Son Konu

Kıza Sevdiğimi söyliyemiyorum. (durum birazcık öbür)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkdaşlar ben liseye gidiyorum Hemen Anlatacaklarım birazcık uzun Benim ilk dönemden tanıştığım bie erkek kankam vardı Bu erkek kankamında 14 takvim bi arkdaşı olan kız kankası vardışimdi bzim kızla evlerimiz fazla yakın erkek kankamda bu arada bizim yoldan geliyor yani hepbareber gidiyoruz Yollarda gide gele sınıfta takıla takıla bu kızla baya haşırneşir oldukdaha sonra kız bana çok büyük yakınlık göstermeye başladı Birincil ilk olarak böyle adi gezdik falan Daha Sonra onla cafeye falan gittik ses tonun fazla güzel , İşte sınıfın en yakışıklılarındasın dedi Alt sınıfın yakışıkllarına ben sordum Neyse daha sonra işte sınıfta ara sıra elele tutuştuk falan Neyse biribirimizin evine gidip gelmeye başladık Ben ona gittim Evde bi fotorafını gördüm Eski fotoraftı Saçları değişikti Saçların daha güzelmiş dedim Dönem başından beri değiştirmedi saçlarını o söz üstüne öbür gün değiştirdi Dayanamayıp sordum, ben böylece dedim diyemi değiştirdin diye oda yok deyip diğer konu falan açtı Başka bi gün bizim eve geldik Kız böyle bana baya asıldı böyle hatta bi durum üstüne dudağın kenarından öptümo gün böylece geçti Başka bi gün sinemaya gittik sinemada filmi izlerken başını omzuma yasladı Sonra bir arkdaşım kıza çıkma öneri etti bende vardım bağlı kimse bilmiyo benim kızı sevdiğimi sonradan benim canım sıkıldı başka bi köşeye gittim hemencecik yanıma geldi niye nooldu falan dedi dost bana çıkma öneri etti diyemi kızdın dedi değil dedim niye kıziim sonrada insan sıkıntıdan kağıda bişeyler çizer ya Bir kağı çıkardı ve kağıda adıma yazdı böyle şekilli yazılarla O gün okul okul çıkışı onlara gittim bana yemek yemek falan hazırladı,işte yemicem dedim ısrar etti,ben sırası gelmişken şarkı yazarım şiir tarzı falan böyle aşk içerikli şeyler yazıyordum telefonuma , oda elimden aldı mera ke tti ve okudu , nooldu aşık falanmısın dedi vete dedim ama dediğim kız başka bir kızdı, o kadar sadce lafta kıskandırmak açamçlı,çünkü onundan o ara sevdiği biri vardı(buda kıskandırmak içinmi gerçekmi bilmiyorum) Neyse ben arkdaşa aralıksız mesaj atıyorum işte sende şu kızın numarası varmı ayarlicam die ve oda tüm mesajlarımı okuyor, neyse olaylar gelişti falan en sonunda dediki gülerek sen banamı aşıksın ? Ben bir an kaldımDaha Sonra yiğitlik edemeyip bunuda dedin ya olurmu biz arkdaşız gibi dünyanın en aptalca cevabını verdim Neyse yani Bunlar Gibi birsürü durum var

Çeliştiğim durunlar ise:

Kız her fırsatta bana kanka diyor
Dudağının kenarından falan öpmüş olduğum halde ve oda beni yanağımdan bazı zamanlar düzgün öptüğü halde çoğunlukla dudağını değdirmemeye çalışıyorYani ya yalnızca ben öpüyorum yada yanaklarımız değiyor
Kıza zamanla söyliyemiyince kız bş çocukla çıkmaya başladı fazla kısa bir sürede ayrıldı Ve bu olay gözümün önünde oldu tanışmları falan yani o ortamda bende vardım

ÖNEMLİ nokta ise bu kız benim erkek kankamla 14 yıllık dost olduğu için kızın çocukla konuşamama gibi bir durumu değilsrun şu erkek kanka beni yarı kızdan böylece hoşlanmıyorum gibi biliyor Ve eğer kıza söylersem ve oda kabul etmezse mecburen erkek kankamı yani en iyi ve en yakın dostumuda kaybederim Ne yapmalıyım En yakın ve en iyi dostumu kaybetmek istemiyorum Fakat Kızada aşığım Cevaplarınızı bekliyorum

Üst Alt