Son Konu

Kız vakit istiyor.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar kızla dost ortamı tamamen tanıştık, konuştukça yakınlaştık zaten durum bariz ortadaydı en sonunda ben buna açıldım o da seni seviyorum dedi ama vakit istiyor Zaman derken daha önceki ilişkisinde fazla eskimiş o yüzden yeniden biriyle çıkmak istemiyo, ama fazla pozitif güvenirse ve fazla severse çıkacağını biliyorum, söylüyor Doğrusu sevgili gibiyiz aralıksız görüşüyoruz konuşuyoruz ama adı yok işte Beni neyin olarak görüyosun dediğimde kalbimsin dedi

Kız dediğim gibi süre istiyor bu zaman sonunda olabilir de olmayabilir de lakin bitmiş konuşalım eğer olursa herşey daha anlamlı olur eğer olmazsa senin üzülmeni istemiyorum sana fazla önem veriyorum ve olmazsa ne düşünürsün falan dedi, ben de seni suçlamam kızmam gocunmam hayatından çıkarım dedim Şu Anda bu şekilde devam edicez dost gibi lakin neyin ne olduğunu mahsus

Benim size sormak istediğim bu saatten sonra nasıl davranmalıyım Kızın doğrusu bana güvenmesi, inanması için ve bana karşı duyduğu hislerinin güçlenmesi için neler yapmalıyım?

Üst Alt