaniliyorsunuz
Uzgunum fakat asla boyle bir sey yapmazlarIste bu yuzden sizin olayiniz beyin okumak
ıÜüSiz kizin yaninda olaganustu insan tribi cizeceksinizO yuzden kiz soylemeden sip diye durumu anlayip sorunu cozunBunun icin Dur tahmin edeyimcumlesiyle baslayin ve ikinci kuralimizi uygulayin ve uydurun
Ya tutmazsa gibi bi kayginiz olmasinZira uyduracaklariniz yuzdesi yuksek seyler olacak
Ikinci cumleniz defalarca Kimse seni anlamiyor,degil mi?olsunKiz belli onaylayacaktir
Kiz onayladiktan sonradan her zaman Niçin sorunun ne oldugundan bahsetmiyorsun?olsunKiz elbette gercek sorundan bahsetmeyecektirÇunku besbelli sorun falan yokturamac triptirVe kizlar bu tribe girmeden once Ulan bi tribe giriyoz fakat birisi gelip sorarsa ne diycem?diye dusunmezlerO yuzden kizin size verecegi en mantikli ve tek cevap Bilmiyorum,yaolacaktirDikkat edin kiz size bunlari soylerken yuzunuze bakmaktan siddettle cekinirVe surekli etrafindaki seylerle ugrasir,kagit yolar,sigara ustune sigara yakar ve bütün bu esnada sizin hakkinizda bilincaltinda bir düşünce olusturur

çııÖÖçşıÜüSanirim cümbür cemaat senin uzerine geliyorKendini bu agir baskinin altinda ezilmis ve caresiz hissediyorsundiye devam edinIste bu cumle onceden dusunupte kendine bir sorun bulmamis olan bu kizlar icin cok guzel sanal bir sorundurKiz sizi derhal onaylar ve uffffff niye her seyin sorumlusu ben oluyormusum güya?diye size trip atiyor oldugunu iyiden iyiye belli eder
Sorunu yaratan siz oldugunuza gore cozecek olanda sizsinizSimdi sogukkanliliginizdan hic taviz vermeyerek Ailenle aran nasildiye sorunHic sorma, beni hic anlamiyolar,neymis ben soyleymisim,boyleymisim, daima suclu benim zatentribine girmemesi mucize olacaktir
Bak hepimizin ailemizle sorunlari var,fakat onlari suclarken onlarin senin yasinda olmadigini ve senin gibi dusunemeyeceklerini katiyen aklindan cikarmaSeni anlamalarini beklemen bile cok buyuk bir hatadiyerek konusmanizi surdurunBu sirada kiz surekli sizi onaylayacak fakat asla ve asla sizi dinlemeyecektirSiz konusurken kizin uyarı ettigi tek sey sizin ses tonunuz, haraketleriniz ve onunla ilgileniyor olusunuzdurBu yuzden konusmanin bu kisminda olabildigince uydurunKiz zaten su siralarda sizden hoslanmaya baslamistirSizin olayiniz garantilemek
Kiz biraz konustuktan sonra cok feci rahatlayacak ve size gulumsemeye baslayacaktirEvet iste basardinizKizin kafasinda,ayrıca yakisikli,hem kulturlu,ayrıca de beni anliyo,daha ne istiyim yaaaizlenimini birakmayi basardinizSimdi de bu izlenimi daha da guclendirmek icin su cumleyi kurunBak ben her zaman yanindayim,bi sorunun oldugunda bana gel hem dostlar bugunler icindir,senin icin elimden ne geliyosa yaparim diyin
Aferin!Kiz artik kendi trip ve kaprislerine katlanacak birini bulduArtik her gun sirf siz yanina gidip konusun diye trip yapmaya baslayacakSizde bunu bildiginiz icin hergun kiza uyduruk poroblemler yaratip cozecek ve kizin aklini basindan alacaksiniz OFFFF İŞTE BUKADAR BASIT

Üst Alt